درآمد نتایج: HPE کاهش ارزش سهام در, درآمد, دست, هشدار آن دیگر انتظار دارد درآمد به رشد در مالی 2020

Hewlett Packard Enterprise Co. سهام کاهش یافت و بیش از 6 ٪ در بعد از ساعات معاملات روز سه شنبه بعد از فن آوری های غول پیکر در گزارش سه ماهه اول درآمد که برآورده نمی وال استریت و هشدار داد که دیگر انتظار دارد درآمد به رشد مالی اتحادیه اروپا در سال 2020 است.

در یک مصاحبه تلفنی در مدت کوتاهی پس از نتایج منتشر شد HPE رئیس امور مالی Tarek Robbiati برجسته دستاوردهای هوشمند-لبه محاسبات (تا 2 ٪ در سال بیش از سال به $720 میلیون دلار) و سود عملیاتی و حاشیه برای خود سازی کسب و کار (تا 18%). اما او مقصر 16 درصد در طول دو سال گذشته کاهش در محاسبه درآمد (3 میلیارد دلار) و 9 درصد کاهش در درآمد کل در “ریز محیط” مسائل مانند زنجیره عرضه اختلال و coronavirus.

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از ناشناختهها در این زمان به پیش بینی تاثیر بر سه ماهه دوم” Robbiati گفت.

HPE HPE, -2.33%, ارائه شده است که بیشتر جزئیات مالی بیش از حد معمول به آن بخش کسب و کار گفت: ذخیره سازی آن کسب و کار کاهش 8 ٪ تا $1.25 میلیارد دلار است.

به طور کلی این شرکت در گزارش درآمد خالص از $333 میلیون دلار و 25 سنت یک سهم در سه ماهه در مقایسه با درآمد خالص از $177 میلیون دلار یا 13 سنت برای اشتراک گذاری در سال-پیش سه ماهه اول.

درآمد نیز با کاهش نزدیک به 9 ٪ به $6.95 میلیارد دلار از $7.55 میلیارد سال پیش.

تحلیلگران بررسی FactSet انتظار داشتند درآمد خالص 24 سنت به اشتراک گذاری در خرید و فروش $7.21 میلیارد دلار است.

عملکرد HPE سرور کسب و کار همچنان به فتنه وال استریت. Barclays Capital Inc. تحلیلگر تیم های طولانی انتظار می رود سرور درآمد به کاهش 5 ٪ به $3.2 میلیارد سال بیش از سال و تخت پی در پی. “دل داده دل -1.44% ضعیف تر سرور درآمد برای Jan-Q و دشوار تقاضا در بازار ما می بینیم برخی از خطر حرکت نزولی به ما برآورد” طولانی نوشت: در یادداشت روز سه شنبه. “کوتاه مدت چشم انداز نیز ممکن است منفی نهفته Covid-19. که گفت:, سرور بازار در CY2020 به نظر می رسد که یک فرصت خوب برای بازیابی و برگشت به حالت رشد پس از سختی 2019.”

HPE سهام را 22 درصد در سال گذشته در حالی که گسترده تر S&P 500 شاخص SPX -2.81% است 7.6% در طول 12 ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>