اقتصادی پیشنمایش: در اینجا آسیب پذیر بخش هایی از اقتصاد ایالات متحده است که coronavirus ممکن است آلوده

چرکین نگرانی در مورد گسترش COVID-19 بالقوه خطر برای اقتصاد ایالات متحده اما بیمار تولید کنندگان و ولرم سرمایه گذاری در حال حاضر muzzling رشد.

وال استریت شده است امید تازه نشانه هایی از بهبود در هزینه های کسب و کار, اما اولین دسته از گزارش مارس بعید است به ارائه هر گونه زمینه را برای خوش بینی.

مطمئن باشید که به تازگی امضا تجارت بس با چین و جدید رایگان-موافقتنامه تجارت آزاد با کانادا و مکزیک را پاک بسیاری از عدم قطعیت است که شرکت های مقابله با سال گذشته است. امید است که صادرات خواهد ارتجاعی و سرمایه گذاری را سرعت بخشیدن به.

گسترش یک رمان coronavirus در چین این است که به احتمال زیاد به مجموعه ای از بهبود در اقتصاد جهانی حداقل در نیمه اول سال است. عرضه جهانی زنجیر شده اند و مختل است که می تواند نگه داشتن درب ظرف را در واردات و صادرات به خصوص اگر شیوع ویروسی حتی بدتر می شود.

آسیب به احتمال زیاد قابل مشاهده است به زودی در نظرسنجی از تولید کنندگان در نیویورک و فیلادلفیا مناطق انجام شده توسط فدرال رزرو هر ماه.

ببینید: MarketWatch تقویم اقتصادی

“ناتوانی در دریافت قطعات از چین idled گیاهان در اروپا و امریکای شمالی” اقتصاددانان در اعتماد شمالی گفت: مشتریان می باشد. “تولید جهانی است که مبارزه میان تجارت اصطکاک است به احتمال زیاد باقی می ماند در حال عقب نشینی برای بخش زیادی از سال 2020 است.”

جزئیات: تولید صنعتی اسلامپ در ماه ژانویه برای چهارمین کاهش در پنج ماه گذشته

گلدمن ساکس در روز جمعه گفت: این بحران می تواند حتی کم هزینه تر از آن قبلا پیش بینی, تراش به اندازه 0.6% کردن رشد اقتصادی ایالات متحده در سه ماهه اول. که یک تکه بزرگ برای یک اقتصاد در حال گسترش در حدود 2 ٪ در سال است.

اضطراب مشهود است در وال استریت.

حتی اگر میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.09%, S&P 500 SPX +0.18% و شاخص Nasdaq Composite COMP +0.20% افتاده به سطح در یا در نزدیکی پرونده هفته گذشته هر چند حرکت بودند بیشتر رام در جمعه زمین به سرمایه گذاران در ارزیابی تحولات در چین نشانه هایی از افزایش گسترش بیماری های عفونی است که سرچشمه در ووهان چین در سال گذشته است.

2020 انتخابات ریاست جمهوری در ضمن افزایش احتمال چپ نامزد حزب دموکرات مانند برنی ساندرز برنده نامزدی.ساندرز وعده داده شده به افزایش مالیات بر کسب و کار و افراد ثروتمند افزایش مقررات و ازنو مراقبت های بهداشتی ایالات متحده سیستم اگر انتخاب شود.

نامشخص 2020 نتیجه ممکن است به اندازه کافی برای نگه داشتن کسب و کار در حاشیه اقتصاددانان می گویند تا زمانی که آنها را ببینید که ظهور به عنوان دموکراتیک پرچمدار در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. دیگر دموکرات ها از جمله جو بایدن و مایکل بلومبرگ هستند به عنوان کسب و کار بیشتر دوستانه است.

یک بخشی از اقتصاد است که بهتر است عایق از بحران بهداشت و درمان در خارج از کشور, سیاسی و عدم قطعیت در بازار مسکن ایالات متحده. غلت نرخ وام مسکن را احیا رشد در شش ماه گذشته و در ادامه باید به سازندگان افزایش می دهد.

به دنبال عقب نشینی در ساخت و ساز جدید در ماه ژانویه پس از یک شروع ساخت مسکن افزایش یافت در ماه دسامبر به بالاترین سطح از سال 2006. آب و هوای بد بو است که احتمالا اغراق نوسانات در شروع می شود.

به هر صورت نوظهور اشتیاق آمریکایی ها برای خرید خانه نیست فقط در نتیجه کاهش نرخ وام مسکن. مصرف کنندگان بسیار با اعتماد به نفس در اقتصاد با توجه به ultralow بیکاری افزایش دستمزد و قوی ترین بازار کار در دهه.

جزئیات: مصرف کنندگان احساس خوبی در مورد اقتصاد: بازگشت روحیۀ نزدیک به 15 سال به بالا

در حالی که کسب و کار بازی بخشی از لاک پشت ها, خانواده شده اند خرگوش های صحرایی. هزینه های مصرف کننده است که زنده نگه داشتن یک رکورد توسعه اقتصادی است که تقریبا 11 سال را نشان می دهد و هیچ نشانه ای از مرگ و میر.

“پایین خط کج رشد اقتصادی ایالات متحده رانده شده توسط مصرف کنندگان هزینه های دولت و مسکن فعالیت در محل باقی می ماند اما تولید و سرمایه گذاری طرف اقتصاد همچنان به چشمان پر اشتیاق نگاه کردن گفت:” اسکات اندرسون اقتصاددان ارشد بانک از غرب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>