انتخابات: بایدن گسترش نماینده رهبری بیش از ساندرز به عنوان او میدارد تا کلید پیروزی در میشیگان اولیه

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن شکست بهداشت ، برنی ساندرز در میشیگان دموکراتیک اولیه در روز سه شنبه شبکه های بینی محکم گرفتن دست او در حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری پس از هفته گذشته سه شنبه رای گیری.

میشیگان یکی از شش کشور به رای مجلس گفت: در مجموع 352 نمایندگان بودند تا برای grabs. بایدن همچنین بریده پیروزی در می سی سی پی و میسوری قفل کردن حمایت خود را در سراسر جنوب.

با روز سه شنبه نتایج هنوز هم نورد در, معاون سابق رئیس جمهور تا به حال 766 نمایندگان به ساندرز’ 618 با توجه به وال استریت ژورنال ردیاب. در آن طول می کشد 1,991 به نفع نامزدی در اولین رای گیری در دموکراتها میلواکی کنوانسیون در این تابستان.

صحبت کردن با هواداران در فیلادلفیا در سه شنبه شب بایدن گفت که مبارزات انتخاباتی خود بود که پس از اخراج به عنوان مرده است در حال حاضر “بسیار زنده است.”

“ما نیاز شما, ما می خواهیم شما را به یک محل در مبارزه ما برای هر یک از شما. من می خواهم برای تشکر از برنی ساندرز و حامیان او برای خود خستگی ناپذیر انرژی و شور و شوق خود را,” بایدن گفت: جمعیت است. “ما به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک و هم ما را ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در حال حاضر ببینید: این بحث انرژی موضع انشعابات بالا دموکرات — و به احتمال زیاد این کشور است.

همه نظرسنجی ها در میشیگان ارائه می دهد که شب را بزرگترین نماینده جایزه بسته در 9 p. m. شرقی. شش متحده رای گیری روز شنبه در حال, آیداهو, میشیگان, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن است. از 11:45 p. m. شرقی سنجی در داکوتای شمالی آیداهو و واشنگتن شد ؛

بایدن و ساندرز هم قرار داده و یک روزنه در میشیگان است که 125 نمایندگان برای grabs. ساندرز حمله بایدن بیش از مسائل مربوط به تجارت به عنوان رای دهندگان ساخته شده تصمیم گیری های خود گفت: در دیترویت تجمع هفته گذشته است که اگر دموکرات ها در حال رفتن به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در امور خارجه در ماه نوامبر “از آن خواهد شد بسیار سخت برای یک کاندیدا که رای دادند برای این فاجعه موافقت نامه های تجاری,” مانند توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی.

همچنین بخوانید: ‘شما پر از sh—’: بایدن به میشیگان کارگر ساختمانی که او را متهم ‘تلاش برای گرفتن اسلحه ما.’

ساندرز به نام بایدن نتانیاهو در سال 1994 از نفتا در حالی که بایدن به تبلیغ دولت اوباما خودرو-صنعت کرده است. ساندرز دقت برنده میشیگان اولیه در سال 2016 و به دنبال یک پیروزی شنبه به تقویت خود کمپین کاخ سفید در این سال است.

بایدن و ساندرز هر دو لغو برنامه ای برای انتخابات-شب تظاهرات در کلیولند در میان نگرانی از شیوع کروناویروس. امیدوارم که برای یک سال مالی پاسخ به اپیدمی برداشته ارواح در وال استریت سهشنبه یک روز پس از یکی از بزرگترین روز سقوط پس از بحران مالی 2008. میانگین صنعتی داو جونز DJIA +4.89% بسته 1,167 نقاط بالاتر است.

در حال حاضر به عنوان خوانده شده: داو سود حدود 1200 امتیاز پس از بدترین روز پس از بحران سال 2008.

مغلوب ساختن پیشی جستن شکست هیلاری کلینتون در میشیگان با بیش از 10 ، 000 رای در سال 2016 و از آن خواهد شد یک انتقادی نوسان وزارت امور خارجه در ماه نوامبر. بایدن که کمپین را زنده کرد پس از پیروزی او در کارولینای جنوبی اولیه حمله کرده دموکراتیک سوسیالیستی ساندرز گفت: رای دهندگان نمی خواهید یک “انقلاب” است و بوق و کرنا خود را از جمله سیاست های ساختمان سازی در قانون مراقبت مقرون به صرفه. ساندرز پیشنهاد مدیکر برای همه که از بین بردن شرکت های بیمه خصوصی.

بایدن و ساندرز نیز sparred بیش از امنیت اجتماعی در runup به روز سه شنبه مقدماتی و مبارزه خواهد کرد تا سطح شیب دار با فلوریدا اولیه برنامه ریزی شده برای هفته آینده. ساندرز harking به نظرات بایدن در اواسط 1990s است گفت: “یکی از ما دارای سابقه نه تنها مبارزه با کاهش امنیت اجتماعی اما تلاش برای گسترش منافع است.”

بایدن به تازگی در توئیتر خود نوشت: “واقعی برنی. تنها کسی که به کاهش امنیت اجتماعی اگر او را انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” بایدن در سال 1995 حمایت اصلاح بودجه متوازن است که او اذعان می تواند منجر به کاهش در حق برنامه.

نظر: اصلا تخفیف برای حمایت از برنی ساندرز در مغلوب ساختن پیشی جستن کشور است.

هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard نیز همچنان در دموکراتیک مسابقه. او برنده دو نمایندگان با توجه به وال استریت ژورنال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>