اقتصادی پیشنمایش: ما برای پیدا کردن چگونه آمریکایی ها نگران هستند در مورد کوروناویروس

چقدر آمریکایی ها نگران coronavirus? ما در مورد پیدا کردن.

اولین تالار سرنخ در مورد چگونه آمریکایی ها فکر می کنم می آید جمعه با نتایج اولیه تمایلات مصرف کننده. نزدیک به دنبال بررسی ایستاده بود در نزدیکی یک postrecession بالا در ماه فوریه بود اما گرفته شده قبل از شیوع ویروسی شروع به غالب اخبار.

رمان coronavirus ذکر شد تنها 7 درصد از مصرف کنندگان در اوایل فوریه هنگامی که در دانشگاه میشیگان انجام آن مقدماتی پرسشنامه. این تعداد افزایش به 20 درصد در دو روز گذشته از بررسی قبل از نتایج نهایی برای ماه منتشر شد. سازمان بهداشت جهانی برای اولین بار به نام بیماری های عفونی حاصل از سویه جدید COVID-19 on Feb. 11.

مرتبط:مصرف کنندگان شروع به از خواب بیدار به COVID-19 تهدید به اقتصاد

تعداد مصرف کنندگان ذکر است که این ویروس می تواند پرش خیلی بالاتر در ماه مارس و دست کشیدن شاخص به شدت پایین تر است.

“تیز سهام فروش در بازار و گسترش کروناویروس در آمریکا به احتمال زیاد به کاهش مصرف خوش بینی” کردیت سوئیس گفت: مشتریان در یک تحقیق داشته باشید.

تا مطمئن شوید که در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از شواهد مصرف کنندگان نگران هستند. بسیاری از آنها لغو پرواز مواجه نگردند لوازم پزشکی مانند ماسک و ضد عفونی کننده دست و یا حتی لغو برنامه های تعطیلات.

همه که در حال کمک به یک آب و هوا از اضطراب است که به احتمال زیاد تلفات در اقتصاد در چند ماه آینده. کنگره تصویب 8 میلیارد دلار صرف بیل در هفته گذشته با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منابع بیشتری را امتحان کنید برای جلوگیری از ویروس و کمک بیشتر ممکن است در راه است.

گسترش coronavirus دارای ضعف یک رشته از بیشتر گزارشهای مثبت از اقتصاد آمریکا در دو ماه اول سال 2020 است.

نگاهی به هفته گذشته عضله محدود آمریکا گزارش اشتغال. اقتصاد اضافه عظیم 273,000 شغل جدید برای ماه دوم در یک ردیف است اما قیمت سهام DJIA, -0.98% SPX -1.70% و نرخ بهره TMUBMUSD10Y, 0.767% سقوط دوباره به عنوان تعدادی از coronavirus موارد به افزایش ادامه داد.

بخوانید:آمریکا می افزاید قوی 273,000 شغل در ماه فوریه اما coronavirus بافندگی به عنوان تهدید برای استخدام

“این در یک گزارش اشتغال را به فقط در مورد تمام جزئیات و در عین حال بازار—دلایل آشکار نیست و خیلی مراقبت” اشاره کرد اقتصاددان ارشد کریس کم از FHN مالی.

یک جفت از گزارش های این هفته بر روی نرخ تورم از جمله مصرف کننده-قیمت شاخص به طور معمول دریافت مقدار زیادی از توجه را از وال استریت. اما این زمان در اطراف.

ببینید: MarketWatch تقویم اقتصادی

مهم نیست که چه تورم می کند, فدرال رزرو است که در ابتدا به کاهش نرخ بهره دوباره به زودی کارشناسان این باورند. فدرال رزرو کاهش کلیدی ایالات متحده نرخ بهره توسط یک نیم نقطه ای در هفته گذشته به یک 1.00%-1.25% در محدوده یک پیشنهاد برای تقویت اقتصاد است.

یکی از گزارش های دیگر محدود به طلبه هفته آینده این هفته شمارش تعداد مدعیان بیکاری.

در سیاست: بایدن leapfrogs ساندرز و دوباره ظهور به عنوان دموکراتیک مورد علاقه

نرخ بیکاری در ایالات متحده کاهش یافت و به 50 سال اخیر به تازگی و به آنها شده است معلق در هوا در پایین 200,000 اما ادعاهای جدید به احتمال زیاد به ارائه شواهد واقعی از اینکه coronavirus باعث شده است اقتصاد به تلو تلو خوردن.

جزئیات: جدید ایالات متحده برای رفع بیکاری هنوز هم بسیار کم است. هیچ coronavirus اخراج قابل مشاهده نشده

در هفته گذشته برخی از 216,000 آمریکایی های کاربردی برای مزایای بیکاری. این امر می تواند یک نشانه بد اگر تعداد شروع به سر از شمال در چند ماه آینده و حرکت به سمت 300,000 سطح آن نیست صدر پس از سقوط از 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>