درآمد نتایج جستجو: توییتر سهام سود پس از 1 میلیارد دلار درآمد سه ماهه سه کاربر-رشد ضرب و شتم

Twitter, Inc. ترک 1 میلیارد دلار در درآمد سه ماهه برای اولین بار در این فصل تعطیلات با شکوه انتظارات هر چند رسانه اجتماعی شرکت سود کوتاه آمد.

سهام بودند تا 4.8% در premarket معاملات پنج شنبه.

این شرکت در گزارش درآمد خالص از $119 میلیون یا 15 سنت برای به اشتراک گذاری از $255 میلیون یا 33 سنت سهم در سال-در اوایل سه ماهه. تعدیل سود هر سهم در آمد در 25 سنت در مقایسه با 31 سنت یک سال قبل. این FactSet اجماع خواستار شد برای 29 سنت.

توییتر TWTR, -1.68% درآمد برای سه ماهه بالغ بر $1.01 میلیارد دلار است که ضرب و شتم FactSet اجماع پیش بینی $992 میلیون. یک سال قبل از توییتر گزارش $909 میلیون دلار درآمد.

این شرکت رسانه های اجتماعی اضافه شده 7 میلیون monetizable روزانه کاربران فعال (mDAUs) کاربران در یک ترتیبی اساس طول دوره آوردن مجموع آن تعداد تا 152 میلیون. این FactSet اجماع خواستار شد برای 2 میلیون خالص شده جدید.

نظر: GoPro شده است بدون رشد شرکت تقریبا پس از آن IPO

نتایج حاصل از توییتر به عنوان همکار تبلیغاتی-هدایت شرکت های Facebook, Inc., الفبای Inc., و ضربه محکم و ناگهانی, Inc. دیدم ناامید کننده هزینه تبلیغات در سه ماهه چهارم بود که تا حدودی نسبت به کوتاه پنجره برای خرید تعطیلات سال گذشته در مقایسه با سال قبل از. توییتر سهام کاهش 1.7% در روز چهارشنبه جلسه شماره های زیر از ضربه محکم و ناگهانی, Inc., آخرین توییتر اینترنت همسالان برای ارسال نتایج.

برای سه ماهه اول توییتر انتظار $825 میلیون دلار 885 میلیون دلار درآمد در حالی که FactSet اجماع به نام برای $873 میلیون.

سهام توییتر اضافه شده 11 درصد بیش از سه ماه گذشته به عنوان S&P 500 SPX +1.13% علامت است تا حدود 8 درصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>