دادگاه مصر دستور آزادی شهروند ایالات متحده پس از 6 ماه بازداشت

مصر نشان داده است تحمل کمی برای مخالفت پس از محمد مرسی سرنگون شد.

یک دادگاه مصر روز چهارشنبه دستور آزادی دو آمریکایی-ملی مصر دستگیر شد و به محض ورود در فرودگاه قاهره در ماه جولای سال 2019 سر از واشنگتن بر اساس حقوق گروه گفت.

مصر و آمریکا محمد سلطان خود را یک زندانی سابق گفت: حکم دادگاه به انتشار پنسیلوانیا, معلم, Reem Desouky در انتظار درخواست از دادستان که شنیده خواهد شد در روز پنج شنبه.

Desouky بازداشت شد در فرودگاه قاهره در سفر خود به خانواده او شش ماه پیش. او متهم شد که در حال اجرا یک Facebook صفحه ای که به انتقاد از دولت.

سلطان گفت: ABC اخبار که آمریکا فشار بر مقامات مصری زیر ماه گذشته مرگ مصطفی Kassem دیگر شهروند آمریکایی که در بازداشت پس از طولانی اعتصاب غذا به نظر می رسد به پرداخت کردن.

“شما نمی تواند مربوط نیست [انتشار سفارش] به مرگ مصطفی Kassem و آمریکا فشار به دیگر آمریکایی است و او برجسته ترین مورد پس از آن” گفت: Soltan که منجر حقوق بشر آزادی طرح که بر زندانیان سیاسی در خاورمیانه است.

“وجود دارد مقدار زیادی از آمریکا فشار بسیاری از ما تعامل … از انتشار چنین دستور نمی آیند از هیچ چیز نمی رفتن که راه” سلطان ادامه داد.

مصطفی حامد Desouky را 13 ساله پسر بود به طور خلاصه بازداشت با مادرش در فرودگاه قبل از اینکه منتشر شد 11 ساعت بعد. در یک عاطفی تصویری ارسال شده در رسانه های اجتماعی بیشتر از یک ماه پس Desouky بازداشت او التماس کرد با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کمک به او. مصر ساخته شده است بدون نظر در مورد.

مصر نشان داده است کمی تحمل مخالفت را از ارتش سرنگون اسلامگرای محمد مرسی رییس جمهوری پس از تظاهرات توده ای علیه خود تفرقه قانون یک سال در قدرت در سال 2013.

گروه های حقوق متهم جمهور Abdel-Fattah el Sisi از راه اندازی یک بی امان سرکوب مخالفان برآورد که ده ها هزار نفر بیحال پشت میله های زندان به اتهامات کاذب. مقامات مصری انکار و اصرار دارند که زندانیانی که در بازداشت نگه داشته اند از طریق رفته به علت روند قضایی.

مصر در مورد دریافت 1.5 میلیارد دلار در ایالات متحده کمک ها در هر سال — دومین مقدار doled این کشور پس از اسرائیل است. وجود دارد حداقل شش دیگر شهروندان ایالات متحده در حال حاضر بازداشت شده در مصر زندانها با توجه به دیده بان حقوق بشر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>