گزارش اقتصادی: ضریب اطمینان مصرف کننده غرق به 9 سال اخیر و به احتمال زیاد برای رفتن و حتی پایین تر به عنوان coronavirus بحران انتقاد شدید اقتصاد

شماره: میلیون ها نفر از coronavirus مربوط به ضرر و زیان کار و خاموش کردن بخش های بزرگی از اقتصاد ایالات متحده را کتک مصرف کنندگان و کشیده اعتماد به نفس پایین به نه سال اخیر یک نظرسنجی جدید نشان می دهد.

اولیه خواندن ضریب اطمینان مصرف کننده در نظرسنجی غرق به 71 در اوایل ماه آوریل از 89.1 مارک بزرگترین-همیشه یک ماه کاهش و قرار دادن شاخص در پایین ترین سطح خود از سال 2011 دانشگاه میشیگان گفت: پنج شنبه.

تقریبا یک شبه مصرف کنندگان تبدیل شده اند از بودن خوش به شدت بدبین. گسترش سریع COVID-19 نه تنها نابود شده است مسلما تحویل عمیق ترین ضربه به اقتصاد آمریکا پس از رکود بزرگ نزدیک به یک قرن پیش است.

جزئیات: تریلیون در coronavirus صرف می تواند منفجر شود کسری به جنگ جهانی دوم سطح

اگر بحران drags در ماه احساسات بررسی ممکن است به خوبی سقوط به زیر آن رکورد قبلی کم از 55.3 در سال 2008 در میانه رکود اقتصادی گذشته یکی از بدترین مدرن در تاریخ ایالات متحده است.

جزئیات:در حال furloughed ضربان اخراج: آنچه در آن به معنی برای میلیون ها نفر از هم اکنون بیکاری کارگران

آنچه اتفاق افتاد: فقط دو ماه پیش تمایلات مصرف کننده ایستاده بود نزدیک به 15 سال به بالا اما coronavirus و تلاش خود را برای محدود کردن گسترش طرح میتوانست به آمریکا و اقتصاد جهان است.

بخشی از تمایلات نظرسنجی که به بررسی چگونه آمریکایی ها در حال حاضر مشاهده سقوط به 72.4 از 103.7

بخش دیگری از این نظرسنجی که نگرش سنج برای شش ماه آینده به تضعیف 70 از 79.7.

تصویر بزرگ: اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر شروع تیز انقباض و آن را از ورود اولین رکود در 11 سال است. بیش از 16 میلیون آمریکایی بودند یا furloughed یا گذاشته در ماه گذشته, رانندگی, نرخ بیکاری بالای 10 درصد اقتصاددانان می گویند.

اقتصاددانان می گویند که نرخ بیکاری در حال حاضر شات گذشته 10 درصد است و نزدیک به 15 درصد است. فقط دو ماه پیش نرخ بیکاری ایستاده بود نزدیک 50 سال اخیر از 3.5 درصد.

محرومیت ناگهانی درمان برای ویروس آن می تواند اقتصاد ایالات متحده مدت زمان طولانی برای بازگشت به precrisis سطوح.

جزئیات:برای رفع بیکاری افزایش می یابد دوباره به عنوان coronavirus اخراج تورم به حدود 17 میلیون

آنها چه می گویند ؟ “پیش بینی سریع و پایدار توسعه اقتصادی است به احتمال زیاد شکست خورده انتظار و در نتیجه تجدید و رکود عمیق تر در اعتماد به نفس گفت:” ریچارد Curtin اقتصاددان ارشد بررسی. “مصرف کنندگان نیاز به آماده برای طولانی تر و عمیق تر در رکود اقتصادی به جای آن در حال حاضر بی اعتبار پیام است که مقید کردن تقاضا خواهد شد جرقه سریع و قوی و پایدار اقتصادی.”

واکنش بازار: میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.53% و S&P 500 SPX +1.46% شد افزایش یافت در معاملات روز شنبه پس از فدرال رزرو پرده برداری از یک $2.3 تریلیون برنامه وام برای کمک به کسب و کار برای زنده ماندن این بیماری همه گیر. شیب کاهش تمایلات بررسی شد و به طور گسترده ای انتظار می رود و بعید است برای برخی از سرمایه گذاران زیاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>