غرق کردن صدای بمب خنده در سوریه ادلب

سلوی three ساله دختر سوری تنها تا کنون شناخته شده جنگ است. اما در حال حاضر زمانی که او می شنود صدای بمب های سقوط او می خندد.

در یک ویدیو است که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی کودک نو پا می ایستد در یک مبل تکیه در برابر او نشسته پدر عبدالله آل محمد و آنها یک بازی تلخ و شیرین بازی به نظر می رسد که بسیاری از بار قبل.

بیشتر:

به عنوان یک غرش صدا رشد می کند بلندتر آل محمد می پرسد سلوی: “این است که یک هواپیما ؟ و یا آن را یک پوسته؟”

“یک پوسته!” سلوی پاسخ مفتخریم که درست حدس زده است. “آن را در حال حاضر و ما می خنده.”

به عنوان انفجار برای تلفن های موبایل کودک نو پا جهش کمی پس از آن شروع به خنده با صدای بلند به عنوان او مطيع تر پدر را تشویق می کند او خنده و گفت: “این خنده دار است, راست? یک پوسته؟” لبخند او دچار تزلزل در پایان فیلم هنگامی که سلوی دور به نظر می رسد.

ویدیو در Sarmada یک شهر کوچک در نزدیکی سوریه در مرز با ترکیه که در آن خانواده به دنبال پناه در میان تجدید حملات نیروهای دولتی سوریه و متحدان خود بر شورشیان سوریه.

خانواده بودند مجبور به فرار از خانه خود را در Saraqeb, یک شهر استراتژیک در استان ادلب سقوط کرد که به نیروهای دولتی در اوایل این ماه زمانی که حملات هوایی شد بیش از حد “شدید” برای رسیدگی به آل محمد به الجزیره.

32 ساله گفت که او ابداع این بازی خصوصی برای کمک به سلوی او تنها فرزند غلبه بر ترس به عنوان حمله به Saraqeb شدت در ماه دسامبر.

“کودکان در محله ما مورد استفاده برای بازی با بانگ بزند. یک بار در طول عید آنها انداخت و آنها را در اطراف به جشن و سلوی بود وحشت زده سر و صدا,” او گفت: با اشاره به مذهبی مسلمان تعطیلات.

“من در زمان او به بالکن به او نشان می دهد که این فقط یک اسباب بازی کودکان و نوجوانان بازی برای جشن عید و فلان چیز,” al-Mohamed اضافه شده است.

“من سعی کردم به استفاده از همان بهانه ای برای متقاعد کردن او را که این فقط یک بازی است که او نباید ترس” al-عبدالله گفت. “من نیاز به حذف ترس از قلب خود را,” او گفت:. “من می خواستم او را به ارتباط این صدای ترسناک برای تلفن های موبایل به چیزی است که در نور و سرگرم کننده است.”

بیش از سه میلیون نفر زندگی می کنند در استان ادلب در بسیاری از آوارگان از دیگر نقاط کشور دوباره توسط نیروهای دولتی. با توجه به سازمان ملل متحد برخی از 900.000 نفر آواره شده اند در این منطقه از دسامبر توهین آمیز است.

تجدید نظامی فشار تیره و تار شکننده همکاری بین ترکیه و روسیه و ایران, اصلی بازیکنان بین المللی در جنگ سوریه را که تا به حال تعیین ادلب به عنوان یک د-تشدید منطقه در یک سال 2018 مقابله کند اسد فشار برای پس گرفتن این سرزمین است.

بر اساس این توافق, ترکیه, است که پشتیبانی از تعدادی از گروه های شورشی و روسیه که پشت اسد, توافق برای ایجاد یک demilitarised منطقه در ادلب. اما احزاب را متهم به یکدیگر نه چسبیده به شرایط این توافق نامه و, در ماه آوریل گذشته اسد مجددا راه اندازی درایو خود را به کنترل از گذشته باقی مانده شورشی منطقه است.

تعدادی از بس مذاکره شد و موفق به نگه دارید در تابستان گذشته با دولت توهین مجدد در ماه دسامبر. حمله شده است که با جت های جنگنده راه اندازی حملات اولیه و به دنبال آن توپخانه و ورود نیروهای زمینی به عنوان شهروندان فرار یکهو از شهرها از جمله Maaret al-Numaan و Saraqeb نسبت به بسته شدن مرز ترکیه.

“در طول روز گذشته ما در Saraqeb های توپخانه بود تا شدید … زمانی که آن آغاز شده است, آن می تواند تا یک ماه برای باد کردن” آل محمد به یاد می آورد.

‘من بازی دیگر نمی خواهد به اندازه کافی”

آل محمد است نه برای آینده امیدوار قادر به پیدا کردن کار به عنوان خانواده در تلاش برای کنار آمدن با زندگی روزمره نزدیک مهر و موم شده در مرز با ترکیه که میزبان برخی از 3.6 میلیون پناهنده سوری است و گفته است که قادر به جذب بیشتر است.

به عنوان پدر او نگرانی مداوم در مورد محیط زیست سلوی ممکن است رشد در.

“او خوب, در حال حاضر, او یک کودک است که نقش خنده, و, جوک,” او گفت:. “اما ترس من این است که به عنوان او رشد می کند تا بمباران همچنان ادامه دارد. و هنگامی که آن را ندارد, من بازی دیگر نمی خواهد به اندازه کافی برای محافظت از او را از عمیق تر آسیبهای روانی.”

“من نمی باید هر گونه انتظارات برای آینده آن را برای ما ناشناخته در اینجا” آل محمد گفت: ناامید کننده.

“من می خواهم جهان را به می دانم که: ما نه تروریست ها به عنوان رژیم رنگ ما را به بود,” او گفت:, “ما انسان هستیم شایسته روح که حق زندگی مانند هر انسان دیگر در جهان است.”

روز دوشنبه در هند اظهارات اسد قول داد برای ادامه فشار بر با داعش در استان ادلب و همچنین حومه همسایه حلب.

تلویزیون دولتی سوریه روز یکشنبه از روسیه حمایت نظامی حماس “آزادسازی تمام روستاها و شهرهای کوچک در غرب حلب شهر” در آنچه که مشخص شده یک پیشرفت قابل توجه برای دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>