دراگون به ایستگاه فضایی 19 ساعت پس از ناسا-SpaceX راه اندازی

اژدها docking پس از 19 ساعت سفر.

فضانوردان در هیئت مدیره اژدها با موفقیت مستقر در ایستگاه فضایی بین المللی صبح روز یکشنبه 19 ساعت پس از موفقیت آمیز ناسا-SpaceX راه اندازی.

در 10:16 صبح به وقت شرق اژدها فضاپیما حمل کهنه کار ناسا فضانوردان رابرت Behnken و داگلاس Hurley rendezvoused با ایستگاه فضایی 262 قانون کیلومتر بالاتر از مرز چین و مغولستان.

“متصل کردن نرم ضبط. ما docking” کنترل ماموریت ناسا در هوستون اعلام کرد.

دستاورد آمد در 18 ساعت و 58 دقیقه پس از موشک SpaceX رو فضانوردان به یک فصل جدیدی از اکتشافات فضایی مارک اولین بار بودجه خصوصی برنامه فضایی همکاری با ناسا در چنین تلاش.

مدت کوتاهی پس از ارتباط با ایستگاه فضایی, 12 چفت اژدها اعزام شدند ایجاد یک مهر و موم مهر و موم است که اجازه خواهد داد که Behnken و هرلی به وارد یک هشتی و رفتن به ایستگاه فضایی.

“این یک افتخار واقعی به تنها بخش کوچکی از این نه سال تلاش از آخرین باری ایالات متحده کشتی فضایی لنگر انداخت با ایستگاه فضایی بین المللی” هرلی گفت: پس از تاریخی گرفته است.

پرواز مدیر Zeb اسکویل بود که در کنترل ماموریت در هوستون تبریک خدمه.

“براوو در حال حاضر با شکوه در spaceflight تاریخ و در شروع یک سفر جدید که تغییر کرده است از سفر به فضا در این دوره جدید از فضا, حمل و نقل” اسکویل گفت.

سرعت به مدار در بیش از 17,500 mph اژدها فضاپیما در حال حاضر به نام تلاش قادر به پیگیری کردن در ایستگاه فضایی بین المللی در مورد همان مقدار از زمان آن طول می کشد برای یک پرواز تجاری به سفر از نیویورک تا سیدنی, استرالیا. اما docking روش انجام شد و به آرامی و با احتیاط.

جیم Bridenstine ناسا مدیر گفت که او “افتخار” شنبه پس از راه اندازی.

“برای اولین بار در نه سال ما در حال حاضر راه اندازی فضانوردان آمریکایی در آمریکا راکت از خاک آمریکا. من خیلی افتخار @ناسا و @SpaceX تیم برای ساخت این لحظه ممکن است” Bridenstine توییتی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس در دست در مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا به راه اندازی در بعد از ظهر شنبه. Blast-off شد در ابتدا برنامه ریزی شده را در روز چهارشنبه بود اما به تعویق افتاد و با توجه به شرایط آب و هوایی.

“این کاملا افتخار ما به بخشی از این تلاش بزرگ به ایالات متحده بازگشت در راه اندازی کسب و کار. ما به شما صحبت می کنید از مدار” هرلی گفت: چند دقیقه قبل از راه اندازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>