درآمد نتایج: Cisco سهام می افتد به عنوان نتیجه کمی بیش از برآورد

Cisco Systems, Inc.’s سهام تضعیف 4.5% در گسترش تجارت روز شنبه پس از شرکت در گزارش سه ماهه دوم سود و درآمد است که کمی لبه دیوار خیابان را تخمین می زند اما ارائه ضعیف هدایت.

کامپیوتر-شبکه های غول گفت: آن متصلب درآمد خالص از $2.9 میلیارد دلار یا 68 سنت در هر سهم در مقایسه با انتظارات از 3.2 میلیارد دلار یا 66 سنت در هر سهم بر اساس تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet.

سیسکو CSCO, +1.63% گفت: درآمد کاهش یافته است 4% در سال بیش از سال به $12.01 میلیارد دلار است. تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet انتظار داشتند $11.97 میلیارد دلار است.

سیسکو همچنین اعلام کرد سه ماهه سود سهام از 36 سنت در هر سهم مشترک تا 3 درصد بیش از سه ماهه قبلی است.

“ما به خوبی اجرا شده در این سه ماهه با ارائه قوی حاشیه و رشد EPS در حالی که رانندگی بیشتر نرم افزار و اشتراک (72 درصد از فروش نرم افزار تا 7 درصد از یک سال پیش)” سیسکو رئیس امور مالی کلی کرامر در بیانیه ای گفت. که آنها تا به حال در سه ماهه قبلی, شرکت مدیران اشاره به دیگر تصمیم-خرید چرخه در میان به طور کلی رکود در تکنولوژی صرف.

به عنوان اقتصاد کلان مسائلی مانند مبارزه با تروریسم در اروپا و تجارت با چین تثبیت “عدم اسراف و برخی از مشتریان ما را انتخاب کنید تا دوباره” سیسکو اجرایی چاک رابینز گفت: در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران پس از درآمد اعلام شد.

نگرانی بیش از coronavirus خواهد شد برخی از تاثیر در چین که در آن سیسکو gleans حدود 2 درصد از فروش کل آن را, اما آن را نمی خواهد بی پرده چه بوده است تدریجی چرخش کرامر گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی. “ما (سه ماهه دوم) شماره صدر تخمین می زند و ما در حال گرفتن به بالا,” او گفت:.

همچنین نگاه کنید به: سیسکو تایید ترس از ‘گسترده’ رکود در تکنولوژی صرف

سن خوزه کالیفرنیا.-بر اساس شرکت ارائه شده فعلی درآمد راهنمایی خواهد کرد که کاهش 1.5% به 3.5% از یک سال پیش (13 میلیارد دلار) و درآمد 62 سنت افزایش به 67 سنت در هر سهم (در مقابل 69 سنت یک سال پیش). تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet انتظار می رود در سه ماهه سوم درآمد حاصل از $12.6 میلیارد و EPS از 71 سنت در هر سهم در سه ماهه جاری.

JMP اوراق بهادار تحلیلگر اریک Suppiger گفت MarketWatch او “شگفت زده” با 6 درصد کاهش در سیسکو سفارشات سال بیش از سال, بدترین او دیده می شود از این شرکت از 2008-9 رکود است. او به خصوص تعجب است که آمریکای شمالی که منبع بزرگترین کاهش سرعت.

سیسکو سهام هستند تا 5.1 درصد بیش از 12 ماه گذشته. گسترده تر S&P 500 شاخص SPX +0.65% است 22.8% بیش از سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>