عید فطر سال 2020: همه چیز شما نیاز به دانستن

به عنوان مسلمانان در سراسر جهان خداحافظی به اسلام روزه ماه رمضان, آنها همچنین آماده شدن برای جشن عید فطر.

بسته به رویت ماه عید و جشن آغاز خواهد شد یا از روز شنبه, مارس 23 یا یکشنبه, مارس 24.

به مناسبت تحت تاثیر قرار خواهد شد در این سال به عنوان کشورهای جهان اقداماتی برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله تعلیق عید, نماز, هوای آزاد, جشنواره ها و دیگر جشن وقایع است.

آنچه که در عید فطر?

عید فطر به معنی “جشنواره شکستن سریع” و نشانه پایان ماه رمضان.

به طور سنتی, عید فطر جشن گرفته و برای سه روز در تمام کشورهای مسلمان می پردازد.

چگونه شروع از عید تعیین می شود ؟

مانند ماه رمضان, عید فطر آغاز می شود با رویت هلال ماه (یک روز پس از ماه جدید) بنابراین مسلمانان باید صبر کنید تا شب قبل از عید به بررسی آن تاریخ.

اگر هلال ماه قابل رویت نیست, رمضان همچنان برای یک روز دیگر.

به دلیل آن است که یک قمری واقعه, تاریخ عید تغییرات سالانه در تقویم میلادی و متفاوت است از کشوری به کشور بسته به موقعیت جغرافیایی.

اعلام شروع عید با اکثریت مسلمان کشور بستگی به شهادت محلی ماه sighters. محلی مقامات مذهبی و سپس اعلام کند که عید خواهد بود با در نظر گرفتن محل.

چگونه مسلمانان جشن عید?

مسلمانان در سراسر جهان شروع عید جشن با شرکت در جمعی پست-سحر نماز و به دنبال آن وجود دارد.

نماز را در مسجد یا سالن اما در بسیاری از کشورها آن را نیز برگزار می شود در باز به جای اعداد بزرگ است.

مردم تبریک می گویم یک دیگر پس از نماز عید. آنها صرف روز بازدید از بستگان و همسایگان و پذیرش شیرینی آنها به عنوان حرکت در اطراف از خانه به خانه.

کودکان لباس پوشیدن و در لباس های جدید ارائه شده هدیه و پول برای جشن گرفتن این مناسبت شادی.

این است که قبل از دادن صدقه به فقرا.

آن است که مشترک برای اکثریت مسلمان سازمان ملل برای تزئین خیابان های خود را با چراغ جشن و برگزاری کارناوال به مناسبت پایان ماه رمضان.

هر کشور سنتی و دسر و شیرینی است که آماده هستند تا قبل از عید یا در صبح روز اول. این مواد غذایی از محدوده خاص بیسکویت و نان کیک و پودینگ.

امسال عید نماز باید لغو شده و در چندین کشور مسلمان در میان coronavirus همه گیر از جمله عمان و مصر است. عربستان سعودی, مفتی اعظم در یکشنبه خواست مسلمانان را به دعا در خانه به جای رفتن به مسجد.

جشنواره ها و جشن های عید را نیز ممنوع شود در بسیاری از نقاط جهان اسلام همانطور که سازمان ملل در تلاش برای مهار گسترش COVID-19. در سطح جهان وجود داشته است بیش از 4.8 میلیون مورد شناخته شده از coronavirus و بیش از 318,000 مردم فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

Turkey's Muslims offer prayers during the first day of Eid al-Fitr, which marks the end of the holy fasting month of Ramadan at the Suleymaniye Mosque in Istanbul, early Tuesday, June 4, 29. (AP Photo

در برخی از کشورهای مسلمان نماز عید را در خارج از, در حالی که دیگران در آنها برگزار می شود در مساجد و یا سالن ها [فایل: Emrah Gurel]

رایج در عید تبریک?

محبوب ترین پستال است “عید مبارک” (خجسته عید) یا “عید سعید” (عید).

عید تبریک نیز متفاوت است بسته به کشور و زبان.

در اندونزی عید است به نام Lebaran بنابراین اندونزیایی می گویند “Selamat Lebaran” که به معنی عید. تغییرات دیگر هستند “Mutlu Bayramlar” در ترکیه و “برکا دا عضو” در Hausa یک نیجریه زبان.

چه هستند برخی دیگر از روایات مرتبط با عید?

به طور کلی مسلمانان آماده شدن برای عید, نماز, حمام کردن و قرار دادن بر روی لباس های جدید اعم از سنتی و مدرن یا غربی.

مسلمانان نیز تشویق به خوردن چیزی شیرین معمولا خرما قبل از رفتن به نماز.

در راه خود را به نماز مسلمانان تلاوت takbeerat ستایش خدا.

چه مردم خوردن برای عید?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>