گزارش اقتصادی: ایالات متحده بخش خدمات همچنان به گسترش در مارس اما در نرخ آهسته تر ISM می گوید

شماره: ایالات متحده خدمات و دیگر غیر-شرکت های تولید گزارش در ادامه رشد در مارس اما در کمترین سرعت از ماه اوت سال 2016 موسسه مدیریت عرضه در روز جمعه گفت. این شاخص ISM خدمات بود 52.5 درصد در ماه مارس پس از یک 57.3% خواندن در ماه قبل. خوانش بالای 50% نشان می دهد گسترش است. اقتصاددانان در نظرسنجی توسط Econoday انتظار 43 خواندن.

آنچه اتفاق افتاد: ISM گزارش داد که آن سنج از سفارشات جدید برای عدم تولید کنندگان کاهش یافت و 10.2 امتیاز به 52.9 درصد در ماه مارس است. سنج از فعالیت های کسب و کار کاهش 9.8 امتیاز به 48 درصد. این اولین بار است که انقباض پس از ژوئیه 2009. در ضمن اشتغال فشارسنج کاهش 8.6 امتیاز به 47 درصد.

تنها پنج نفر از 17 صنایع ردیابی توسط ISM گزارش رشد در فعالیت های کسب و کار: مراقبت های بهداشتی مواد غذایی, خدمات, ساخت و ساز, مدیریت دولتی و امور مالی/بیمه.

یک نظرسنجی مشابه توسط IHS Markit گزارش کاهش شیب در بخش خدمات فعالیت در ماه مارس است. به Markit شاخص کاهش یافته و به 39.8 از 49.4 در ماه قبل. این بود که عمیق ترین کاهش در تاریخ اول.

تصویر بزرگ: پنج نفر از 17 صنایع کریس ویلیامسون اقتصاددان ارشد در IHS Markit گفت: شرکت ها هنوز هم انتظار برای بدتر آمده است. IHS Markit است و پیش بینی انقباض حدود 5.5 درصد از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده در سال 2020 است.

واکنش بازار: سهام آمریکا معیار مخلوط شد, پس از کاهش شدید اشتغال بخش غیرکشاورزی در ماه مارس است. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.27% پایین بود 47 امتیاز به 21,365.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>