انتخابات: “این هرگز اتفاق افتاده است’: بایدن را رد میکند جنسی-حمله به اتهامات سابق سنا کارمند تارا Reade

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز جمعه گفت: جنسی-حمله به اتهامات سابق سنا کارمند تارا Reade در حال غلط, شکستن سکوت خود در مورد یک اتهام است که ناشی از 1990s شروع شد.

“من می خواهم برای رسیدگی به اتهامات توسط یک کارمند سابق است که من مشغول سوء 27 سال پیش” بایدن گفت: در یک بیانیه نوشته شده است قبل از ظاهر شدن در MSNBC را “صبح جو.”

“آنها درست نیست. این هرگز اتفاق افتاده است می شود.” در هوا او شفافی, “من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است.”

این هفته داستان رو تازه توجه پس از دو Reade همکاران گفت: او می خواهم که قبلا به آنها گفتم در مورد عناصر اتهامات او را. بایدن — این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد — قبلا گفت: هیچ چیزی در مورد Reade بدخشان هر چند مبارزات انتخاباتی خود تا به حال آن را تکذیب کرد.

ببینید:حمله اتهام علیه جو بایدن دهید جمهوریخواه حملات دموکرات نگرانی.

دموکرات ها باید در دفاع از یمن در هفته های اخیر هر چند برخی از گفته های او مورد نیاز برای رسیدگی به اتهام خود را.

جمهوری خواهان در ضمن کشف و ضبط کرده اند در این مسئله است. خانه روحانی در مبارزات انتخاباتی بازوی روز پنج شنبه لعنتی بیرون یک سری از ایمیل های بازجویی دموکراتها حمایت بایدن.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وقتی پرسیده شد که در مورد این اتهامات در یک شنبه رویداد در کاخ سفید گفت: بایدن می تواند موضوع “اتهامات نادرست است.”

“من به دروغ متهم شده اند که چندین بار و چنین چیزی وجود دارد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. تهمت را رد کرده است چندین اتهام سوء رفتار جنسی.

رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی و اعضای خانواده از آنها استفاده اتهامات به حمله بایدن. مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی متهم کرد بایدن در یادداشت روز چهارشنبه از “بد نمایش دادن اخبار و گزارش های خود مواضع گذشته در تلاش برای قرار دادن مجادلات به تخت و یا به سطح اتهامات علیه رئیس جمهور است.” Donald Trump Jr., نوشته است, چند توییتهایی دربارهی این موضوع است.

بایدن گفت: او را از آرشیو ملی برای پیدا کردن اگر هر گونه ثبت یک شکایت Reade. “این یک کتاب باز” او گفت: در MSNBC. “وجود دارد هیچ چیز برای من برای پنهان کردن دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش منفجر در بالا مشاوران سیاسی در هفته گذشته زمانی که آنها ارائه شده او را با رای گیری داده ها نشان داد که او انتهایی بایدن در یک سری از میدان نبرد متحده است. او بعد از توییتی در مورد “جعلی سنجی” اگر او مشخص نیست هر متحده است.

جزئیات: مغلوب ساختن پیشی جستن فوران در مبارزات انتخاباتی به عنوان تیم داخلی نظرسنجی اعداد نشان می دهد او را انتهایی بایدن.

بایدن را در این هفته مبارزات انتخاباتی ramped تا تلاش خود را برای انتخاب همسر در حال اجرا نامگذاری چهار co-صندلی برای یک معاون ریاست جمهوری انتخاب کمیته. بایدن در ماه مارس گفت که او را به انتخاب یک زن به همسر در حال اجرا.

در حال حاضر ببینید:جو بایدن کمپین مراحل تا تلاش خود را برای انتخاب همسر در حال اجرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>