گزارش اقتصادی: 23 میلیون آمریکایی شغل در خطر فوری از coronavirus بحران


برخی از 23 میلیون شغل ممکن است در معرض خطر فوری از عظیم اختلال در اقتصاد ایالات متحده از coronavirus بیماری همه گیر.

آمریکایی ها که کار در خرده فروشی شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی و رستوران ها و هتل ها و سرگرمی های آسیب پذیر با توجه به یک مطالعه جدید که توسط کنفرانس مدیره پژوهشی خصوصی شرکت. کسانی که صنایع استخدام برخی از 12 میلیون نفر است.

پس از coronavirus است گسترش بسیاری از شرکت ها بسته اند با توسل به اسکلت خدمه و یا کوتاه ساعت. برخی از ایالات آمریکا مانند نیویورک و کالیفرنیا نیز مورد نیاز همه غیر ضروری کسب و کار را تعطیل.

دفعات بازدید: در اینجا چگونه برای ردیابی نصب خسارت به اقتصاد ایالات متحده از coronavirus

نه همه کارگران در این صنایع خواهد شد از دست دادن شغل خود را به طور موقت و یا حتی به طور دائم. در برخی موارد شرکت ها در واقع استخدام برای دیدار با افزایش تقاضا.

بزرگ خرده فروشان آمازون AMZN, -1.85% و خارج WMT, -4.59%, مثلا هولناک شده است با سفارشات با میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خانه ماندن. هر دو گفت: آنها به دنبال برای اضافه کردن بیش از 100 ، 000 کارکنان جدید برای رسیدگی به سیل کسب و کار جدید. و برخی از بایگانی اطلاعات رستوران ها و فست فود های زنجیره ای ممکن است سود به عنوان به خوبی.

در عین حال میلیون ها نفر از کارگران صورت furloughs, اخراج و یا کاهش شدید در ساعت است. فقط در هفته گذشته به 3 میلیون نفر ممکن است شغل خود را از دست به گفته وال استریت بود.

بانک مرکزی آمریکا پیش بینی 3 میلیون نفر به احتمال زیاد اعمال شده علیه مزایای بیکاری در هفته در حال اجرا از 15 مارس 21 مارس. بانک TD برآورد 2.5 میلیون و گلدمن ساکس 2.25 میلیون.

در مقابل به طور متوسط حدود 220,000 یک هفته شد از دست دادن شغل خود را, اما به سرعت پیدا کردن امکانات جدید قبل از بحران. هفتگی مدعیان خواهد بود گزارش بعدی پنج شنبه.

دیگر اختلال طول می کشد بزرگتر قصاب لایحه برای کارگران است.

جزئیات: رکود اقتصادی به احتمال زیاد می گویند اقتصاددانان و حتی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. به چه معنی است ؟

و: پژواک از افسردگی ؟ اقتصاد ایالات متحده می تواند پست بزرگترین انقباض تا کنون

Gad Levanon اقتصاددان ارشد برای شمال امریکا در این کنفرانس گفت: “یک چهارم تا نیمی” از 23 میلیون نفر در خطر شغل می تواند حذف شود اگر بحران می رود برای دو یا سه ماه.

فضل صرفه جویی در, اگر می توان آن را به نام که ؟ اقتصاد می تواند بهبود نسبتا سریع اگر بحران شروع به عقب رفتن با تابستان.

“شش ماه از هم اکنون بسیاری از کسانی که شغل می تواند دوباره گفت:” Levanon هر چند او اشاره کرد که “وجود خواهد داشت صنایع است که در آن ما خواهد شد آهسته تر گشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>