درآمد نتایج جستجو: اپل درآمد شیب در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما سرمایه گذاران مجموعه ای برای دریافت میلیاردها دلار بیشتر

Apple Inc. گزارش شده است که سود اندکی کاهش پیدا کردند اما فروش رشد در میان گسترش COVID-19 و سرمایه گذاران قول داده میلیاردها بیشتر در سهام repurchases و سود سهام.

این شرکت نوشته شده مالی سه ماهه دوم سال درآمد خالص از $11.25 میلیارد دلار یا $2.55 یک سهم کمی پایین از $11.56 میلیارد دلار یا $2.46 یک سهم از یک سال قبل اما به راحتی بالاتر از برآورد به عنوان FactSet اجماع مدل $2.24 یک سهم. اپل AAPL +2.11% مجموع درآمد حاصل از رشد کمی به $58.31 میلیارد از $58.02 میلیارد در حالی که تحلیلگران انتظار داشتند $54.78 میلیارد دلار است.

“با وجود COVID-19 بی سابقه ای تاثیر جهانی ما مفتخر به گزارش که اپل رشد برای سه ماهه رانده شده توسط یک رکورد در خدمات و فصلنامه رکورد Wearables” رئیس اجرایی تیم کوک گفت: در روز شنبه را اعلام.

مشاهده بیشتر: می توانید اپل جدید اپل در حالی که برخورد با کروناویروس و خواهد شد که آنها را خرید ؟

ارزش سهام اپل در ابتدا افزایش بیش از 1% در گسترش تجارت بلافاصله پس از انتشار این نتایج بعد از ظهر پنجشنبه پس از آن غرق به از دست دادن حدود 1.5%. سهام اپل کاهش یافته است 10 ٪ بیش از سه ماه گذشته به عنوان میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.17%, که شمارش اپل به عنوان یک جزء کاهش یافته است 16 ٪ است.

اپل اعلام کرد که اضافه کردن 50 میلیارد دلار به آن-بیع متقابل برنامه و افزایش آن در سه ماهه سود 6 درصد به 82 سنت به اشتراک بگذارید. این شرکت افزایش آن خرید مجدد مجوز توسط $75 میلیارد سال پیش و 100 میلیارد دلار در سال قبل از آن در حالی که بالا بردن سود خود و 5 درصد است.

این شرکت با هدف به باد افشان کردن آن خالص-موجودی نقدی که ایستاده بود و در حدود 100 میلیارد دلار به عنوان گزارش و آن را به طور معمول باعث می شود به روز رسانی به آن سرمايه-بازگشت اولویت در رابطه با ماه مارس-درآمد سه ماهه.

اپل “در طول تاریخ شده است بسیار فرصت طلب با buybacks,” Evercore ISI تحلیلگر Amit Daryanani نوشت: قبل از این گزارش. او انتظار می رود اپل برای افزایش آن بیع متقابل برنامه 75 میلیارد دلار به 100 میلیارد دلار که به او گفته بود “یک تصمیم منطقی داده شده چگونه جذاب قیمت فعلی سهام است.”

این شرکت دیدم مارس-سه ماهه از فروش آیفون قطره به $28.96 میلیارد از $31.05 میلیارد سال قبل به عنوان COVID-19 شیوع مجبور به بسته شدن فروشگاه های خارج از چین شروع, مارس 13. درآمد از آیفون کسب در آمد بالاتر از FactSet اجماع $28.39 میلیارد دلار است.

اپل همچنان برای دیدن سریع رشد از خدمات آن کسب و کار است که تولید $13.35 میلیارد دلار درآمد از $11.45 میلیارد سال قبل. تحلیلگران انتظار داشتند $12.85 میلیارد دلار درآمد برای این بخش.

درآمد حاصل از iPads ها کاهش یافت و به $4.37 میلیارد از $4.87 میلیارد دلار در حالی که تحلیلگران انتظار داشتند $4.28 میلیارد دلار است. شرکت تولید $5.35 میلیارد دلار در فروش از مک دسته از $5.51 میلیارد سال قبل و در بالای FactSet اجماع $5.26 میلیارد دلار است. آن را نیز به ارمغان آورده است در $6.28 میلیارد دلار درآمد از wearables لوازم جانبی و دیگر محصولات از $5.13 میلیارد اما در زیر $7.05 میلیارد تحلیلگران به حال مدل سازی شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>