درآمد سازمان دیده بان: خرده فروشان’ تعطیلات-فصل نتایج به روز رسانی نرم افزار و فراتر از آن گوشت درآمد در راه

خرده فروشان را نشان می دهد بیشتر در مورد تعطیلات-فصل خرید در هفته آینده با پایان درآمد رکود در چشم.

Home Depot, Inc. ایچ-دی, -0.68% است تنها میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.78% جزء در دفتر ثبت دعاوی حقوقی و خواهد بود با مقدار زیادی از خرده فروشان دیگر اضافه خواهد شد که به نتایج اخیر از خارج Inc. WMT, +0.76% بیش از 440 عضو S&P 500 SPX -1.05% در حال حاضر تحویل داده و نتایج و 41 شرکت های بیشتری را در مجموعه ای به پیوستن به آنها را در هفته های پیش رو با غیر خرده فروشی گزارش تا حد زیادی متمرکز بر نرم افزار است.

قطع نظر از مسائل عمده در خرده فروشی و ابر درآمد S&P است به ضربه محکم و ناگهانی رگه درآمد کاهش می یابد که این تجربه برای بسیاری از سال گذشته است. درآمد خالص کاهش یافت و در یک سال بیش از سال اساس در طول سه چهارم از 2019 اما FactSet در حال حاضر مدل های رشد 0.86% برای سه ماهه چهارم در نظر گرفتن 1.3% رشد از شرکت های که در حال حاضر سود گزارش شده و تحلیلگران پیش بینی برای بقیه.

طرح ریزی برای رشد درآمد می آید در برگشت از احساسات از شروع گزارش فصل زمانی که تحلیلگران پیشبینی ادامه رکود درآمد که وجود دارد زمانی که سود drop برای دو یا بیشتر از دو دوره متوالی.

در اینجا چیزی است که برای پخش در هفته پیش رو است.

خرده فروشی

Walmart, Inc. کمک راهنما در خرده فروشی درآمد با پیش بینی ناامید کننده تا حدودی به دلیل coronavirus تاثیر اما دقیق پول آن را می توانید ذخیره کنید و خلاص شدن از شر کیسه های. در حال حاضر یک میزبان از دیگر خرده فروشان در حال تهیه گزارش از جمله خانه انبار و macy’s, Inc. M -2.46% صبح روز سه شنبه لاو Cos. Inc. کم -1.00% و tjx زمینه Cos, Inc. Tjx زمینه, -0.88% صبح روز چهارشنبه L Brands, Inc. پوند +2.78% بعد از ظهر چهارشنبه و بهترین خرید شرکت. Inc. BBY, -1.82% پنج شنبه صبح.

چند خرده فروشان به تازگی مراحل دقیق آنها در حال گرفتن به انطباق با جهان در حال تغییر تجارت: میسی به تازگی برنامه های دقیق به فروشگاه و شغل را کاهش دهد در حالی که L مارک فروش اکثریت سهام در راز ویکتوریا. این نام در میان 16 آجر و ملات خرده فروشان که کردیت سوئیس رئیس سهام آمریکا استراتژیست Jonathan گلوب در لیست خود را برای هفته های آینده از مجموع 40 و گفت: سود هر سهم این رده انتظار می رود به افزایش 0.9 درصد بوده است. کسانی که در حال حاضر ارسال شده نتایج را مورد ضرب و شتم پایین انتظارات 4.5% او نوشت.

نرم افزار

Salesforce.com Inc. CRM -2.00% بزرگترین نام در ابر نرم افزار خواهد شد شروع یک موج از نرم افزار نتایج سهشنبه بعد از ظهر. وجود دارد برخی از نگرانی در مورد شرکت-هزینه های چشم انداز در اواخر سال گذشته اما نتایج اولیه از شرکت هایی مانند ServiceNow Inc. در حال حاضر -2.40% الهام بخش اعتماد به نفس بیشتر در بخش نرم افزار.

Box, Inc.’s جعبه -0.19% گزارش چند روز پس از نظیر Dropbox, Inc. DBX +19.96% صادر شده و نتایج دلگرم کننده و رو به جلو تفسیر است که تحت فشار قرار دادند سهام خود را به بزرگترین واحد-روز به دست آوردن رکورد. جعبه مواجه سوالات در طول سال 2019 در مورد آن پر از لکه اعدام بنابراین پیش بینی می شود از نزدیک تماشا جمعه بعد از ظهر.

بخوانید: چگونه coronavirus می تواند تاخیر 5G انقلاب و حتی بیشتر

نرم افزار های دیگر نامها عبارتند از Nutanix Inc. NTNX, -0.88% روز چهارشنبه بعد از ظهر و همچنین دل Technologies, Inc. دل -2.32% VMware , Inc. VMW, -1.44% Autodesk Inc. ADSK, -2.30% و روز کاری Inc. WDAY, -3.52% در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

هر چیز دیگری

• یکی از هیجان انگیز ترین نام های خارج از نرم افزار و خرده فروشی فراتر از گوشت Inc. BYND, -2.60%, که فرود آمد قراردادهای جدید است که نیاز به سازنده جایگزین گوشت به توضیح دهید که چگونه آن را ایجاد ظرفیت برای خدمت به آن شرکای مختلف. برنشتاین تحلیلگر Alexia هوارد گفت که نتایج اولیه از فراتر از گوشت را با همکاری مک دونالد Corp. MCD, +0.37% از علاقه خاص به سرمایه گذاران در بعد از ظهر پنجشنبه گزارش.

همچنین نگاه کنید به: Dunkin’ صرف مشتریان بیشتر زمانی که آنها خرید فراتر از ساندویچ گوشت

• چینی شرکت های اینترنتی Baidu, Inc. BIDU, -2.01% و iQiyi Inc. ضریب هوشی -2.51% همچنین گزارش روز شنبه بعد از ظهر و می تواند نشانه ای از چگونه تمدید قرنطينه با توجه به کروناویروس نهفته سرگرمی های آنلاین مصرف در چین است. رزرو برگزاری Inc. BKNG, -2.14% ممکن است بحث در مورد کوروناویروس تاثیر در سفر چهار شنبه بعد از ظهر. رقیب Expedia Group Inc. باغ, -1.27% پیش بینی 30 میلیون دلار به 40 میلیون دلار کاهش درآمد اما رزرو اتحاد بیشتر بین المللی قرار گرفتن در معرض از Expedia.

آخرین COVID-19 اثر: Coca-Cola, خطوط هوایی, خطوط کروز هشدار می دهند در اثرات

• مربع Inc. میدان -2.58% چهره یک “نوار بالا” با آن بعد از ظهر چهارشنبه گزارش با توجه به Keefe, Bruyette & جنگل تحلیلگر استیون Kwok. او نوشت که مربع را “حاشیه outperformance” منقبض شده در سال 2019 منجر به خاموش عملکرد به صورت مربع انبار و گفت: سرمایه گذاران به احتمال زیاد به دنبال ادامه مربع را “ضرب و شتم و بالا بردن داستان” با توجه به سهام را ارزیابی و میدان را قصد دارد برای حفظ سرمایه گذاری های مختلف در رشد اقتصادی مناطق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>