هلندی ترور محاکمه شروع مرگبار در اوترخت تراموا تیراندازی

یک تروریسم محاکمه است برای شروع برای یک مرد هلندی ترک تبار که ادعا افتتاح شد آتش سوزی در یک تراموا در مرکزی, هلندی, شهر اوترخت در سال گذشته به قتل چهار نفر

اوترخت, هلند — یک تروریسم محاکمه شروع می شود دوشنبه برای یک مرد هلندی ترک تبار که ادعا افتتاح شد آتش سوزی در یک تراموا در مرکز شهر اوترخت در سال گذشته به قتل چهار نفر.

دادستان متهم Gokmen Tanis با چهار فقره قتل با تروریست قصد و سه فقره اقدام به قتل و همچنین ساخت یک تهدید تروریستی علیه 17 نفر بر اتهام نقش در تیراندازی در 18 مارس 2019.

او چهره یک جمله حداکثر حبس ابد اگر محکوم کرد.

این حمله در یک شبکه حمل و نقل عمومی شوکه هلند که اجتناب مقیاس بزرگ حملات تروریستی است که آمار در نزدیکی کشورهای بلژیک و فرانسه است.

هلندی سطح تهدید در اوترخت بود به طور خلاصه مطرح شده و به بالاترین سطح خود و به مردم هشدار داد به ماندن در خانه به عنوان پلیس swarmed از طریق شهرستان شکار به پایین تیرانداز. Tanis دستگیر شد در اوترخت همان روز به تیراندازی.

دادستان گفت: در سال گذشته که Tanis چپ دست-نوشته شده توجه داشته باشید در یک گریز ماشین که گفت: در هلندی: “من انجام این کار برای دین من. شما مسلمانان را می کشند و شما می خواهید برای گرفتن دین ما را از ما دور اما شما موفق نخواهد شد. خدا بزرگ است.”

دادستان ها می گویند Tanis که به تنهایی عمل کرده اعتراف به سال گذشته است.

او دستور داد به انجام یک ارزیابی روانی پیش از محاکمه.

دادستان در سال گذشته توصیف Tanis به عنوان یک مجرم تکرار یک کاربر به مواد مخدر و “فرد دشوار” اما گفت که تحقیقات قبلی بود نه کشف شواهد او توطئه حمله تروریستی.

دادگاه برنامه ریزی شده است برای اجرا به مدت چهار روز در این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>