درآمد نتایج: Nvidia سرور فروش سنبله سهام جهش در اواخر معاملات

Nvidia Corp سهام بسیج در این جلسه طولانی پنج شنبه پس از تراشه ساز اطلاعات-مرکز فروش و چشم انداز صدر وال استریت در حالی که بازگشت به رشد درآمد.

Nvidia NVDA, -0.65% سهام که بیش از 6 درصد پس از ساعت, مقایسه سود کمی برای به دست آوردن کمی کمتر از 5 درصد در پایان کنفرانس تلفنی با تحلیلگران. سهام بسته 0.7% پنج شنبه در $270.78.

Outsized اطلاعات-مرکز سود در سه ماهه چهارم ساخته شده برای یک کمبود در انجمن خرید و فروش. Nvidia گزارش 56 درصد افزایش در انجمن خرید و فروش از یک سال پیش به $1.49 میلیارد در حالی که تحلیلگران پیش بینی کرده بود $1.52 میلیارد دلار در مقابل 43 درصد افزایش داده-مرکز فروش به رکورد $968 میلیون بیش از 140 میلیون دلار بالاتر از وال استریت اجماع $825.8 میلیون.

“راننده اصلی برای رشد هوش مصنوعی” گفت: جنسن هوانگ Nvidia بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی در کنفرانس تماس بگیرید. هوانگ تحلیلگران گفت که هوش مصنوعی رانده شدن توسط چهار حوزه: توصیه است که شخصی تر از نسخه های جستجو; استنتاج که در آن یک سیستم اعمال قوانین به یک پایگاه داده به استنباط اطلاعات جدید; ابر عمومی و عمودی صنایع و لبه AI و یا در حال اجرا هوش مصنوعی پردازش در یک دستگاه بدون ابر اتصال.

سه ماهه چهارم ثابت می شود یکی از بزرگ داده ها-مرکز خرید و فروش به عنوان ارائه دهندگان ابر و hyperscalers باز کرد تا سرمایه خود را-هزینه pocketbooks. این فصل درآمد Intel Corp. INTC, -0.03% گزارش 800 میلیون دلار بیشتر در دیتا-مرکز خرید و فروش از وال استریت انتظار داشتند در حالی که Advanced Micro Devices, Inc. AMD +1.19% همچنین گزارش خود رشد داده-مرکز فروش حتی اگر جزئیات بودند و نقاب به عنوان فقیر فروش کنسول کشیده پایین آن همراه گزارش بخش.

Nvidia گزارش سه ماهه چهارم درآمد خالص از $950 میلیون دلار یا $1.53 یک سهم در مقایسه با $567 میلیون یا 92 سنت یک, اشتراک گذاری, در سال پیش دوره است. تنظیم درآمد $1.89 یک سهم. کل درآمد افزایش به $3.11 میلیارد دلار را برای به دست آوردن در چهار چهارم در مقایسه با $2.21 میلیارد دلار در سال پیش ،

تحلیلگران بررسی FactSet تا به حال پیش بینی درآمد از $1.67 سهم در درآمد حاصل از $2.96 میلیارد دلار است.

“Nvidia تا به حال باور نکردنی چهارم با رکورد درآمد در بسیاری از مکان ها گفت:” پاتریک مورهد اصلی تحلیلگر در مور بینش و استراتژی. “کلید رانندگان بودند PC gaming, رانده شده توسط RTX و فوق العاده خطوط; data-مرکز رانده شده توسط ابر غول با یادگیری ماشین و حتی رشد حرفه ای تجسم.”

جزئیات: برای تراشه شرکت های سهام افزایش یافت به فروش رفته در سال 2019 — آنچه که برای سال 2020?

این شرکت انتظار دارد درآمد حاصل از $2.94 میلیارد دلار 3.06 میلیارد دلار برای سه ماهه اول در حالی که تحلیلگران پیش بینی کرده بود درآمد حاصل از $2.85 میلیارد دلار است. Nvidia گفت: درآمد آن چشم انداز حساب 100 میلیون دلار کاهش از اصلی برآورد با توجه به انتظار headwinds از COVID-19 شیوع کروناویروس.

در تماس با رئیس امور مالی کولت Kress گفت: هنوز خیلی زود است که پیش بینی تاثیر از COVID-19 اما این رقم محاسبه تقسیم تامین چالش ها و به طور کلی تقاضا در برابر هر دو بازی و دیتا-مرکز خرید و فروش. چین حدود 30 درصد از فروش بازی و شیوع بیماری می تواند افسرده gaming فروش کم دو رقم به ترتیب با لوازم کرس گفت: در حالی که اطلاعات-مرکز خرید و فروش از چین تمایل به متفاوت از سه ماهه به سه ماهه و بیشتر دشوار است برای تعیین.

جزئیات: Nvidia درآمد: بازگشت به رشد درآمد انتظار می رود پس از یک سال سخت

بیش از 12 ماه گذشته Nvidia سهام به دست آورده اند 77 درصد. در مقایسه با S&P 500 شاخص SPX -0.16% به دست آورده 23 درصد فناوری های سنگین شاخص Nasdaq Composite COMP -0.14% رشد 31 درصد و PHLX نیمه هادی شاخص SOX +0.08% افزایش یافته است و 46 درصد در آن زمان.

از 39 تحلیلگران که پوشش Nvidia, 28 خرید یا اضافه وزن رتبه بندی نه باید نگه رتبه و دو فروش و یا کم وزن و رتبه بندی و با قیمت متوسط هدف از $262.41.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>