آلمان شرقی آخرین وزیر خارجه اسکار فیشر می میرد

یکی از آخرین بازمانده دولت آمار و ارقام از سابق آلمان شرقی اسکار فیشر درگذشت. او GDR آخرین وزیر خارجه برگزاری این نقش را برای 15 سال است.

اسکار فیشر آلمان شرقی و خارجی در سال که منجر به سقوط دیوار برلین درگذشت در سن 97.

در طول زمان خود را 15 سال در رأس وزارت امور خارجه فیشر بود وفادار و مدافع سیاست های اتحاد جماهیر شوروی هشدار در برابر تلاش برای سرنگونی حکومت کمونیستی در کشور همسایه ،

او همچنین هشدار داد که مانورهای رندانه برای قدرت بین ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی قرار داده شده در شرق آلمان — با توجه به موقعیت جغرافیایی آن — در یک موقعیت بسیار آسیب پذیر.

فیشر اولین عضو از شرق آلمان کابینه به دیدار پاپ ژان پل دوم در واتیکان. او همچنین بازدید از چند دیگر غربی به کشورهای اروپایی از جمله اتریش و دانمارک و هلند است.

بیشتر بخوانید: آلمان شرقی: یک تجربه شکست خورده در دیکتاتوری

اوایل زندگی

او آموزش دیده به عنوان یک خیاط و خدمت به ارتش در طول جنگ جهانی دوم در پایان که او یک زندانی جنگ در اتحاد جماهیر شوروی.

پس از بازگشت او به چه چیزی تبدیل شده بود کمونیستی حکومت آلمان شرقی — و یا جمهوری دموکراتیک آلمان (آلمان — فیشر شد یک مقام رسمی از هر دو فدراسیون دموکراتیک جوانان و فدراسیون جهانی دموکراتیک جوانان است.

فعالیت های سیاسی

او انتخاب شد تا به عنوان شرق آلمان سفیر Bulgariafor چهار سال و پس از یک دوره مطالعه در مسکو شد معاون وزیر امور خارجه از سال 1965 تا 1975.

فیشر در زمان بیش از نقش سرب در این وزارت در سال 1975 پس از قبلی دارنده پست اتو Winzer بود حذف شد به دلیل بیماری.

او دریافت با ارزش ترین سفارش شایستگی از آلمان کارل مارکس مدال در سال 1983.

او نیز برگزار شد و موقعیت و حتی پس از سقوط دیوار برلین در دولت گذشته کمونیست برتر از شرق آلمان هانس Modrow.

فیشر واگذار نقش در سال 1990 به عنوان مرکز-چپ سوسیال دموکرات (SPD) سیاستمدار Markus Meckel زمان در نقش نمایندگی از ایالات آلمان است.

پس از الحاق

انصراف او به زندگی عمومی برای یک دهه بود اما با نوشتن یک کتاب در مورد محدودیت های قرار داده شده در شرق آلمان از نظر سیاست خارجی است.

در سال 2000 فیشر خدمت در یک کمیته مشورتی برای حزب سوسیالیسم دموکراتیک (PDS) را جانشین حزب به حزب اتحاد سوسیالیستی آلمان بود که حکومت آلمان شرقی تا سقوط دیوار برلین.

دو سال بعد به عنوان آن سوسیال دموکرات صدراعظم Gerhard Schröder مبارزات انتخاباتی برای دور دوم فیشر در زمان شرکت در انتخابات تجدید نظر از طرف PDS تا حد زیادی قبل از خروج از زندگی عمومی را یک بار دیگر.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>