اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس احساس در خطوط گاز در ونزوئلا

سن کریستبل ونزوئلا — نیکولاس مادورو دولت روز دوشنبه ممنوع فروش بنزین در دو کشور به عنوان بخشی از یک گسترده تر قفل پایین به بنیادی وحشت خرید توسط ونزوئلا عادت به احتکار کالاهای اساسی هر زمان که وجود دارد یک اشاره از آشفتگی.

اما سفارشات خود را که به صراحت منع خطوط در خارج از ایستگاه های گاز بودند تا حد زیادی نادیده گرفته و در غرب شهرستان سن کریستبل. در یک ایستگاه گاز تنش آب پز به عنوان رانندگان برخی از آنها شده بود در رشته چهار روز انتظار برای پر کردن عهد کرد که به ماندن قرار داده تا فروش از سر گرفته شد.

“چه هستم من می خواهم به انجام در خانه و در قرنطینه گفت:” یک مشخصه تحریک پستو Árevalo یک 60 ساله مالیاتی راننده. “من نمی باید هر گونه مواد غذایی در خانه. اگر من کار نمی کند, من نمی تواند غذا خوردن. که رفتن من را یک کیلوگرم برنج?”

در حالی که ونزوئلا قرار گرفتن در معرض coronavirus شده است محدود — فقط با 33 مورد تایید — پتانسیل خرید اینترنتی از بیماری به کل کشور حدود 30 میلیون نفر در لبه.

پس از سالها غفلت از این کشور در بیمارستان مانند بسیاری از زیرساخت های آن در حال غم انگیز دولت اغلب فاقد حتی نیازهای اولیه مانند آب و برق اجازه دهید به تنهایی آنتی بیوتیک ها و coronavirus تست کیت. در همین حال تحریم های ایالات متحده با هدف از بین بردن مادورو باید تشدید بحران انسانی است که تحت فشار قرار دادند و نزدیک به 5 میلیون نفر به فرار از کشور در سال های اخیر است.

در مرکز نگرانی های غوطه وری قیمت نفت — نیروی حیاتی از اقتصاد و مسئول بیش از 95 ٪ از تمام درآمد صادرات.

حتی قبل از این ویروس شیوع ونزوئلا صنعت نفت بود که در آن زانو. تحریم های شدید اعمال شده در سال گذشته با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تقریبا نصف تولید به عنوان دولت-اجرای غول نفتی PDVSA از دست داده و دسترسی به آمریکا در سواحل خلیج فارس پالایشگاه اصلی آن بازار است. این صنعت پس از تثبیت در تولید روزانه سطح حدود 750,000 بشکه در روز هفت دهه پایین با تشکر از خرید از روسیه و هند و چین است.

اما ماه گذشته این صنعت را دوباره لرزاند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسدود شده شرکت های ایالات متحده را از انجام کسب و کار با یک واحد تجاری روسیه روس نفت بود که بحرانی تاسیسات برای مادورو در تلاش خود را برای دور زدن تحریم.

در همان زمان فشار شده است ساختمان در هند-که واردات حدود یک سوم از ونزوئلا باقی مانده تولید و که در آن روس نفت صاحب اصلی پالایشگاه — برای قطع خرید از ونزوئلا است. مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته در بازدید از دهلی نو و هشدار داد بیشتر تحریم های ایالات متحده علیه کسانی که در حمایت از مادورو. پس از آن حمل و نقل ترافیک در اطراف ونزوئلا پورت ها به زمین را متوقف کند به عنوان ونزوئلا در تلاش برای پیدا کردن خریداران جدید برای آن نفت خام است.

“این فراتر از یک طوفان کامل” گفت: Francisco Monaldi یک نفت ونزوئلا متخصص در دانشگاه رایس در هوستون. “همه چیز در حال حرکت است در جهت اشتباه است.”

در حال حاضر کشور را به رقابت با قیمت نفت در چند سال اخیر در میان یک بحران در بازار نفت پس از عربستان سعودی تصمیم به سیل بازار به مقابله به مثل در برابر امتناع روسیه به همراه یک پیشنهاد اوپک تولید را کاهش دهد. روز دوشنبه نفت کاهش یافت 9.5% اضافه کردن به ضرر و زیان از حدود 50 درصد در ماه گذشته است. بسیاری از اضافه عرضه را از عربستان سعودی است که از همان سنگین نفت خام انواع مختلف است که ونزوئلا تولید می کند.

Monaldi گفت که با امکانات ذخیره سازی در حال حاضر در ظرفیت تولید را مطمئنا بیشتر از آمار اگر چه او گفت که آن را دشوار است برای پیش بینی چه مقدار با توجه به نوسانات مداوم. ساخت بدتر مقامات به دنبال فساد به تازگی بازداشت چندین ارشد PDVSA مدیران که کار آن را به پیدا کردن خریداران بین المللی.

به جای خاموش کردن تولید است که می توان پر هزینه و سخت به سر Monaldi انتظار دارد که این شرکت شروع به فروش نفت خود را زیر قیمت.

“زمانی که هیچ کس حاضر به خرید نفت خود را به شما شروع به انجام کارهای دیوانه” گفت: Monaldi.

مادورو را ممنوع کرده است اکثر پروازها در داخل و خارج از کشور دستور داد همه اما ضروری کارگران در سراسر کشور را به ماندن در خانه و حتی به نظر می رسد در تلویزیون ترغیب ونزوئلا به خود ماسک صورت در خانه.

“Coronavirus نیست یک بازی آن را یک تهدید مرگبار,” مادورو گفت: در یک کنفرانس آدرس جمعه که در آن به او دستور داد تمام سطوح دولت به کار در سراسر ساعت “برای محافظت و دفاع از مردم در طول این بحران است.”

رهبر مخالفان ژوئن Guaidó پاسخ با راه اندازی یک کمیسیون ویژه کارشناسان بهداشت برای نظارت بر وضعیت. اما دیگر از ترغیب مردم به ماندن در خانه او فاقد هر گونه قدرت واقعی برای مقابله با این بیماری همه گیر.

مادورو حرکت می تواند کمک به تاخیر احتمالی حساب با کاهش فعالیت های اقتصادی به خزیدن گفت: Russ Dallen های مستقر در میامی-رئیس کاراکاس بازار سرمایه کارگزاری. در حالی که ونزوئلا نشسته است در بالای بزرگترین ذخایر نفت خام توانایی خود را برای پالایش نفت خام است که عملا غیر موجود پس از سال ها از سوء مدیریت پس از آن بستگی به واردات بنزین برای حفظ اقتصاد در حال اجرا است.

“او خاموش کردن همه چیز” گفت: Dallen. “این ساده ترین راه برای سرپوش گذاشتن بر این واقعیت است که او هیچ پول و هیچ بنزین در آینده است.”

اما اطمینان از مادورو کمی ارائه امداد به بسیاری از آسیب پذیر ونزوئلا تنها در تلاش به خراش ، در ایستگاه گاز در San Cristobal, وندی گونزالس گفت: مخزن کاملا خالی پس از انتظار سه روز در خط.

“من یا ماندن در اینجا و یا راه رفتن در خانه من زندگی می کنند بسیار دور” گفت گونزالس. “آنچه ما در ونزوئلا را به زندگی از طریق فقط اسفناک. اگر آن را یک چیز و آن چیز دیگری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>