مصر el-Sisi می گوید: دست زدن به کروناویروس بحران ‘شفاف’

مصر اوضاع وخیم گفت: دولت در برخورد با رمان بیماری همه گیر کوروناویروس با “شفافیت کامل” و اتهامات را رد کرده است که ميزان عفونت است که سرکوب.

کشور وزارت بهداشت است که تا کنون ثبت شده 10 مرگ و میر ناشی از 294 موارد تایید شده از COVID-19 بیماری است اما حدس و گمان است که ارقام واقعی بالاتر منتشر شده در رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر.

بیشتر:

روز چهارشنبه سازمان بهداشت جهانی (WHO) به نام دولت در سراسر خاورمیانه به آینده بیشتر با اطلاعات در مورد جدید عفونت ویروس شامل گسترش آن در منطقه است.

“ما باید در برخورد با این موضوع از آنجا آغاز و مثل همیشه با شفافیت کامل … همه وزارت بهداشت و دولت اظهارات منعکس کننده این واقعیت که ما در زندگی” گفت: el Sisi در یک سخنرانی تلویزیونی ،

“چرا ما هر چیز از شما پنهان از او پرسید:, و اضافه کرد که کسانی که سوال آمار رسمی “می خواهم به مردم احساس نا امنی”.

“من در مصر به ماندن در خانه به مدت دو هفته بیشتر,” او گفت:.

“کمک به ما بیش از این مرحله و یا مقیاس عفونت بالاتر خواهد بود. من می گویم این به این دلیل پزشکی تعریف این ویروس این است که آن را به سرعت در حال گسترش,” el Sisi اضافه شده و در اولین نظر در COVID-19 بیماری است.

او گفت: دولت و اختصاص 100 میلیارد پوند مصر ($6.4 میلیارد دلار) به صندوق برنامه ریزی برای مقابله با کروناویروس بحران است.

اقدامات سخت

مقامات مصری را به اعمال تدابیر امنیتی برای محدود کردن تعامل اجتماعی در این کشور از 100 میلیون نفر است.

آنها را بسته مدارس و دانشگاه ها در دستور کافه ها و رستوران ها و کاباره ها ورزشی باشگاه ها و مراکز به نزدیک 7 بعد از ظهر (17:00 به وقت تهران) و گفت: بسیاری از کارکنان بخش عمومی برای جلوگیری از محل کار.

مصر در روز پنج شنبه متوقف ترافیک هوایی تا پایان ماه مارس.

در روز شنبه این کشور به مقامات مذهبی در دستور بسته شدن تمام مساجد و کلیساها و ممنوع جمعی نماز تجمعات برای حداقل دو هفته.

در طول سخنرانی خود, el Sisi اعلام کرد تعدادی از اقدامات اقتصادی از جمله کاهش طبیعی قیمت گاز و برق به صنایع و به تعویق انداختن بازپرداخت وام های کوچک و شرکت های متوسط.

اقدامات دیگر شامل بانک مرکزی تخصیص 20 میلیارد پوند مصر ($1.3 میلیارد دلار) برای حمایت از این کشور در بورس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>