درآمد تماشا کنید: اپل و AMD به درآمد مرحله میان coronavirus نگرانی سهام’ ناگهانی غش کردن

دو تا از بهترین نمایشی سهام فن آوری از سال 2019 به گزارش نتایج سهشنبه, اما آنها این کار را با یک بلندی سایه.

سهام دچار بدترین روز در بیش از سه ماه چهار شنبه, نگرانی از گسترش ویروس در داخل و خارج از چین. Apple Inc. AAPL -2.94% و Advanced Micro Devices, Inc. AMD -2.16% ایمنی نمی به وحشت بیش از coronavirus سرمایه گذاران به اخم در مورد شرکت های آسیایی زنجیره تامین.

برای اپل وجود دارد که ممکن است اثرات در هر دو سمت عرضه و تقاضا طرف با توجه به Evercore ISI تحلیلگر Amit Daryanani. او گفت که اپل 381 تولید و یا جزء امکانات دو در ووهان چین, کانون شیوع و 69 در سوژو که نیست تحت مستند است اما تمدید آن, تعطیلات, تعطیلی یک هفته اضافی. در طرف تقاضا در حدود 20% از اپل درآمد “چین محور” او گفت:.

برای اطلاعات بیشتر: داو در مورد خود را به صورت stiffest آزمون در سال

آیا ویروس نگرانی راه خود را به اپل پیش بینی یک سوال باز است. با توجه به این که این شرکت ندارد قرار گرفتن در معرض در طرف عرضه این آثار وجود دارد به نظر می رسد “کنترل” در Daryanani را مشاهده کنید. از نظر خریدار پویایی این شرکت می تواند یک موضع محافظه کار و یا به طیف گسترده ای برای درآمد آن چشم انداز, اما او اشاره می کند که اپل به نظر نمی رسد به صراحت عامل دیگر حوادث بزرگ مانند هنگ کنگ تظاهرات به قبل از پیش بینی.

Cascend اوراق بهادار رئیس سرمایه گذاری استراتژیست Eric Ross اضافه می کند که اپل و دیگر شرکت های فن آوری به طور معمول مارس خرابی در چین حدود سال جدید قمری به طوری که آن را چند هفته برای آنها واقعا سنج اثری از ویروس. ارزش سهام اپل غرق 2.9% دوشنبه ،

در حالی که AMD آمده است نه تحت عنوان فشار زیادی به عنوان دیگر تراشه سهام از ویروس ترس مدیریت هنوز هم ممکن است به آدرس انتظار می رود اثرات شیوع آن در زنجیره تامین با توجه به نحوه ارتباط تراشه ساخت است که با چین است. AMD سهام کاهش یافته است 2.2% دوشنبه ،

همچنین نگاه کنید به: تراشه سهام گرفتن فشار از تکنولوژی کاهش اما coronavirus می تواند به نفع ایالات متحده حافظه سازان

البته coronavirus نمی توان تنها مسئله در بازی هنگامی که اپل و AMD ارائه خود را بعد از ظهر سه شنبه گزارش. اپل انتظار می رود که به پست بالاترین درآمد سه ماهه در مجموع تا کنون و ممکن است به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد عملکرد اولیه خود اپل تلویزیون+ سرویس. AMD در گزارش می آید در پی عملکرد قوی از رقیب Intel Corp. INTC, -4.06% که می تواند هر دو نشان می دهد که اینتل در حال انجام یک کار بهتر از دفع AMD در رقابت و یا که شرکت تراشه با ابر قرار گرفتن در معرض گسترده شده است با بهره گیری از عجله صرف.

چه چیز دیگری به سازمان دیده بان برای

• Coronavirus باید بازی در استارباکس Corp. SBUX, -3.59% بعد از ظهر سه شنبه گزارش نیز با گزارش ها نشان می دهد که استارباکس تعطیل مکان در چین به عنوان ویروس همچنان در حال گسترش است. گوگنهایم را متی DiFrisco اخیرا تخمین زده است که استارباکس است که بیشتر در معرض چین در میان سهام او را پوشش می دهد, اندازه گیری درصد از جهانی درآمد و سود عملیاتی است که این کشور به منزله. سال جدید قمری به طور معمول به ارمغان می آورد افزایش تقاضا برای مصرف کننده مارک های مانند استارباکس “و بنابراین وجود دارد می تواند از دست داده و تقاضا,” او نوشت.

کامل استارباکس پیشنمایش: کدو تنبل ادویه lattes انتظار می رود برای افزایش فروش

• بیشتر خوانده شده در نیمه هادی فضا فراتر از AMD خواهد آمد از ماکسیم محصولات مجتمع Inc. MXIM, -3.63% و Xilinx Inc. XLNX, -3.77% که هر دو در بعد از ظهر در دفتر ثبت دعاوی حقوقی.

• وجود ندارد خیلی دوست دارم برای eBay Inc. EBAY +0.34% به تازگی به عنوان شرکت حرکت می کند از طریق یک بررسی استراتژیک از کسب و کار خود و کار بر روی گرفتن بیشتر پرداخت و درآمد حاصل از تبلیغات. سهام این شرکت را در حدود 10 درصد از آن در آخرین گزارش سه ماهه و مدیریت خواهد شد به دنبال بهبود روحیه با نتایج پس از زنگ. Cowen & Co.’s جان Blackledge می گوید سرمایه گذاران به احتمال زیاد خواهد شد با تمرکز بر عوامل مانند شرکت قبلا اعلام کرد فروش StubHub انتظار می رود به در طول این سه ماهه و اینکه آیا خریدار روند تبدیل کردن.

از دست ندهید: در حال بلیط کنسرت بیش از حد ارزان است ؟ Ticketmaster فکر می کند

• زیراکس Corp. XRX, -1.32% گزارش بدون شک مرکز در این شرکت تلاش در تصاحب خصمانه HP, Inc. HPQ, -1.82% به عنوان زیراکس آماده برای یک پروکسی نبرد پس از نامزدی یک تخته سنگ از مدیران به HP مدیره اما بیشتر شرکت خاص تحولات نیز می تواند حکم موشکافی. زیراکس ممکن است ارائه به روز رسانی در آن “پروژه خود آن را” طرح پرده برداری در طول یک سرمایه گذار روز در سال گذشته که خواستار بازگشت به رشد درآمد توسط تقویم 2021. مورگان استنلی را Katy Huberty شک و تردید زیراکس را ببینید رشد دوباره در کوتاه مدت.

•اپل یکی از چهار میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.57% قطعات روز سه شنبه برنامه: 3M Co. شعر -1.41%, Pfizer Inc. PFE, +0.85% و ایالات فناوری Corp. UTX -1.41% همه بر روی عرشه برای صبح.

کامل اپل پیشنمایش: یک سال پس از تعطیلات ناقص اپل به ارزش دو برابر

• Harley-Davidson, Inc. گراز -1.11% می تواند کاهش سرعت در حمل و نقل کاهش برای سال 2020 با توجه به ویلیام بلر تحلیلگر شارون Zackfia اما او فکر می کند این شرکت ممکن است در واقع به یک شادمان تر هوا در روز سه شنبه نتایج. “ما نمی توانیم از امکان برای طیف وسیعی از راهنمایی برای در بر گرفتن هر دو ما و اجماع انتظارات که می تواند علامت اول مدیریت زمان هدایت کرده است به یک پتانسیل حمل و نقل افزایش می دهد پس از سال 2016” Zackfia نوشت. شرکت پست نتایج در صبح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>