تلاش برای حمله به کروناویروس بودجه تضعیف توافق با تعصب

جمهوری خواهان و دموکرات ها در روز پنج شنبه ابراز تمایل مشترک برای جلوگیری از حزبی مجادله کنگره و اختلال در تلاش برای تصویب بودجه اضطراری برای رسیدگی به coronavirus بحران اما قانونگذاران هنوز برای نشان دادن مقدار ضرورت و یا در حال پیشرفت به سمت یک توافق – به عنوان رهبران کنگره سیگنال آن می تواند بیش از دو هفته قبل از یک لایحه است که بر رئیس جمهور میز.

“این یک زمان است برای نامگذاری تلفن و یا بازی سیاست” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا به خبرنگاران گفت: در هفته کنفرانس خبری در کنگره در روز پنج شنبه. “اولین گام در این کنگره باید به اطمینان حاصل شود دولت منابع مورد نیاز برای مبارزه با این ویروس کشنده و حفظ آمریکایی ها امن است.”

یک زمان کوتاه بعد, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتی تکرار پلوسی درخواست برای تعارف در طول جلسه خود با خبرنگاران.

“آنچه مسلم است این است که وجود دارد فقط هیچ وقت برای سیاست” مک کارتی, R-کالیفرنیا به توافق رسیدند. “بیماری نمی دانیم, حزب, خطوط, و من می خواهم تصور کنید اعضای کنگره خواهد رها کردن تعصب به هماهنگی تلاش ها در نگه داشتن کشور ما امن است.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل ابراز امیدواری کرد که اورژانس مکمل خواهد بود گرفته شده توسط سنا “طی دو هفته آینده.”

“من امیدوارم که آنها می توانند در اسرع وقت به طوری کامل سنا قادر خواهد بود را به این قانون طی دو هفته آینده,” مک کانل R-Ky., گفت. “و من امیدوارم که همانطور که ما حرکت رو به جلو را از طریق این چالش این بدن می تواند قرار داده reflexive تعصب را کنار گذاشته و رعایت روح همکاری و همکاری این نیاز خواهد داشت.”

با این وجود پس از رئیس جمهور او را به نام “بی کفایت” در کنفرانس خبری چهارشنبه شب, پلوسی, لعنتی دولت در پاسخ به شیوع بیماری به عنوان “هرج و مرج و مات.”

پلوسی همچنین گفت او ابراز نگرانی معاون رئیس جمهور مایک پنس در تماس تلفنی صبح روز پنجشنبه که تهمت شنود گذاشته او را به رهبری دولت در پاسخ به کوروناویروس.

“ما همیشه به حال بسیار رک ارتباط و من به او ابراز نگرانی از این که من تا به حال از بودن در این موقعیت” پلوسی D-کالیفرنیا خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در کنگره.

“این است که در مورد منابع آن را نیز در مورد پرسنل” پلوسی گفت. “همچنین در مورد احترام به علم برای تصمیم گیری مبتنی بر شواهد و آن را در مورد داشتن خیلی از آن استعداد است که ما افتخار در ما بخش بهداشت و درمان در دسترس خواهد بود در کشورهای دیگر به طوری که ما می توانید درست…و ارزیابی دقیق از آنچه اتفاق می افتد در کشورهای دیگر است.”

یک مقام ارشد حزب دموکرات مجلس تخصیص مشاور گفت که کارکنان در سطح بحث شد و در ادامه برای دومین روز متوالی پنجشنبه اگرچه هیچ دیدار برنامه ریزی شده میان اصل تخصیص بودجه مجلس در این هفته.

“این نیست مانند مرز دیوار و یا حتی omnibuses که در آن شما نیاز مدیران به چکش یک دسته از عکس آیتم ها” دستیار می گوید. “هر کمیته فرعی است که یک قطعه از این جلسه به عنوان یک چهار گوشه و سپس هیات مدیره جلسه هستند و همچنین در تماس باشید.”

دستیار نیز وجود دارد گفت: هیچ زمان برنامه ریزی برای تصاحب دیدار با پنس اگر چه “است که می تواند تغییر کند.”

مک کارتی گفت که تصاحب نباید خاموش-تنظیم بودجه اضطراری برای coronavirus و آینده مکمل باید مستقل اندازه گیری بدون هیچ لقب و یا سواران متصل شده است.

پلوسی گفت تصاحب هستند “در آینده نزدیک به یک توافق دو حزبی در کنگره که چگونه ما می تواند به جلو با تعدادی است که یک شروع خوب است.”

مجلس سنا توافق طیب نیا همچنین گفت: ABC اخبار که خواهان “اعتماد به نفس است که آنها می تواند رسیدن به یک توافق است.”

مک کارتی گفت: ایران با تصاحب در حال کار با دموکرات ها در “دو حزبی اساس مناسب به مقدار کافی از پول” اما او حاضر به قرار دادن یک مقدار دلار بر روی آن.

“این من جایی برای نشستن در اینجا و انتخاب شماره” مک کارتی گفت. “یکی از چیزهایی که من می خواهم بگویم فقط دقیقا همان چیزی است که رئیس جمهور گفت: ما هر آنچه مورد نیاز است به مطمئن شوید که ما در حفظ این کشور امن است.”

پلوسی, نشانه های دموکرات ها در حال مذاکره شامل محدودیت در شرایط اضطراری و مکمل “به مطمئن شوید که رئیس جمهور نمی تواند در انتقال هر یک از این وجوه جدید…به هر چیزی به غیر از استفاده از coronavirus تهدید” از جمله مرز دیوار.

او گفت: دموکرات ها نیز با هدف اطمینان حاصل شود که واکسن مقرون به صرفه هستند و دولت و دولت های محلی در حال بازپرداخت هزینه های متحمل شده در حالی که کمک فدرال پاسخ برای شیوع کروناویروس.

پلوسی به نام کاهش قیمت در بازارهای سهام ایالات متحده “نگران کننده” اما اضافه دموکرات “می خواهم به القای اعتماد به نفس در حال حاضر بدون وحشت در این مورد.”

“بازار انجام خواهد داد آنچه در آن می کند با دست نامرئی است که آن را همیشه می کند,” او گفت:. “ما نمی مانند دیدن بازار افت, که برای اطمینان حاصل کنید. و ما امیدواریم که این چرخش. اما آن را نمی تواند تحت تاثیر قرار چگونه ما رسیدگی به موضوع است. ما مسئله است مسئله بهداشت عمومی پیشگیری است و ما امیدواریم که که نمی خواهد پایین تر از بازار و افزایش بازار به دلیل ما می خواهیم به نشان می دهد که تصمیم گیری ساخته شده اند برای قرار دادن این در دست های خوب در حال حاضر.”

چندین خانه دموکرات در کمیته خدمات مالی در نامه ای به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin, توماس Philipson اقدام رئیس شورای مشاوران اقتصادی و جروم پاول – رئیس فدرال رزرو ترغیب آنها برای حفاظت از بازارهای مالی از coronavirus.

“ما می نویسیم تا نگرانی عمیق خود را در مورد فدرال پاسخ به coronavirus آن ممکن است تاثیر بر ثبات بازارهای مالی و اقتصاد به طور کلی” اشاره کرد Rep. Emanuel ساطور, II, خدمات مالی و رئیس کمیته فرعی امنیت ملی, بین المللی, توسعه و سیاست های پولی و مالی خدمات فرعی رؤسای گرگوری Meeks و مظنونان حمله به دانشگاه Al سبز D-تگزاس و ویلیام بند دار رس D-Mo.

کوارتت خواست دولت و تنظیم کننده های مالی به گزارش مارس 13 با “یک ارزیابی از زمان تاثیر این ویروس بر اقتصاد داخلی و بین المللی و ثبات مالی.”

“ما بیشتر درخواست هوا چگونه اقتصاد جهانی و داخلی خواهد بود نهفته در این رویداد از یک بحران طولانی اگر مثلا یک بیماری همه گیر شد و اعلام شده توسط سازمان بهداشت جهانی و همچنین تمام تلاش دولت را در جریان برای حفاظت از اقتصاد ایالات متحده از سرایت.”

مک کارتی گفت که او اعتماد رئیس جمهور تصمیم به تحمیل اضافی محدودیت های مسافرتی در کشورهایی مانند کره جنوبی و ایتالیا که در آن coronavirus گسترش است – با وجود CDC شناسایی یک مورد که در آن سرایت گسترش بدون منشاء شناخته شده در کالیفرنیا است.

“من می دانم که رئیس جمهور همواره رو به جلو نگاه کردن به این و او اکثر تا اطلاعات به روز. من به او اعتماد که قضاوت” مک کارتی, R-کالیفرنیا گفت. “حق با او بود قبل از اینکه در حمایت از آمریکا و اطلاعات به روز شده و ما را که روز به روز به ببینید که در آن ما نیاز به.”

ABC News’ تریش ترنر و Allie Pecorin کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>