هشت تن در ترکیه به عنوان زلزله 5.7 حملات غرب ایران

ترکیه و وزیر کشور می گوید هشت نفر کشته شده اند در ترکیه در یک بزرگی 5.7 زلزله زده غرب ایران

آنکارا, ترکیه — هشت نفر کشته شدند در ترکیه در یک بزرگی 5.7 زلزله زده غرب ایران در اوایل صبح روز یکشنبه داخلی ترکیه وزیر سلیمان Soylu گفت.

این زمین لرزه در مرکز ایران شهر خوی و روستاهای آسیب دیده در استان از ون.

Soylu گفت: در یک کنفرانس خبری در آنکارا که سه فرزند و چهار بزرگسالان در ترکیه کشته شدند را Baskule منطقه. او بعدها گفت: یکی دیگر از فرد فوت کرده است.

برخی از زخمی ها باقی می ماند به دام افتاده در زیر آوار از سقوط ساختمان های او اضافه شده است.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت: حداقل 21 نفر از جمله هشت که در شرایط بحرانی هستند.

اضطراری تیم های فرستاده شده به از راه دور منطقه کوهستانی.

ایران به خبرگزاری رسمی ایرنا گفت: این زلزله آسیب دیده 43 روستاهای کوهستانی Qotour منطقه است. این گزارش برخی از ساکنان مجروح شدند اما نمی گویند هر شد و در وضعیت بحرانی است.

با توجه به اروپایی مدیترانه ای لرزه نگاری مرکز (EMSC) زلزله که اتفاق افتاده در 9:22am به وقت محلی (0552GMT) بود عمق 5 کیلومتری (3 مایل).

این منطقه دارای سابقه زمین لرزه قدرتمند. ماه گذشته یک زمین لرزه محور در شرق ترکیه شهر الازیغ کشته شدن بیش از 40 نفر.

ترکی پخش NTV نشان داد تصاویری از مردم و سربازان از طریق حفر آوار ساختمان فرو ریخت که خانواده ها از ترس بیشتر لرزش شنبه در خیابان های برفی. این EMSC گزارش چندین بیشتر است که اندازه گیری زمین لرزه به بزرگی 3.9.

اثرات زلزله آمار چهار روستا را در ون. شش نفر از مرگ و میر رخ داده در Ozpinar ایجاد کرد که در آن Soylu گفت: جستجو و نجات تیم وارد کرده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>