ال سالوادور دیوان عالی کشور سفارشات حالت اضطراری به حالت تعلیق

ال سالوادور دادگاه عالی روز دوشنبه گفت که آن را تا به حال دستور تعلیق فوری وضعیت اضطراری اعلام شده توسط رئیس جمهور نایب Bukele بیش از coronavirus.

رئیس جمهور السالوادور نایب Bukele شنبه شب اعلام وضعیت اضطراری به گسترش coronavirus اقدامات بدون تصویب کنگره لمس کردن تورنت از انتقاد که این حرکت شده بود خلاف قانون اساسی است.

بیشتر:

السالوادور قانونگذاران و دادستان گفت: Bukele شنبه اعلام کرده بود تجاوز قدرت خود را.

کمتر از یک سال به دولت او Bukele یک عجول و بی پروا 38 ساله رهبر بارها خشم گروه های حقوق که می گویند او نشان داده استبدادی گرایش. در ماه فوریه Bukele و یک گروه از سربازان مسلح با سلاح های خودکار به طور خلاصه اشغال کنگره است. ماه گذشته او منتشر شد, عکس های شگفت انگیز از صدها زندانی از اعضای باند محروم به لباس زیر و فشرده به هم در شکل گیری وحشتناک طرفداران.

El Salvador prison

زندانیان به انتظارنشسته بودند طی یک عملیات امنیت تحت تماشای پلیس در ایزلکو زندان در سان سالوادور السالوادور [جزوه/ال سالوادور رئیس دفتر مطبوعات/AP Photo]

کنگره تایید اضطراری اعلام در آوریل برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس اما پس از یک فرمت در مارس اندازه گیری شد و با توجه به پایان می رسد در روز یکشنبه. قانون گذاران برنامه ریزی شده به بحث در مورد فرمت زمانی که آنها reconvened در روز دوشنبه.

مدت کوتاهی پس از Bukele صادر شده خود فرمان در شنبه السالوادور دادستان کل در بیانیه ای گفت که این امر یک فایل ادعا کت و شلوار که این حرکت بر خلاف قانون اساسی بود با این کشور دادگاه. اما Bukele که جاروب به ریاست جمهوری در سال گذشته با یک خارجی نامزدی نگهداری او به خوبی در درون خود حقوق.

“همه روسای جمهور در دموکراتیک تاریخ کشور ما تا به حال قدرت به اعلام حالت اضطراری و اعمال آن بدون تصویب قانونی” او نوشت: در یک پست در توییتر در روز یکشنبه. “آیا یک رئیس جمهور بود مانع برای اولین بار از ورزش که حیاتی قدرت؟”

Bukele دولت مدعی است که مدنی حفاظت از قانون مجوز رئیس جمهور برای یک وضعیت اضطراری اعلام کرد اگر کنگره نمی تواند برگزاری یک جلسه.

آنها ادعا می کنند که خطر ابتلا به کروناویروس گسترش بیشتر در السالوادور توجیه اقدامات است. این کشور دارای 1,413 تایید موارد ویروس و 30 مرگ و میر. کارشناسان بهداشت می گویند این کشور در سلامت سیستم مجهز برای رسیدگی به افزایش موارد است.

‘جدی شکست’

قانون گذاران و گروه های جامعه مدنی خواست یک تحقیق برای تعیین اینکه آیا Bukele تا به حال خود را بیش از حد قدرت.

“آنچه که یک مستبد آیا اگر کنگره نیست تصویب یک قانون از طرف او? من می خواهم شماره یک فرمان. این به تازگی انجام شده است و با السالوادور رهبر (نایب Bukele) با وضعیت اضطراری. یکی دیگر از جدی شکست” خوزه Vivanco, مدیر اجرایی, برای, آمریکا برای ما بر اساس دیده بان حقوق بشر در توییتر نوشت.

در روزهای اخیر اهالی السالوادور در پایتخت اعتراض کرده اند اقدامات انجام شده در قرنطینه که آنها می گویند باید منجر به از دست دادن شغل و گرسنگی است. برای جلوگیری از شکستن اجتماعی, فاصله, قوانین, آنها, صدای نارضایتی خود را توسط کوبیدن گلدان بوق شاخ از وسایل نقلیه خود را و پخش موسیقی با صدای بلند.

Fabricio بنیتز 26-سال-نوازنده قدیمی زندگی می کند که با پدر و مادر خود و خواهر در حومه سان سالوادور گفت که پدرش یک خاک مهندس خود را از دست داده کار یک ماه پیش پس از شرکت در عملیات که تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

“ما پاینده شرایط نسبتا کمیاب وجوه و ما نه سود به هیچ وجه از دولت برنامه های” بنیتز گفت: در روز جمعه به عنوان او با بازی السالوادور سرود ملی خود را بچینید.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>