عید: پایان ماه مبارک رمضان جشن رفتن مجازی در میان coronavirus

همانطور که ماه رمضان می آید به بسیاری از کشورها در سراسر جهان در حال تنظیم برای جشن سعید فطر به مناسبت symbolising پایان ماه رمضان در روز یکشنبه.

در کشورهای آفریقایی مانند کنیا و نیجریه و سومالی عید جشن گرفته شد روز شنبه در حالی که هند خواهد بود رعایت تعطیلات روز دوشنبه در بسیاری از کشورهای.

بیشتر:

اما از آنجا که این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به فلج حرکت انسان در سراسر جهان عید است و بسیار بعید به شبیه است که از سال های گذشته است.

بسیاری از اکثریت مسلمان کشورهایی مانند ترکیه قطر و اندونزی را به حالت تعلیق در اکثر عید-فعالیت های مرتبط از جمله نماز صبح.

در عربستان سعودي مقامات مجاز نماز با هیچ نمازگزاران شبیه به اقدامات انجام شده در طول ماه مبارک رمضان دوره این سال است.

اقلیت مسلمان جمعیت از جمله در شمال و آمریکای لاتین را نیز جشن به مناسبت تحت مستندات و سایر محدودیت.

“در این سال جشن عید غم انگیز خواهد بود” فواد موسی اسلامی در مرکز شیلی در سانتیاگو الجزیره گفت:.

“از یک طرف وجود دارد شادی می آید که پس از [رمضان] را ماه روزه به پایان می رسد اما آن را می تواند عجیب و غریب از آنجا که ما به یاد داشته باشید که چگونه این جشن بود و در سال های گذشته … جایی که همه ما جمع آوری لباس را در صبح انجام نماز ما,” او اضافه شده است.

وجود دارد بیش از 5 میلیون coronavirus موارد در سطح جهانی بیش از 341,000 مرگ و میر.

مجازی فعالیت های عید

به عنوان یک نتیجه از COVID-19, مسلمانان, سازمان ها و افراد در حال پیدا کردن فن آوری و مجازی جایگزین برای نگه داشتن عید سنت زنده چنین مجازی خطبه های اجتماعی, رسانه های جشن و آنلاین کنسرت.

اسلامی مرکز که در آن موسی با این نسخهها کار در سال های گذشته دعوت دانشمندان مسلمان از خاورمیانه به سخنرانی در عید با حضور در فرد توسط بسیاری از در شیلی جامعه مسلمان – تاسیس برای بیش از 100 سال در آمریکای جنوبی.

اما با توجه به محدودیت های مسافرتی در میان همه گیر موسی گفت: هیچ چاره ای جز گوش دادن به دعوت پژوهشگر از طریق ویدئو کنفرانس.

“ما برای اولین بار دعا پس از آن گوش دادن به شیخ [محقق] ما پس از آن ممکن است نشان می دهد ما غذا و شیرینی آنلاین [من مطمئن نیستم]. ما هرگز پیش از این انجام داده بنابراین من نمی توانم به شما بگویم که چگونه دقیقا آن را به نوبه خود به عنوان ما در حال ساخت این مسیر به عنوان پیاده کنیم.”

Ramadan Tent project virtual iftar

یکی از بسیاری از مجازی افطار را برگزار RTP این گذشته در ماه رمضان تحت #MyOpenIftar کمپین [حسن نیت ارائه میدهد از ماه رمضان چادر پروژه]

در پادشاهی متحده در ماه رمضان چادر پروژه (RTP) است که سازمان موفق iftars (شکستن سریع حوادث) در گذشته و حاضر آنهایی که در این سال در میان COVID-19 شیوع به نام #MyOpenIftar – گروه ادامه خواهد داد و به نوبه خود به “نوآوری به معنی نگه داشتن روح زنده” برای عید, RTP سر از رسانه های Rohmah احمد گفت: Al Jazeera.

“ما مجازی برای عید شامل همه چیز از فعالیت های کودکان از داستان گفتن و صنایع دستی و کلاس های ورزش و برجسته از #MyOpenIftar در طول ماه رمضان.”

شورای آمریکا-روابط اسلامی (CAIR) و ما بر اساس حقوق مدنی گروه همچنین اعلام کرد که استفاده خلاقانه از ابزارهای آنلاین برای سازماندهی مسلمانان آمریکایی به مناسبت عید.

این رویداد با عنوان “#QuarantEid”, درخواست از مردم برای ارسال عکس ها و فیلم که CAIR کارکنان را تدوین و به اشتراک گذاری دیجیتالی از جمله در رسانه های اجتماعی.

“ما می خواهیم برای تشویق مردم به جشن می گیرند در عین حال آنها از لحاظ فیزیکی از هم جدا” ادوارد Mitchell, deputy مدیر اجرایی از CAIR به الجزیره.

“ایده این است که به یک تصویر برجسته کاری مثبت چیزی است که شما سپاسگزار برای این بسیار غیر معمول عید … به اشتراک گذاری با دوستان خود و جامعه چیزی سرگرم کننده,” او اضافه شده است.

عکس ها به اشتراک گذاشته خواهد شد در CAIR وب سایت و رسانه های اجتماعی خود سیستم عامل.

در امارات متحده عربی, در پایتخت ابوظبی شهر وزارت فرهنگ و گردشگری اعلام کرد: یک سری از آنلاین زنده کنسرت, برای از مارس 23 آوریل 25, رسانه های محلی خروجی خلیج تایمز گزارش داد.

خوانندگان و نوازندگان از سراسر شرق میانه انجام خواهد شد از جمله عراق خواننده و ستاره Kadim Al Sahir که عمل خواهد شد و بصورت زنده در یوتیوب در روز یکشنبه.

عید خیریه درایوهای

توزیع مواد غذایی و دیگر کالاهای اساسی در جوامع فقیر و کمتر به خوبی انجام دهید افراد مهم سفارشی است که می گیرد در سعید فطر.

مانند سال های گذشته RTP احمد گفت: این گروه خواهد شد و توزیع مواد غذایی و سایر ضروریات پیش از عید با شرکای خود Launchgood آنلاین جمع آوری کمک های پلت فرم.

“ما شده اند قادر به ادامه تغذیه آسیب پذیر جوامع در طول مستند با ارائه صدها نفر از غذاهای گرم و شیرین رفتار پیش از عید, جشن,” او اضافه شده است.

قبلا غذا خواهد بود توزیع شده در سایت در RTP چادر که در آن مردم با حضور گروه های عید حوادث.

با توجه به همه گیر در این سال احمد گفت: “داوطلبان باید به مساجد محلی رستوران ها و انجمن های مسکن برای دریافت این توزیع برای ما به عنوان آنها باید رسمی فرآیندهای در محل توزیع وعده های غذایی تحت اجتماعی فاصله دستورالعمل.”

eid cookies ramadan tent / open iftar

رفتار شیرین و کارت های توزیع شده توسط ماه رمضان چادر پروژه برای عید جشن [حسن نیت ارائه میدهد از ماه رمضان چادر پروژه]

به طور مشابه, ایالات ماموریت برای تسکین و توسعه یک موسسه خیریه غیر انتفاعیمستقر در خارج از Washington D. C به حال شده است برای تنظیم روش خود را به تهیه کردن برای فقیر و آسیب پذیر جوامع این تعطیلات عید.

عبدل غنی اسماعیل UMR نماینده در کنیا سازمان داوطلبان محلی و کارکنان با استفاده از مجازی به معنی روز شنبه به رهبری محلی توزیع نیازهای اساسی و اسباب بازی برای کودکان در شهرهای مختلف در شرق کشور آفریقایی.

“در زمان قبل از همه گیر من خودم برو و نظارت بر توزیع مواد غذایی و عید و هدیه را به ما شاخه های محلی در نقاط مختلف کنیا” اسماعیل الجزیره گفت: از نایروبی پایتخت خواستار آن را “اخلاقی” وظیفه و بیشترین مسئولیت به حضور در این غذا از درایوهای.

اما محدودیت های تعیین شده توسط دولت کنیا به معنای این سال او نمی تواند به سفر خارج نایروبی شد و مجبور به انجام مسئولیت های خود را از پایتخت – استفاده از زوم, اسکایپ و واتساپ.

Eid in Kenya

UMR کارکنان و داوطلبان توزیع مواد غذایی و دیگر نیازهای اساسی در عید در شهر گاریسا کنیا [حسن نیت ارائه میدهد از UMR]

او گفت: این گروه همچنین توزیع زکات-ul-فطره یک مجموع پولی که توزیع شده است به کسانی که نیاز به قبل از عید و نماز در کنیا شهرهای کنیا و واجیر این UMR نماینده است.

مردم از دریافت هدیه و ضرورت شامل یتیم تک والد (زنان) خانواده و افراد معلول او اضافه شده است.

اسماعیل نیز قادر به دیدار با خانواده اش در یستلیق یک محله در نایروبی و تا به حال به تماس با آنها را آنلاین. یستلیق شده است تحت مستند از اوایل این ماه با توجه به افزایش coronavirus موارد است.

کنیا 1192 COVID-19 موارد به تاریخ با 50 مرگ و میر گزارش با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>