چشم انداز درآمد: Qualcomm درآمد: به دنبال سرنخ در 5G گوشی های هوشمند انتظارات

سرمایه گذاران کنجکاو در مورد 5G فروش گوشی های هوشمند در سال 2020 باید با توجه به کوالکام, Inc. درآمد.

تحلیلگران انتظار دارند که کوالکام چشم انداز QCOM -2.81% هنگامی که آن گزارش مالی سه ماهه اول سود جمعه شامل سه ماهه اول گوشی های هوشمند راه اندازی قادر به دست زدن مدتها در انتظار ارتقاء به 5G شبکه های تلفن همراه. پس از نتایج قوی و ارشاد از همکار تامین کنندگان تراشه Qorvo Inc. QRVO, -5.30% و Skyworks Solutions Inc. SWKS, -2.65% انتظارات در حال اجرا هستند بسیار بالا است.

“با های اخیر نتایج قوی و ارشاد از Skyworks و Qorvo تحمل اثبات به خط لوله مقاوم از 5G گوشی های هوشمند راه اندازی برنامه ریزی شده توسط oem ها به عنوان خوب به عنوان به محتوای فرصت 5G در گوشی های هوشمند ما به طور فزاینده ای مثبت نسبت به کوالکام سهام به عنوان درآمد اعلام که در آن ما انتظار داریم یک راهنمای قوی برای مارس چهارم” J. P. Morgan تحلیلگر Samik Chatterjee که دارای اضافه وزن امتیاز و یک $108 قیمت هدف نوشت: در یک پیش نمایش.

جزئیات: CES 2020: طولانی وعده داده شده “سال 5G’ می رسد با وعده بیشتر و کمی 5G

با بسیاری از 5G حجم رانده شده توسط چین, اما, J. P. Morgan تحلیلگر گفت: هر اثر از coronavirus نیاز به در نظر گرفته شود. افزایش نگرانی در مورد گسترش ویروس در خارج از چین چهار گسترده تر در بازار سهام در روز جمعه.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر coronavirus خطر مربوط به ما 5G واحد پیش بینی خواهد شد که به طور موقت فشار به جایگزینی چرخه” Chatterjee گفت.

چه انتظار

درآمد: از 22 تحلیلگران بررسی FactSet کوالکام به طور متوسط انتظار می رود که به پست تنظیم درآمد از 85 سنت به اشتراک گذاری از 83 سنت به اشتراک گذاری انتظار می رود در ابتدای سه ماهه اما از $1.20 سهم گزارش شده در سال پیش ، کوالکام پیش بینی 80 سنت افزایش به 90 سنت به اشتراک بگذارید. Estimize یک پلت فرم نرم افزار است که با استفاده از وردپرس از پرچین-صندوق مدیران brokerages خرید-طرف تحلیلگران و دیگران خواستار درآمد 90 سنت به اشتراک بگذارید.

درآمد: وال استریت انتظار دارد درآمد حاصل از $4.84 میلیارد از کوالکام با توجه به 19 تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet. که از $4.86 میلیارد هوا در ابتدای سه ماهه اما تا از $4.82 میلیارد دلار گزارش شده در سال پیش ، کوالکام پیش بینی درآمد حاصل از $4.4 میلیارد دلار به 5.2 میلیارد دلار است. Estimize انتظار دارد درآمد حاصل از $4.86 میلیارد دلار است.

سهام حرکت: همانطور که از روز جمعه نزدیک, Qualcomm سهام است که تنها 0.8 درصد از آن درآمد گزارش در اوایل ماه نوامبر است. در مقایسه با S&P 500 شاخص SPX -1.77% به دست آورده است 4.8% و تکنولوژی-سنگین شاخص Nasdaq Composite COMP -1.59% رشد 8.8 درصد و PHLX نیمه هادی شاخص SOX -3.55% افزایش یافته است 4.3% در آن زمان.

آنچه تحلیلگران می گویند

Mizuho تحلیلگر Vijay Rakesh که دارای یک خرید امتیاز و 100 دلار قیمت هدف گفت که او می بیند Qualcomm موقعیت خوبی برای سال به خصوص اگر 5G رمپ سریع تر از انتظار می رود فرکانس رادیویی جلویی و با فرکانس بسیار بالا (mmWave) فن آوری به دست آوردن کشش در خیمه های همراه مانند Apple Inc.’s AAPL -4.43% آی فون و شرکت چکش را حل و فصل با Huawei با نیمه دوم سال 2020 است.

بخوانید: اپل ممکن است به 5G دست انداز سرمایه گذاران انتظار تحلیلگر می گوید: در جمع و جور کردن

Susquehanna گروه مالی تحلیلگر کریستوفر رولان که یک امتیاز مثبت و افزایش قیمت هدف برای $105 از 102 دلار گفت: Qualcomm همچنان به تسلط بر چشم انداز موبایل به برگزاری 63 درصد سهم بازار پردازنده های برنامه های کاربردی در گوشی های جدید, گرفتن سهم دور از MediaTek, Inc. 2454, +1.17%, که در حدود 20% به اشتراک بگذارید.

“ما توجه داشته باشید چند روند مثبت برای کوالکام از جمله افزایش پردازنده سهم رشد 5G تصویب و پردازنده قوی مخلوط” رولان گفت.

جزئیات: برای تراشه شرکت های سهام افزایش یافت به فروش رفته در سال 2019 — آنچه که برای سال 2020?

از 28 تحلیلگران که پوشش Qualcomm, 16 خرید و یا اضافه وزن رتبه بندی و 12 را نگه رتبه بندی با قیمت متوسط هدف از $100.91 با توجه به FactSet.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>