انتخابات: بایدن نوردد فلوریدا, ایلینوی, آریزونا مقدماتی به عنوان coronavirus می لرزد تا رای گیری


خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

جو بایدن برداشت برنده در فلوریدا و ایلینوی و آریزونا مقدماتی روز سه شنبه شکست برنی ساندرز به عنوان رای دهندگان رفت و به پای صندوق های رای در میان coronavirus بیماری همه گیر.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیش بینی شده بود را به نفع خود فلوریدا و ایلینوی و آریزونا دموکراتیک انتخابات مقدماتی روز سه شنبه شکست بهداشت ، برنی ساندرز و جامد سرب خود را برای این حزب نامزدی.

“مبارزه ما تا به حال یک شب بسیار خوب است و کمی نزدیک تر به تامین دموکراتیک نامزدی” بایدن گفت: در جریان رسیدگی به حامیان شنبه شب.

اوهایو رای به تعویق افتاد به عنوان کشور چنگ زدن با بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حال حاضر به عنوان خوانده شده: Coronavirus پیچیده اولیه رای گیری در سه متحده; اوهایو انتقاد برای به تأخیر انداختن انتخابات است.

بایدن سه پیروزی را تقویت خود را در حال حاضر قوی نماینده رهبری و تحت فشار قرار دادن ساندرز به ترک نژاد. پیش از روز سه شنبه مسابقات بایدن رهبری ساندرز توسط بیش از 150 نفر از نمایندگان با توجه به یک ردیاب توسط وال استریت ژورنال. در آن طول می کشد 1,991 به نفع نامزدی در دموکراتها در تابستان کنوانسیون.

بایدن ساخته شده و پیشنهادهای به ساندرز حامیان او در سخنرانی سه شنبه شب. “سناتور. ساندرز و هواداران خود به ارمغان آورده اند قابل توجه و شور و سرسختی به همه این مسائل است. با هم آنها را منتقل اساسی مکالمات در این کشور است.” “بنابراین اجازه دهید به من می گویند به خصوص به جوان رای دهندگان که الهام گرفته شده اند ساندرز سناتور. من شما را بشنود. من می دانم که چه چیزی در خطر است. من می دانم آنچه ما باید انجام دهیم.”

رای گیری جلو رفتم سهشنبه با وجود ترس بیش از coronavirus. مقامات در تمام چهار متحده گفت: آنها در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در حوزه های رأی گیری. اوهایو اولیه نامیده می شد فقط ساعت قبل از انتخابات راه اندازی شد برای باز کردن وجود دارد و در سه ایالت دیگر.

وجود دارد گزارش از اختلالات اما مانند کمبود نظرسنجی کارگران در پالم بیچ فلوریدا., و توقیف حوزه های رأی گیری در ایالت آریزونا. در شیکاگو مردم در انتخابات شد بنا به گزارش ها کم است.

اما رای دهندگان در ایالت آریزونا در نیروی دموکراتیک مردم در انتخابات بالاتر از در سال 2016 با توجه به آسوشیتد پرس.

بایدن و ساندرز مورد بحث خود را coronavirus-پاسخ برنامه در مناظره یکشنبه شب و گسترده توافق دارند که مراقبت های بهداشتی برای همه گیر باید رایگان ارائه.

جزئیات: جو بایدن و برنی ساندرز نشان می دهد که چگونه آنها می خواهم به آدرس coronavirus همه گیر rebuking مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ.

میانگین صنعتی داو جونز DJIA +5.20% رسید و بیش از 1000 امتیاز در روز سه شنبه کمک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت از $850 میلیارد طرح محرک اقتصادی و فدرال رزرو را به backstop تجاری کاغذ در بازار است. داو را بازیابی آمد و پس از آن درگیری یک روز پس از سقوط 1987 سقوط بازار.

گسترش ویروس در ضمن اخلال در کشورهای دیگر’ رای گیری برنامه. گرجستان کنتاکی و لوئیزیانا به تعویق افتاد خود برنامه ریزی مقدماتی.

کمیته ملی حزب دموکرات درخواست متحده به تعویق انداختن مقدماتی خود را در میان همه گیر اما در عوض به اقدامات به رای گیری امن تر و از راه دور زمانی که ممکن است تپه گزارش.

دموکرات ها و جمهوری خواهان می گویند که آنها در حال نظارت بر وضعیت و مشاوره با مقامات آنها به عنوان طرح مربوطه کنوانسیون در این تابستان.

در حال حاضر ببینید: بایدن ساندرز و تهمت قراضه کمپین حوادث بیش از coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>