درآمد نتایج جستجو: ویزا درآمد نشان می دهد که چرا شرکت تنوع فراتر از کارت های اعتباری

ویزا Inc.’s آخرین درآمد می تواند کمک به نشان می دهد که چرا این شرکت شده است در اخیر جوینده ولگردی و قانونی شکنی.

این شرکت نوشته شده $1.46 سهم در درآمد پنج شنبه خود را برای سه ماهه اول سال مالی در خط با FactSet اجماع. درآمد حاصل از $6.05 میلیارد مو خجالتی FactSet اجماع طرح برای $6.08 میلیارد دلار است. ویزا سهام V +1.64% آغشته به 3 درصد در aftermarket تجارت.

“پایین مشتری مشوق بودند بیش از جبران پایین کارت-خدمات درآمد” نوشت: تحلیلگر بارکلیز رمزی ال-Assal که به نتایج “نرم اطراف لبه.”

آن را “غیر منتظره ای ضعیف چهارم” در چشم تحلیلگر Wedbush موشه Katri, که اشاره به برخی از مدیریت تفسیر در مورد چالش های منطقه ای. در استرالیا, آتش سوزی به حال تاثیر منفی بر کسب و کار در حالی که انگلستان بود “بسیار ضعیف” به عنوان جلد آهسته در اطراف دسامبر انتخابات.

این شرکت فاش کرد که پرداخت دوره رشد 8% یا 10% به استثنای چین و انگلستان مدیریت گفت: چین حجم عمدتا مربوط به دو مارک کارت های که لازم نیست که چقدر درآمد تاثیر است.

“هر دو ویزا و مسترکارت شده اند به شدت با تمرکز بر گسترش خدمات ارزش افزوده کسب و کار از طریق ادغام با هدف تنوع موجود پایه درآمد در حالی که کاهش وابستگی سنتی هزینه پردازش معاملات به منظور جلوگیری از برخی از چالش های مشابه تأثیر ویزای سه ماهه جاری,” Katri گفت MarketWatch در ایمیل.

یکی از کسانی که خریداری است و ویزای انتظار 5.3 میلیارد دلار معامله به صورت شطرنجی یک شرکت که نرم افزار کاربران را قادر می سازد برای اتصال به حساب های بانکی خود را با جدید fintech سیستم عامل های مانند پی پال Holdings Inc.’s PYPL, +0.39% Venmo.

از دست ندهید: ویزا باعث می شود یکی دیگر از حرکت فراتر از کارت های اعتباری با 5.3 میلیارد دلار معامله به صورت شطرنجی

ویزا به نام دیگر مناطق مربوط به کارت کشیدن حجم از جمله مرزی کسب و کار به کسب و کار پرداخت که در آن شرکت ساخته شده است که “پیشرفت قابل توجهی” با توجه به اجرایی Al کلی. او برجسته می پردازد TransferWise و MoneyGram.

در کل این شرکت را دیدم بیش از 700 میلیون معاملات ساخته شده است که استفاده از آن ویزا مستقیم فشار-قابلیت پرداخت برای پرداخت های مختلف-استفاده از موارد مانند کسب و کار پرداخت و نظیر به نظیر نقل و انتقال پول.

جزئیات: MTA گسترش شیر پرداخت به پن ایستگاه بعد از دیدن 4 میلیون شیپور خاموشی پس از اجرای آغاز شد

نتایج دنبال اعداد از مسترکارت, Inc. MA +1.29% یک روز پیش از آن گفته تحلیلگران بودند نشان دهنده سالم-مصرف کننده صرف روند. در حالی که مسترکارت مدیران گفت: آنها نظارت تاثیر coronavirus در هزینه های بسیاری از این شرکت در چین مربوط به حجم آنلاین رخ می دهد یک کانال است که ممکن است نمی شود به همان اندازه توسط فروشگاه تعطیلی و مستندات در چین است.

مشاهده بیشتر در: مسترکارت می گوید آن را “طبیعی پرچین” در coronavirus به همان اندازه از آن چین مربوط به حجم آنلاین

ویزا رئیس امور مالی Vasant Prabhu گفت که “خیلی زود” برای ارزیابی تاثیر از ویروس اما اجازه دهید که شیوع همراه با زمان بندی سال جدید قمری ممکن است نهفته مرزی و حجم نسبت به پایان ماه ژانویه است.

ویزا سهام را با صعود 16 درصد در طول سه ماه گذشته به عنوان میانگین صنعتی داو جونز DJIA +0.43% از آن است که یک جزء اضافه شده است 6%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>