آلمان شرقی الکل بیشتر غذا خوردن بهتر

آلمانی ها در برلین آلمان شرکت در مخاطره آمیز مصرف الکل بیشتر از خود غربی همسالان انجام دهند اما آنها همچنین خوردن بیشتر nutritiously یک مطالعه علمی پیدا کرده است. محققان همچنین انجام جنوبی-شمالی مقایسه.

آلمانی زندگی در شرق و جنوب آلمان بیشتر مصرف می کنند در معرض خطر مقادیر الکل از کسانی که زندگی در جای دیگر محققان آلمانی دریافته اند.

این یافته ها بخشی از یک زبان به یک گزارش منتشر شده روز شنبه در BMC Public Health journal. محققان مختلف آلمانی علوم پزشکی و موسسات بررسی کرده تا چه حد سیگار کشیدن, ناسالم, تغذیه, خطر مصرف الکل و فعالیت بدنی هم به عنوان ضربه محکم و ناگهانی — متنوع در آلمان در شمال-جنوب و شرق-غرب مقایسه.

در حالی که نتایج نشان داد از شرق آلمان به شرکت در, بیشتر در معرض خطر مصرف الکل از آلمان غربی آنها نیز نشان داد نرخ پایین تر از تغذیه ناسالم در میان مردم شرق. وجود دارد تفاوت در تغذیه ناسالم سطح بین شمال و جنوب.

هیچ تغییرات منطقه ای داشت و در هر دو مقایسه در روزانه سیگار کشیدن و یا فعالیت فیزیکی کم.

ادامه مطلب: بد انتخاب های غذایی کشتن مردم بیش از توتون و تنباکو

تاریخچه جشنواره های محلی نقش

“تاریخی تفاوت در مصرف الکل بین شرق و غرب آلمان ممکن است توضیح شرق و غرب گرادیان در-خطر مصرف الکل” محققان نوشت: با اشاره به سطح بالای سرانه مصرف الکل در سابق آلمان شرقی و اجتماعی نقش آن را ایفا کرده است.

Karte Deutschland vor der Wiedervereinigung EN

این محققان با استفاده مرز بین شرق و غرب سابق آلمان به عنوان خط خود را از مقایسه

برای تفاوت در معرض خطر مصرف الکل بین شمال و جنوب آلمان محققان اشاره مکرر به طور کلی مصرف الکل در جنوب و همچنین شیوع مصرف الکل سنگین مردمی جشنواره مانند جشن اکتبر و نقش مصرف عمومی در فضاهای باز مانند باغ آبجو.

محققان به این نتیجه رسیدند که اقدامات برای کاهش مخاطره آمیز مصرف الکل باید بالاتر شيوع چنین فعالیت ها در جنوب و شرق آلمان به حساب آورد. در مقابل اقدامات حمایت از تغذیه سالم باید تمرکز در آلمان به عنوان یک کل به عنوان کشور به طور کلی تا به حال نسبتا ناسالم شیوه های.

ادامه مطلب: یک, آلمانی, superfood برای هر ماه از سال

ضربه محکم و ناگهانی دسته بندی به شیوه زندگی و عوامل خطر مرتبط با مسائل مربوط به سلامت مانند بیماری های قلبی و سرطان و بیماری های مزمن تنفسی.

شرق-غرب مقایسه محور بود و بر اساس سابق مرز بین شرق و غرب آلمان در حالی که شمال و جنوب محور بر اساس اندازه جمعیت شهر نشینی در میان چیزهای دیگر. یک دولت بود بنابراین گنجانده شده در هر دو مقايسه با دسته بندی.

بسیاری از sociodemographic و تفاوت های اقتصادی همچنان وجود دارد بین شرق و غرب سابق در حالی که در جنوب ایالات آلمان نیز قوی تر-شاخص های اقتصادی-از شمال ،

محققان با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده در سال 2015 از 9,204 شرکت کنندگان بین سنین 18 و 64.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>