گزارش اقتصادی: ایالات متحده خرده فروشان دریافت کردن یک شروع کند در سال 2020 — فروشگاه لباس بزرگترین بازنده


گتی ایماژ

خرده فروشی بودند OK در ماه ژانویه است.

شماره: خرده فروشی در آمریکا افزایش یافت و به میزان متوسطی در ماه ژانویه به عنوان آمریکایی ها صرف پول بیشتر غذا خوردن و تجهیز خانه های خود را, اما هزینه های نسبتا نرم در شروع سال جدید است.

خرده فروشی صعود 0.3% در ماه گذشته تاکید کرد و گفت: مطابق با MarketWatch هوا.

حدود نیمی از این افزایش در ماه گذشته, اما, بود, تولید شده توسط مراکز خانه مانند خانه انبار و لاو که فروش بسیاری از لوازم ساختمانی برای کسب و کارهای کوچک. فروش نرم در بسیاری از بخش های دیگر از صنعت خرده فروشی است که تا حد زیادی رفع میکند به خانواده ها.

آنچه اتفاق افتاد: فروش در خانه مراکز پرید 2.1% به علامت بزرگترین افزایش از تابستان گذشته.

کافه ها و رستوران ها نیز شاهد یک افزایش شدید در فروش که افزایش 1.2% برای ماه دوم در یک ردیف. مردم را به خوردن بیشتر زمانی که آنها با اعتماد به نفس در اقتصاد است.

شرکت هایی که فروش مبلمان خانه نیز گزارش 0.6% افزایش رسید به عنوان آنها همچنان به بهره مندی از افزایش خرید و فروش خانه. فروش نیز افزایش کمی را برای نمایندگی مجاز و فروش خودرو و خرده فروشان اینترنتی.

در سمت منفی از معین, خرید و فروش کاهش یافته و در ایستگاه های گاز با توجه به کاهش قیمت ها در پمپ.

فروش نیز کاهش یافت و شیب دار 3.1% در فروشگاه های لباس — بزرگترین کاهش از سال 2009.

بخش های دیگر که نوشته شده پایین تر فروش شامل داروخانه ها و فروشگاههای جعبه که فروش الکترونیک و لوازم خانگی.

فروش در ماه دسامبر و نوامبر هر دو کاهش می یابد کنه برای نشان دادن 0.2% افزایش در هر ماه را منعکس تا حدودی نرمتر شرایط کسب و کار در پایان سال است.

تصویر بزرگ: خرده فروشی به نظر نمی رسد برای اضافه کردن مقدار به اقتصاد در ماه ژانویه است. تر و باریک اندازه گیری فروش استفاده می شود که در دولت محاسبه تولید ناخالص داخلی بود که اساسا مسطح در ماه است.

در عین حال خرده فروشی و هزینه های مصرف کننده به طور گسترده تر — انتظار می رود که به اندازه کافی سریع در سال 2020 به نگه داشتن اقتصاد در حال گسترش در یک سرعت ثابت. درآمد بالاتر و پایین ترین نرخ بیکاری در 50 سال داده اند آمریکایی ها اعتماد به نفس زیادی در اقتصاد است.

بخوانید: بانک فدرال پاول می گوید coronavirus خطری برای اقتصاد آمریکا

واکنش بازار: میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.43% و S&P 500 SPX -0.16% تنظیم شد باز بالاتر در جمعه معاملات. هر دو شاخص تعیین کرده اند و تازه, بالاترین رکورد در هفته گذشته, اما ادامه نگرانی ها در مورد گسترش COVID-19—این بیماری مشتق شده از رمان مورد کوروناویروس که بنا به گزارش سرچشمه در ووهان چین در سال گذشته — به نظر می رسید مجموعه ای برای محدود کردن بیشتر سود برای سهام.

10 سال عملکرد خزانه داری TMUBMUSD10Y, -2.31% تضعیف به 1.59%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>