در اوایل بیماری همه گیر مقامات می گویند حداقل اختلال در امنیت ملی اقدامات

ABC News Corona Virus Government. Response

یک نکته مهم از مقامات ایالات متحده که تنها چند هفته به بحران است.

مقامات در جامعه اطلاعاتی ایالات متحده استفاده می شود به hunkering در پناهگاه و پنجره خزانه در زمان بحران های بین المللی اما رمان coronavirus را تهدید می کند یک نیروی کار است که نمی تواند نگه داشتن تنفسی اشکال به طور کامل از راز خود فضای کاری.

اما آهسته کار حفاظت از امریکا از انسان دشمنان در راهپیمایی بدون در نظر گرفتن آنها می گویند.

لحن به ABC News Live در ظهر EDT هر روز هفته از آخرین اخبار و, زمینه ها و تجزیه و تحلیل در رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم که در آن ما سعی خواهد کرد برای پاسخ به سوالات خود را در مورد ویروس.

“ما در حال انجام آنچه ما به طور معمول انجام دهید اگر وجود دارد یک توفان برف” یکی از مقامات ارشد اطلاعاتی گفت: با توجه به ABC News در روز یکشنبه.

رسمی صحبت از خانه اما برنامه ریزی برای بازگشت به دفتر آمده صبح روز دوشنبه.

تا کنون مقامات بگویید ABC اخبار که تنها یک کارمند FBI شناخته شده است به آزمایش مثبت و هیچ کدام در سیا که در آن تنها یک مورد مشکوک به گزارش به تازگی به پایان رسید تا تست منفی برای این ویروس در حال حاضر upending محل کار و پایان سال تحصیلی برای میلیون ها نفر از کارگران آمریکایی و خانواده های آنها.

با وجود بسیاری از مبهوت و تنظیم برنامه کار و سفر غیر ضروری لغو اعم از FBI زمینه دفاتر در ایالات متحده آمریکا به سازمان سیا ستاد و دفاتر 15 سازمان های دیگر شامل اطلاعاتی ایالات متحده, جامعه, مقامات می گویند جهانی هوش مبارزه با تروریسم و ضد اطلاعات عملیات را ادامه عمدتا بدون وقفه در هفته های اخیر.

“ما افرادی را دیده ام پاک به انجام چیزهای خارج از کشور است که باید انجام شود چرا که این زمان حساس. من شنیده ام نیست از هر major op بودن با تاخیر” ارشد هوش رسمی گفت.

یک عملیات رسمی خدمت در خارج از کشور تکرار که گفت غیر ضروری سفر شده بود دستور متوقف شده و در برخی از راز متحده آمریکا, امکانات, اما افزود: “ما در حال قفل شده است. صفر درام.”

اما این مقامات همچنین ارائه یک نکته مهم در مورد این که آیا عملیات بحرانی برای حفاظت از کشور از آن دشمنان باقی خواهد ماند بدون وقفه: آمریکا تنها چند هفته به COVID-19 بحران و هیچ کس نمی داند آنچه که تاثیر آن می تواند از سرایت آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه هشدار داد ممکن است لینک این کشور تا پایان تابستان.

سیا ایستگاه در چین, اسپانیا, فرانسه, کره جنوبی و ایتالیا — تمام کشورها سخت ترین ضربه تا کنون.

و برخی از مقامات ابراز نگرانی به ABC News سنتی که دشمنان توان آن را به گروه های تروریستی مانند دولت اسلامی و یا دولت از بازیگران از جمله چین و یا روسیه می تواند اعتصاب در غرب در طول این زمان افزایش اضطراب و حتی فروشگاه ها و رستوران ها و خیابان های خالی در تحت تاثیر آمریکا و شهرها و شهرستانها.

بسیاری از ماموران در منطقه واشنگتن مجبور به تنظیم برنامه کار خود را از آنجا که مدارس در این منطقه بسته شروع دوشنبه و سه بچه خود را در حال, صفحه اصلی, مقامات گفت. هوش تحلیلگران دست زدن به شدت طبقه بندی شده مسائل مجبور به تنظیم برنامه کار خود را به جای اقدامات احتیاطی گرفته شده در سراسر کشور برای کاهش گسترش ویروس.

“مردم به مصرف محتاطانه اقدامات است. به دلیل ماهیت کار از راه دور است اما غیر ممکن است” گفت: یکی دیگر از ارشد هوش رسمی.

“اما شده است وجود دارد تغییر برنامه کار به خاطر خود بچه ها در خانه هستند. مردمی در حال کار ساعت های مختلف. حداکثر انعطاف پذیری ارائه شده است” این مقام گفت.

و بخش سرآشپزها در حال ساخت اتاق را برای خدمه به اسکراب کردن دفاتر حیاتی برای امنیت ملی است. یک مقام ارشد در وزارت امنیت داخلی کار دیر گفت: آنها تمیز کردن میز خود در دفتر “پس پاک کننده به راحتی می توانید به آن دسترسی داشته باشید.”

اما در خارج از کشور که در آن بسیاری از سازمان های اطلاعاتی آمریکا عمل در برابر دشمنان ممکن است آن را بیشتر به چالش کشیدن برای جلوگیری از coronavirus از تأثیر کار ماموران FBI CIA افسران و دارایی های خود گفت: Darrell Blocker یک ABC News نویسندگان و بازنشسته سازمان سیا رسمی که به تدوین و فرموله کردن جامعه اطلاعاتی را در پاسخ به شیوع بیماری ابولا در زمانی که او در آژانس آفریقا رئیس بخش در سال 2015.

“سفر عملیات و در هر جنبه ای از HUMINT (هوش انسان مجموعه) خواهد بود منفی نهفته” مسدود کننده پیش بینی شده است.

FBI وزن در عموم در پتانسیل coronavirus ناشی از اختلالات.

“اف بی آی عملیات به سمت کارگردانی امنیت ملی و نقض قانون فدرال خواهد شد و ادامه دارد” یک سخنگوی FBI در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است. “در حمایت از ما ماموریت ما در حال تصویب اقدامات برای حفاظت از FBI نیروی کار از جمله افزایش بهداشت شیوه های اجتماعی فاصله گزینه های مانند telework و ساعات کار انعطاف پذیر که در آن مناسب و اجازه تنها ضروری عملیاتی سفر تا اطلاع ثانوی. اف بی آی همچنان ثابت قدم در ماموریت ما برای حفاظت از مردم آمریکا و رعایت قانون اساسی در سراسر این دوره از ملی اضطراری است.”

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>