انتخابات تکاپوی آدرس coronavirus نگرانی های پیش از سه شنبه

با ترس از رمان coronavirus گسترش آوردن آمریکایی ها پس از مرگ برای اولین بار در آمریکا و درست چند روز قبل از سه شنبه — هنگامی که رای دهندگان در 14 ایالت و یک قلمرو سر به پای صندوق های رای — انتخابات در برخی از مناطق در حال تقلا برای اطمینان از رای دهندگان و مطمئن شوید که اختلالات به حداقل برسد.

فوق العاده سهشنبه مقدماتی — که در آن نزدیک به یک سوم از نمایندگان هستند تا برای grabs — در حال اجرا در سطح ایالتی و محلی و در حال حاضر یک مدرسه ملی در پاسخ به رای دهندگان اختلال وجود ندارد.

وقتی پرسیده شد که در مورد برنامه های احتمالی ارتباطات مدیر برای انجمن ملی از وزرای دولت گفت: او می خواهم “به تاخیر متحده” به عنوان ممکن است هر اداره خود “برنامه های خاص” برای آمادگی اضطراری.

“آیا این یک طوفان قطع برق, et cetera,” ماریا بنسون گفت: ABC News در بیانیه ای.

در کالیفرنیا و یکی از پرجمعیت ترین کشورهای با بیشترین تعداد نمایندگان در خطر است, در روز سه شنبه مورد جدید از COVID-19 باید انتخابات کار سخت به آدرس مقیاس مشکل و چگونه آن را ممکن است تحت تاثیر رای دهندگان رفتن به پای صندوق های رای.

در حالی که وجود دارد هیچ نشانه ای از هر گونه اختلال در کالیفرنیا مارس 3 سال 2020 ریاست جمهوری اولیه” کالیفرنیا وزیر امور دفتر گفت: ABC اخبار آن را ادامه خواهد داد برای نظارت بر هر گونه بهداشت عمومی هشدار است که می تواند تاثیر انتخابات دولت.

دولت بیش از 30 مثبت COVID-19 موارد با بیش از 8,400 افراد تحت نظارت ممکن است در تماس با این ویروس پس از اولین مشکوک نمونه از جامعه انتقال رخ داده در Solano County, به گفته مقامات از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و کالیفرنیا دولت و مقامات بهداشت عمومی.

روز چهارشنبه CDC تایید تشخیص از یک زن از شمال کالیفرنیا اولین بار بود که آمریکا به قرارداد این بیماری بدون سفر در سطح بین المللی و یا که در تماس نزدیک با هر کسی که آلوده شد.

از آن پس دیگر موارد “جامعه گسترش” در ایالات متحده تایید شده است در کالیفرنیا — که در آن مقامات بهداشت عمومی در دولت اعلام کرد برای اولین بار شناخته شده مرگ در ایالات متحده بیمار از ویروس در روز شنبه.

مقامات در Solano County, California در حال حاضر در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه و ارائه گسترش گزینه برای رای دهندگان از جمله ارائه اضافی محل آنها را به رها کردن برگه های رای پیش از سه شنبه.

“ما یک دسته از منظقه مکان های که در آن [آرا] حتی نمی باید برای خارج شدن از اتومبیل خود را و ما قصد داریم به گسترش است که در روز دوشنبه و سه شنبه گفت:” جان گاردنر دستیار ثبت نام از رای دهندگان برای Solano County است.

Greeters که هم سوگند یاد کرد-در مقامات را در سایت به رای گیری به طور مستقیم از رای دهندگان وسایل نقلیه سپرده و آنها را به قابل حمل مهر و موم صندوق های رای خواهد شد که در درون فرد بینایی خود را از وسیله نقلیه.

گاردنر گفت: ABC News در هر مکان سنجی و هر نظرسنجی کارگر را دریافت مواد ضد عفونی کننده دستمال و اسپری ضد عفونی کننده دست و دستکش به اقدامات احتیاطی اضافی. در گذشته تنها بهداشتی دستمال مرطوب ارائه شد برای تمیز کردن رای گیری تجهیزات خود را.

“ما قطعا تلاش به رای دهندگان دیگر زن و شوهر از گزینه های را هنوز رای خود را اما نه باید به تعامل, در صورتی که نمی خواهید با” گاردنر گفت.

در Yolo County California, که در آن یک بیمار تحت درمان در دانشگاه UC Davis مرکز پزشکی پس از آزمایش مثبت برای COVID-19, انتخابات, مقامات teaming تا با وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای افزایش پیام از تلاش های مربوط به تهدید coronavirus قبل و در آینده شرکت کنند ،

ABC اخبار دریافت بروشور از Yolo County انتخابات اتاق — که خواهد شد ارسال شده در هر محل رای گیری — فراهم می کند که رای دهندگان با اطلاعات در مورد آنچه coronavirus است و چگونه آن را گسترش می دهد و توصیه برای چگونه به طور بالقوه جلوگیری از ابتلا به ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز مطرح سهام در تلاش های خود برای کاهش گسترش COVID-19 در داخل کشور پس از آمریکا و مرگ ناشی از ویروس است.

رئیس جمهور در کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در روز شنبه که در آن او اعلام کرد سفر جدید محدودیت های مربوط به ایران و مجاز وزارت امور خارجه به منظور بالا بردن مشاوره های مسافرتی به بالاترین سطح بیشتر به شدت تحت تاثیر مناطق در ایتالیا و کره جنوبی.

در خارج از کالیفرنیا نمایندگان از دیگر سوپر شنبه متحده گفت: ABC News آنها دیده نمی شود, تغییرات جدید در حال اجرا به تلاش های اولیه خود را.

“این بسیار کسب و کار به عنوان معمول گفت:” استیو Hurlbert ارتباطات مدیر کلرادو وزیر امور خارجه که در مورد خواسته بالقوه انتخابات طرح های احتمالی مربوط به رمان coronavirus.

“بسیاری از ما برگه های رای که پست الکترونیکی-در-آراء” Hurlbert گفت: ABC News. “بسیاری از مردم که احساس خوبی فقط می توانید رای خود را در انتخابات و سپس رها کردن آن را در یک 24 ساعت رها کردن جعبه و هرگز به ارتباط برقرار کردن با انسان های دیگر.”

آلاباما, وزیر امور خارجه, John H. مریل بیش از حد گفت: هیچ تغییرات جدید ساخته می شد جلوتر از دولت است, اصلی, اما گفت, ABC News, اقامت خواهد بود ساخته شده اگر شرایط تغییر بودند.

مریل گفت: این مهم برای مردم به دنبال رهبری مقامات بهداشتی دولت وقتی که می آید به هر چیزی مربوط به کروناویروس و یا دیگر بحران در سطح نگرانی های بهداشتی.

“مردم نمی باید خود را به عنوان اگر آنها در یک رنجر تنها در این مبارزه” مریل گفت: ABC News در روز چهارشنبه. “این نیاز به یک تلاش هماهنگ شده و ما ادامه خواهد داد به دنبال رهبری و استاندار دولت ما افسر بهداشت و همچنین آلاباما وزارت بهداشت با توجه به این موضوع است.”

به عنوان اصلی فصل بشکه نسبت به انتخابات عمومی در ماه نوامبر ایمنی همچنان اولویت مسئولان در این رویداد کنوانسیون دموکراتیک می گیرد در میان گسترده تر شیوع این بیماری است.

“ما شماره یک نگرانی است برای اطمینان از تمام رای دهندگان واجد شرایط قادر به ایجاد صدای خود را شنیده و بدون به خطر انداختن هر کسی ایمنی و بهداشت” مایا Hixson معاون مدیر میدان نبرد دولت ارتباطات برای کمیته ملی حزب دموکرات گفت: ABC News در روز پنج شنبه.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت به عنوان وضعیت توسعه” او گفت:.

ABC News’ ریک کلاین, کیر, Sheffield, گابریل Sarann متی Fuhrman و کریستین Theodorou کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>