انتخابات: برنی ساندرز خروجی دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری — “راه به سوی پیروزی است تقریبا غیر ممکن است’

برنی ساندرز چهارشنبه اعلام کرد او خروج حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ترک جو بایدن به عنوان آخرین مرد ایستاده در یک مسابقه که یک بار تا به حال بیش از دو دوجین رقیب.

“من فکر می کنم شما حقیقت را می دانم و آن این است که ما در حال حاضر حدود 300 نمایندگان پشت معاون رئیس جمهور بایدن و مسیر پیروزی است تقریبا غیر ممکن است” گفت: ساندرز در یک پخش که او آغاز شده توسط تشکر از هواداران خود. “من به این نتیجه رسیده اند که این نبرد برای نامزدی حزب دموکرات موفق خواهد بود. و امروز من اعلام تعلیق کمپین من.”

فقط دو ماه پیش وال استریت تحلیلگران هشدار در مورد افت پتانسیل برای سهام SPX +2.85% DJIA, +2.86% اگر Sanders دموکراتیک سوسیالیستی ادامه داد: به سرب در نظر سنجی و انجام به خوبی در مبارزه برای حزب دموکرات نامزد به چالش کشیدن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

اما بایدن دوباره ظهور به عنوان پیشتاز در این حزب کاخ سفید مسابقه حدود یک ماه پیش طراحی شده توسط برنده اصلی در کارولینای جنوبی و سه شنبه متحده است. ساندرز — ورمونت junior سناتور و جمع آوری کمک نیروی عظیم منهدم کننده — تا به حال شده است در مواجهه با تماس به رها کردن در هفته های اخیر.

پس از اعلام از Sanders, بایدن ستایش رقیب خود را برای آوردن با توجه به مسائلی مانند نابرابری درآمد مراقبت های بهداشتی جهانی تغییر آب و هوا, رایگان دانشگاه و دانشجو-بدهی وام.

“سناتور سندرز و هواداران خود را تغییر داده اند گفت و گو در امریکا” بایدن گفت: در یک رسانه پست در روز چهارشنبه. “مسائل مربوط به آن داده شده بود کمی توجه و یا کمی امید همیشه عبور — در حال حاضر در مرکز بحث های سیاسی است.”

مرتبط با: روز سه شنبه ویسکانسین اولیه — بایدن می گوید او را به خوبی انجام می شود’ با نتیجه انتظار نمی رود تا روز دوشنبه

یک محور ساندرز مبارزات انتخاباتی خود را “مدیکر برای همه” برنامه ریزی که نمی تواند به نقش شرکت های بیمه خصوصی. بایدن و دیگر بیشتر در میانه سال 2020 دموکرات استدلال در بحث برای نگه داشتن بیمه خصوصی به عنوان بخشی از ایالات متحده سیستم مراقبت های بهداشتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale, در واکنش به ساندرز خبر گفت: در حال حاضر “همه اما رسمی که دموکرات ایجاد کردم نامزد آنها می خواستند در جو بایدن.”

Parscale همچنین گفت: “دموکرات نخبگان” را “هل برنی ساندرز به سمت برای بار دوم ترک بسیاری از حامیان او به دنبال یک خانه جدید” در اشاره به سناتور مکان دوم را در پایان سال 2016 دموکراتیک مسابقه.

ساندرز در روز چهارشنبه گفت: برخی از حامیان ممکن است بخواهید او را به “مبارزه در آخرین رای گیری بازیگران در کنوانسیون دموکراتیک.” اما با توجه به کروناویروس بحران, او گفت که او “نمی تواند در وجدان خوب در ادامه به کوه یک کمپین است که نمی تواند برنده و که خواهد از تداخل با کار مهم مورد نیاز همه ما در این دشوار ساعت.”

در همان زمان مستقل مجلس گفت: برای ماندن در برگه های رای در آینده مقدماتی و در ادامه به متراکم کردن نمایندگان به منظور “اعمال نفوذ قابل ملاحظه بیش از مشی این حزب و دیگر توابع.”

“در حالی که این کمپین در حال آمدن است به پایان جنبش ما نیست” ساندرز نیز گفت: در روز چهارشنبه پخش. “مبارزه برای عدالت چیزی است که جنبش ما در مورد باقی مانده است. امروز من تبریک جو بایدن بسیار مناسب و معقول که من کار خواهد کرد با به حرکت ما ایده های مترقی رو به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>