Dr. Anthony Fauci, ایالات متحده را بالا عفونی-متخصص بیماری است که در حمایت از ملی مستند


خبرگزاری گتی ایماژ

آمریکایی ها باید “آماده به سرپا ایستادن پایین تر” در خانه دکتر گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

ملی مستند است و نه از سوال به دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

خواسته در “ملاقات با مطبوعات” در روز یکشنبه اگر او در حمایت از 14 روز ملی shutdown به سرعت پیشرفت coronavirus Fauci گفت: “شما می دانید من می خواهم ترجیح می دهند تا آنجا که ما احتمالا می تواند. من فکر می کنم ما واقعا باید بیش از حد تهاجمی و انتقاد زیاده.”

در سی ان ان او در این گفت: “من می خواهم برای دیدن چشمگیر کاهش از تعامل شخصی که ما می بینیم در رستوران ها و میله های زندان است.”

در حال حاضر کشورهای مختلف و محلات در حال گرفتن اقدامات خود برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

بر خلاف در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و رستوران ها و کافه ها باز باقی می ماند در ایالات متحده حتی به عنوان اجتماعی-فاصله تلاش می یافت. “بدیهی است که شما در حال رفتن به از مردم از رفتن به رستوران به هر حال” Fauci گفت: در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.” این بود که قطعا مورد در سراسر چندین شهر در ایالات متحده آمریکا در این آخر هفته که در آن وجود دارد خطوط درب را به میله های زندان.

ان بی سی چاک تاد فشرده Fauci که خدمت در ظرفیت خود را تحت رئیس جمهور از هر دو طرف و یک عضو کلیدی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus نیروی کار به توضیح دهد که چرا همه کشورهای همسایه ایندیانا بسته اند اما مدارس ایندیانا است. اوهایو فرماندار مایک DeWine اعلام سفارش به تمام کافه ها و رستوران ها در دولت است. این را به اثر در 9 بعد از ظهر روز یکشنبه DeWine توییتی.

“شما نمی خواهید به از خود راضی. شما همیشه می خواهید به جلوتر از منحنی” Fauci پاسخ داد: “اما این بستگی به این دارد که تا چه حد جلوتر از منحنی شما می خواهید.”

“آیا حتی برای یک ثانیه فکر می کنم که من میگم ما نباید” Fauci گفت: با توجه به تعطیل مدارس در سراسر کشور است. “من می خواهم به انتقاد و [به عنوان] “من شما بیش از حد بیش از حد فعال’ — که خوب برای من است.”

منحنی Fauci ذکر شده اشاره به استراتژی با هدف کشش مدت از این بیماری مرگبار به طوری که خدمات بهداشت عمومی نیست غرق بیماران نیاز به بحرانی کمک کند.

برای جلوگیری از این اتفاق می افتد, تینک, N. J., شهردار محمد Hameedudd دستور داد در تمام شهر را 41,000 ساکنان به خود شده است.

“ما به اندازه کافی ندارد کیت های آزمایش [و] هر روز بیشتر و بیشتر مردم خواهد شد گرفتن بیمار,” او گفت: با توجه به گزارش نیویورک پست. “ما باید همه را به درک کنند که آنها می تواند آلوده به کسی یا کسی که می تواند شما را آلوده است.”

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: او با توجه به در نظر گرفتن اقدامات مشابه. در شهر نیویورک تعداد موارد COVID-19 تا مشخصی از 25 روز دوشنبه به بیش از 269 روز یکشنبه. در سی ان ان در صبح روز یکشنبه شهردار گفت که او انتظار دارد برای دیدن بیش از 1000 مورد در چند روز آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>