درسدن علائم جنگ جهانی دوم بمب گذاری در راست دژ

رئیس جمهور فرانک والتر اشتاین مایر انجام بهترین خود را به تعادل آلمانی تجاوز و قربانی در سالگرد 75 از بمباران درسدن یکی از مهمترین و از نظر سیاسی دشوار مناسبت سالگرد پایان جنگ جهانی دوم است.

رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر انتخاب کلمات خود را با دقت در حالی که مارک شاید سخت ترین از همه سالگرد مرتبط با پایان جنگ جهانی دوم بمباران درسدن — در روز پنج شنبه.

“هنگامی که ما به یاد داشته باشید تاریخ از بمباران جنگ در کشور ما امروز پس ما به یاد داشته باشید هر دو: درد و رنج مردم در شهرهای آلمان و درد و رنج که آلمانی ها تحمیل بر دیگران او گفت:” در طول سخنرانی خود در درسدن را Kulturpalast سالن کنسرت در مراسمی با حضور سفیر بریتانیا سباستین چوب و یک میزبان از سخن سیاستمداران است.

ادامه مطلب: بزرگداشت میراث جنگ جهانی دوم بمباران درسدن

“ما را فراموش نکنید” او ادامه داد. “این آلمانی که آغاز شده و این وحشتناک جنگ و پایان آن را میلیون ها نفر از آلمانی ها که انجام آن را — و نه همه اما پس از آن بسیاری از اعتقاد.”

برخی از 25000 نفر جان خود را از دست با بسیاری از سوختن به مرگ بیش اولیه سه روز از بمباران. عملیات نظامی شد و در ادامه با دیگر نیروهای متفقین در هفته است که به دنبال فقط ماه قبل از پایان جنگ.

“در عرض چند ساعت بمب نابود بسیار از آنچه که مردم در اینجا در درسدن ساخته شده بود در طول قرن ها گفت:” اشتاین مایر. “که بمب زده بود را به شانس چپ. آنها کاهش یافت و در, کودکان, زنان و مردان در Dresdeners و پناهندگان از شرق پروس و Silesia. آنها کاهش یافت و در سربازان و زندانیان جنگ در نازیها و گشتاپو اعضا و همچنین بر رزمندگان مقاومت مجبور کارگران و زندانیان اردوگاه کار اجباری.”

یک جایگزین افروزی

رسمی مراسم عزاداری در شهر درسدن در فوریه 13 همیشه را در زیر ابری از نگرانی. به عنوان مقامات جمع آوری در سالن های کنسرت به گوش دادن به سخنرانی ها و موتزارت requiems بنابراین بیش از حد می کند این کشور راست صحنه ساخته شده است که از سال 1945 بمباران درسدن نماد چگونه متحدان بازنویسی تاریخ جنگ جهانی دوم است.

بیشتر بخوانید: آلمان راست AfD stronghold: زندگی خوب است اما مردم می ترسند’

برای سال های بسیاری وجود دارد که تلخ و بحث در مورد واقعی کشته شدگان این حمله است. با استفاده از باد اعداد اول تبلیغ توسط رژیم نازی نئو نازی ها هنوز هم تصویر کشیدن این بمب گذاری را به عنوان یک جنایت جنگی است که قتل به 300,000 نفر است. 2010 بررسی تاریخی راه اندازی شده توسط شهر که در آن تاسیس شده است که 25,000 کشته شدند بیش از سه شب را کمی تسکین روز مملو طبیعت است.

سالانه کروبی توسط راست تبدیل شده اند به طور منظم ویژگی های درسدن سالگرد یک رویداد که در سال های اخیر گرفته شده توسط جایگزین برای آلمان (AfD). اعضای آلمان موفق ترین راست پس از جنگ بودند در دست دوباره این پنج شنبه راه اندازی یک “info-نقطه” در درسدن آلمان Altmarkt میدان جلوتر از یک شب زنده داری در شب های ملی به موازات رسمی برگزار شد.

“ما تصمیم به صحبت در مورد اعداد در تمام این سال” یکی AfD عضو گفت: DW guardedly با اشاره به صفوف. “مهم نیست که چگونه بسیاری از آن بود.”

“وقایع دیگر سعی کنید به relativize این ویرانگر بمباران درسدن قرار داده و آن را در چارچوب آنچه اتفاق افتاده در سراسر جهان گفت:” یورگ شهری رئیس AfD در زاکسن گفت: DW. “آنها بحث در مورد جنگ های داخلی که اتفاق می افتد در سراسر جهان گفت که این نوع از چیزی که اتفاق می افتد در همه جا و فراموش نکنید که ما به عنوان یک شهر تا به حال یک فرد سرنوشت. برای Dresdeners بزرگداشت قربانیان همواره هویت-تشکیل رویداد. ما می خواهیم به نگه داشتن آن را به عنوان محلی درسدن رویداد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>