در ماه رمضان مسلمانان خوراک کسانی که نیاز دارند در ویروس-آمار تگزاس

Nameer سلمان رستوران تا به حال حدود ده گروه های زیادی در حال حاضر رزرو برای افطار شام قبل از coronavirus مستندات و تعطیلی رسید.

فلسطینی-آمریکایی مالک یاس کافه در Richardson, Texas, آیا همه چیز را در قدرت خود را برای حفظ خود کارگران “که مانند خانواده ما,” او گفت: – استخدام در سراسر این مستند در آمریکا حتی اجازه می دهد کارکنان خود را به خانه مورد نیاز و مواد غذایی برای کمک به خانواده خود را.

اما با کسب و کار تا حد زیادی بسته به آغاز ماه رمضان و کاهش ظرفیت باقی مانده به عنوان دولت بازگشایی شد و سلمان می دانست که ماه خواهد بود.

بیشتر:

“معمولا در ماه رمضان بهترین ماه برای ما در تمام طول سال” سلمان گفت:, و اضافه کرد که در کافه معمولا در خدمت 400 تا 500 نفر در روز طی ماه رمضان.

“این [معمولا] واقعا شلوغ,” او گفت: Al Jazeera از طریق تلفن.

هنگامی که آن را روشن و بزرگ افطار شام نمی تواند برگزار شد در کافه حامی – و سلمان را بهترین دوست که رزرو کرده بود یک افطار شام برای بیش از 100 نفر – با نزدیک شدن سلمان با یک سوال: آیا این کافه هنوز هم مواد غذایی و اهدای آن به خانواده های نیازمند ،

سلمان آیا کاملا نمی دانند که چگونه در ابتدا, اما او می دانست که این ایده می تواند کار کند.

Ramadan - Texas [Courtesy of Nameer Salman]

Nameer سلمان صاحب یاس کافه با برادر خود Loai [حسن نیت ارائه میدهد از Nameer سلمان]

با کمک یک زن و شوهر از اعتماد اعضای جامعه محلی و مساجد و در نهایت اسلامی دایره شمال آمریکا (ICNA) تسکین سلمان گردش یک بروشور که در آن افراد در نیاز می تواند با تماس با رستوران غذای رایگان.

“آنچه که من توجه کردم” او گفت که تعداد افرادی که به نام گفت: آنها نیاز به یک وعده غذایی – حتی قبل از ماه مبارک رمضان آغاز شد.

رستوران ها مانند سلمان و کامیون مواد غذایی در سراسر ایالات متحده را آغاز کرده اند طرح به کمک مواد غذایی در این ماه رمضان تمرین عمل خیریه, اما همچنین کمک به نگه داشتن کارگران خود شناور است. در شهر نیویورک چندین اسلامی سازمانها و کسب و کارهای تیمی را به تغذیه بی خانمان در طول ماه. مسلمان صاحبان رستوران در کانکتیکات گزارش شده است ارائه وعده های غذایی و ماسک به یک بیمارستان محلی است.

دیگر جوامع مسلمان از جمله در دالاس را خریداری غذا از رستوران های محلی برای اهدای کمک مالی صدمه کسب و کسانی که نیاز دارند.

‘نیاز به راه بزرگتر از حد معمول’

تگزاس بیش از 53,000 تایید موارد coronavirus و حداقل 1,460 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. در حالی که دولت یکی از اولین به بخشی از بازگشایی دولت آوریل نرخ بیکاری بود 12.8 درصد – بدترین نرخ ماهانه در ضبط. بیش از دو میلیون نفر از دولت حدود 29 میلیون نفر برای اعمال نرخ بیکاری از اواسط ماه مارس.

“بسیاری از این افراد شغل خود را از دست” سلمان گفت: با اشاره به کسانی که نام او را برای یک وعده غذایی. “و آنها در خانه بودند با [خود] کودکان است.”

Texas Ramadan

هر وعده شامل چهار غذا یک غذای اصلی – گوشت و مرغ و برنج و سبزی – سوپ نان و دسر سه [حسن نیت ارائه میدهد از Nameer سلمان]

سلمان گفت: محلی خود ابتکار مطرح شده بیش از $40,000 که رفت به ارائه بیش از 5800 وعده های غذایی. هر وعده شامل چهار غذا یک غذای اصلی – گوشت و مرغ و برنج و سبزی – سوپ نان و دسر سه.

“ما می خواستیم این خانواده ها به همان شیوه را احساس کنیم [هنگامی که ما شکستن سریع],” سلمان گفت.

او گفت: آنها نه تنها خدمت به مسلمانان اما هر کسی در جامعه که نیاز به کمک دارد. برخی داده شد بلیط را از طریق یک درایو از طریق انتخاب کنید تا وعده های غذایی در حالی که در دیگر وعده های غذایی تحویل داده شد و توسط سلمان و کارکنان خود را.

Ramadan - Texas [Courtesy of Nameer Salman]

برخی داده شد بلیط را از طریق یک درایو از طریق انتخاب کنید تا وعده های غذایی در حالی که در دیگر وعده های غذایی تحویل داده شد و توسط سلمان و کارکنان خود را [حسن نیت ارائه میدهد از Nameer سلمان]

برای رسیدن به بیشتر اعضای جامعه سلمان در ارتباط با ICNA یک سازمان غیر دولتی با دفاتر در سراسر ایالات متحده.

حالا حلبی مدیر ICNA ایالات متحده آمریکا برنامه پناهندگان کمک کرد سلمان دست از بلیط برای وعده های غذایی رایگان به کسانی که نیاز دارند.

ICNA است که بانک های مواد غذایی و سایر خدمات پشتیبانی در سراسر کشور می کند و سالانه در ماه رمضان دیسک برای توزیع مواد غذایی و عرضه جعبه اما در زمان ماه رمضان آمد در سراسر این سال حلبی گفت: آنها در حال حاضر استفاده می شود تا بسیاری از منابع خود را با توجه به خونتان نیاز ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

حلبی گفت که او همکارانش و ICNA داوطلبان جستجو جدید اهدا کنندگان. آنها قادر به دور تا به اندازه کافی پول و منابع خود به ادامه ماه رمضان جعبه درایو. اما آنها همچنین قادر خواهند بود بخشی از چندین داغ-مواد غذایی طرح از جمله سلمان را در طول این سال ماه رمضان.

“نیاز است راه های بزرگتر از حد معمول است. هر سال پناهندگان وابسته به ما [در ماه رمضان],” حلبی به الجزیره.

“اما در این سال با COVID مردم به معنای واقعی کلمه ندارد و مواد غذایی,” او گفت:.

Texas - Ramadan

ICNA در خدمت پناهندگان بی خانمان ها و جوامع مهاجر در سراسر دالاس-فورت وورث منطقه [حسن نیت ارائه میدهد از حالا حلبی]

ICNA در خدمت پناهندگان بی خانمان ها و جوامع مهاجر در سراسر دالاس-فورت وورث منطقه است. این شامل سوریه عراق افغانستان و Rohingya جوامع – و بسیاری دیگر.

حلبی گفت که او نگرانی به خصوص برای جوامع پناهنده در طول بیماری همه گیر.

“آنها نیاز به حمایت” او گفت:.

همانطور که برای سلمان او است که به دنبال به جلو به کسب و کار خود بازگشت – کافه قلیان سالن اجازه داده شد به بازگشایی در روز جمعه و تگزاس رستوران می توانید در حال حاضر در 50 درصد ظرفیت – اما او همچنین امیدوار به ادامه این غذا ابتکار عمل در برخی از راه های پس از ماه رمضان به پایان می رسد آخر این هفته.

“این یک احساس کاملا متفاوت” در این سال سلمان گفت. “هنگامی که به شما کمک می کند که بسیاری از مردم آن را شگفت انگیز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>