مصر, دستگیری, شکنجه مدافع حقوق بشر: فعالان حقوق بشر در

مصر محقق و فعال سیاسی بازداشت شده است در قاهره در فرودگاه بین المللی پس از ورود به ایتالیا در یک حرکت است که مطرح شده زنگ و باعث محکومیت توسط گروه های حقوق بشر.

پاتریک جورج زکی 27 شده بود در بولونیا از ماه اوت سال 2019 برای مطالعات کارشناسی ارشد خود را و به مصر بازگشت سرمایه به صورت مختصر و خانواده دیدار روز جمعه با توجه به طرح مصر برای حقوق شخصی (ERICAROSECELEBRATES).

بیشتر:

آن گفت: Zaki, که با این نسخهها کار به عنوان یک جنسيت و حقوق بشر محقق برای این گروه در نظر گرفته شد به بازداشت در فرودگاه ناپدید شد و برای 24 ساعت.

زکی وکلا گفت که او مورد ضرب و شتم قرار گرفته به شوک الکتریکی تهدید و سوال در مورد کار و فعالیت قبل از او به نظر می رسد در یک دادستانی در زادگاه خود در دلتای نیل شهر منصوره در روز شنبه با توجه به ERICAROSECELEBRATES.

دادستان دستور داد او را به باقی می ماند در بازداشت به مدت 15 روز در انتظار تحقیقات به یک میزبان کامل از اتهامات از جمله انتشار نادرست اخبار تحریک تظاهرات بدون مجوز و خواستار دولت را سرنگون خواهد شد.

دیگر اتهامات شامل مدیریت حساب رسانه های اجتماعی است که با هدف تضعیف نظم اجتماعی و امنیت عمومی و تحریک به ارتکاب خشونت و تروریستی و جرایم ERICAROSECELEBRATES گفت.

“ERICAROSECELEBRATES خواستار آزادی فوری پاتریک جورج زکی و پایان دادن به ادامه آزار و اذیت و بازداشت های خودسرانه از حقوق انسانی حرفه ای از اعضای گروه های جامعه مدنی و روزنامه نگاران” این گروه گفت: در بیانیه منتشر شده در وب سایت خود را.

وزارت کشور که با نظارت مصر پلیس گفت: در یک بیانیه کوتاه در روز یکشنبه که زکی برگزار می شد در یک حکم از دادستانی که دستور داد او را به باقی می ماند در بازداشت در انتظار بررسی.

هزاران نفر دستگیر شدند

فعالان حقوق زن می گویند اوضاع وخیم است نظارت بی سابقه سرکوب آزادی ها در مصر پس از گرفتن قدرت در سال 2013 و پس از پیروزی در انتخابات در سال 2014. ال-السیسی و حامیان می گویند که اقدامات مورد نیاز برای نگه داشتن مصر پایدار و مقابله با تهدیدات ناشی از گروه های مسلح.

هزاران نفر از مردم بازداشت شده اند – هر دو سکولار متمایل فعالان و اعضای اخوان المسلمین – همه در حالی که عقب آزادی برنده پس از به اصطلاح “بهار عربی” قیام در سال 2011.

مصر ممنوع همه تظاهرات غیر مجاز در سال 2013 ماه پس از el Sisi رهبری نظامی را حذف از کشور جمهور منتخب دموکراتیک محمد مرسی پس از تظاهرات توده.

اظهار نظر در Zaki بازداشت سخنگوی سازمان عفو بین المللی ایتالیا در این باره گفت: “واقعیت این است که آنها آغاز شده و با 15 روز از بازداشت پیش از محاکمه ما را نگران چه مدت این است که به گذشته.”

ریکاردو Noury افزود: “این می تواند برای ماه ها به سپس به یک محاکمه ناعادلانه با یک حکم سنگین,” او اضافه شده است.

در ضمن ANSA ایتالیا آژانس خبری به نقل از منابع عنوان کرد و گفت که وزیر امور خارجه ایتالیا Luigi di Maio “است که از نزدیک زیر مورد از طریق سفارت در قاهره”.

زکی بازداشت شده stoked ترس از تکرار مورد قتل Giulio Regeni یک 28 ساله دانشجوی دکترا بود که ناپدید شد, کشته در قاهره در ژانویه 2016.

با وجود ماه همکاری بین مصر و دادستان هیچ کس دستگیر شده و یا به اتهام قتل. ایتالیا است که با فشار دادن مصر به سرعت بررسی است.

Regeni بدن پیدا شده بود چند روز پس از او کشته شد تحمل علائم گسترده شکنجه که فعالان و گروه های حقوق بشر می گویند شایع است در مصر بازداشت امکانات.

مقامات مصری را تکذیب دخالت در مرگ او و در ابتدا پیشنهاد Regeni در یک تصادف درگذشت. آنها بعد گفت که او کشته شد توسط یک باند جنایتکار که پس از آن از بین برود در یک شلیک کردن با پلیس است.

“چگونه شما هنوز هم در نظر مصر امن کشور است؟” Erasmo Palazzotto رئيس جمهور از مجلس استعلام به مرگ Regeni گفت: در توییتر ارسال.

“دولت ایتالیا را حفظ بازیگری مثل هیچ چیز اتفاق افتاده است و در آن رابطه به یک کشور که در ادامه به نقض حقوق بشر در این راه,” او اضافه شده است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>