Duterte دولت نکات در آمریکا: همه معاهدات باید

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte را سرگرم هر طرح رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صرفه جویی یک و دو-دهه-پیر نظامی بین دو کشور و سوغات ختم همه دفاع معاملات با ایالات متحده از جمله متقابل دفاع پیمان سخنگوی خود را اعلام کرده است.

سخنگوی ریاست جمهوری سالوادور Panelo به خبرنگاران گفت: در مانیل روز پنج شنبه که “خواندن زبان بدن” از Duterte آن است که “منطقی” آنچه که او می خواهد به انجام بعدی.

“به طور مداوم با او ایستاده و پس از آن همه معاهدات باید برود” Panelo گفت.

بیشتر:

“اگر او می گوید که ما مجبور به ایستادن در خود ما و نه تکیه [بر دیگران] این بدان معناست که ما باید به تقویت خود ما منابع است. ما نیازی به کشورهای دیگر” Panelo توضیح داد: در یک مخلوط فیلیپینی و انگلیسی.

در روز سه شنبه Duterte تا به حال به طور رسمی اعلام فسخ از بازدید از نیروهای قرارداد (VFA) با ما.

توافق فراهم می کند یک چارچوب برای ورود موقت از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به فیلیپین برای مشترک-آموزش تمرینات با نیروهای فیلیپینی. ختم خواهد اثر را 180 روز پس از فیلیپین ارائه اخطار به ما.

گذشته از VFA فیلیپین دارای دیرینه متقابل دفاع پیمان با آمریکا به امضا رسید و در سال 1951. که نیاز به توافق فیلیپین و ما به گسترش حمایت نظامی به هر یک از دیگر در مورد هر دو طرف مورد حمله قرار گرفت توسط یک کشور دیگر.

دوم مکمل توافقنامه امضا شده در سال 2014 اجازه می دهد تا ما را به حفظ سلاح و ایستگاه سربازان آمریکایی در داخل پنج فیلیپینی پایگاه ارتش. این توافق نقش محوری در نظامی فیلیپین را شکست گروه های مسلح در جنوب فیلیپین متفقین با داعش (ISIS) ،

وجود دارد در حال حاضر نگرانی که بدون VFA این دو پیمان را تبدیل به بی ربط.

“آنچه مهم است به رئیس جمهور این است که این زمان برای خاتمه بازدید از نیروهای قرارداد. بیشتر ما تکیه بر آنها بیشتر از ما موقعیت ضعیف” Panelo گفت که چه Duterte می خواهد به انجام بعدی “باقی مانده است دیده شود”.

فارس شد

Panelo همچنین گفت که Duterte “را ندارد” بحث به مغلوب ساختن پیشی جستن و “فعلا نمی تواند با هر گونه اقدامات از دولت آمریکا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا شانه ای بالا انداخت Duterte تصمیم برای پایان دادن به VFA گفت: “هرگز فکر که بسیار” اضافه کردن “آن را به صرفه جویی در مقدار زیادی از پول است.”

Duterte تصمیم برانگیخته شد با لغو ویزای ایالات متحده برگزار شد رئیس پلیس سابق شهر و در حال حاضر سناتور رونالد دلا روزا که رهبری خود را به اصطلاح جنگ با مواد مخدر که در سمت چپ هزاران نفر از مردم مرده است.

Panelo قبلا توضیح داده شده که Duterte تصمیم گیری شد و در نتیجه ما قانونی و اقدامات اجرایی است که “مرز در حمله به حاکمیت ملی ما و بی احترامی سیستم قضایی ما”.

قبلا Duterte را متهم کرده بود که آمریکا با استفاده از موافقت نامه برای انجام فعالیت های مخفی از قبیل جاسوسی و ساختمان از ذخایر سلاح های هسته ای است که او می گوید خطرات ساخت فیلیپین یک هدف برای چینی تجاوز.

برخی از سناتور فیلیپینی به دنبال جلوگیری Duterte حرکت به زودی پس از اخبار آن را با این استدلال که بدون سنا تصویب او تا به حال هیچ حق یک جانبه قراضه معاهدات بین المللی آن را به حال به تصویب رساند.

حامیان توافق نامه بحث می کنند آنها را منصرف چینی militarisation در دریای چین جنوبی در حالی که $1.3 میلیارد دلار از ما دفاع کمک از سال 1998 شده است حیاتی در تقویت قابلیت های زیر منابع فیلیپین نیروهای.

روز چهارشنبه سابق امور خارجه, وزیر آلبرت دل روساریو توصیف Duterte تصمیم به فسخ VFA به عنوان یک “فاجعه ملی”.

فیلیپین گرایان می گویند که ما هیچ چیز برای جلوگیری از چین ساخت جزیره در دریای چین جنوبی مجهز به موشک و می گویند VFA کج شده است به نفع آمریکایی ها از جمله اعطای مصونیت از پیگرد قانونی برای اعدام.

پس از تبدیل شدن به رئیس جمهور در سال 2016 Duterte است حاکی از یک تغییر در داد و دور از ما و نزدیک به چین است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>