ده ها تن از HIV مثبت S. زنان آفریقایی به زور سترون

یک داغدار گزارش جدید نشان می دهد که ده ها تن از زنان HIV مثبت مجبور شدند یا مجبور به عقیم سازی پس از زایمان در بیمارستان های دولتی در آفریقای جنوبی

ژوهانسبورگ — یک داغدار گزارش جدید نشان می دهد که ده ها تن از زنان HIV مثبت مجبور شدند یا مجبور به عقیم سازی پس از زایمان در بیمارستان های دولتی در آفریقای جنوبی.

کمیسیون برابری جنسیتی را در این هفته گزارش می گوید که بررسی شکایات توسط حداقل 48 زنان “بی رحمانه, شکنجه یا غیر انسانی و اهانت آمیز درمان” در بیمارستان. در آن زمان رخ داده است که زنان در نیروی کار.

در بسیاری از موارد “بيمارستان کارکنان تهدید کرده بود نه برای کمک به آنها در تولد” اگر آنها نمی امضای فرم رضایت برای عقیم سازی, این گزارش می گوید. کمیسیون قانونی بدن است که در عمل به عنوان یک نهاد مستقل ناظر است.

مجبور عقیم سازی در 15 بیمارستان های دولتی در جنوب آفریقا بین سال های 2002 و 2005 را موجب خشم عمومی. برخی از بیمارستان ها در برخی از کشور بزرگترین شهرستانها مانند ژوهانسبورگ و دوربان.

“وقتی که من پرسید: چه اشکال شد برای پرستار در پاسخ گفت:” شما HIV مردم نیست سوال بپرسید هنگامی که شما را به نوزادان. چرا شما پرسیدن سوال در حال حاضر ؟ شما باید بسته شود چرا که شما HIV مردم مانند نوزادان و آن را فقط آزار ما” در این گزارش به نقل از یکی از شاکی عنوان کرد و گفت.

این کمیسیون گفت: تحقیقات خود را در زمان به دلیل چالش ها از جمله برخی از کارکنان بیمارستان که سعی در مخفی کردن اسناد و مدارک و یا حاضر به همکاری.

آن را به اشاره در گزارش خود به بهداشت حرفه ای شورای آفریقای جنوبی است که دستور به اقدام علیه پزشکان مراقبت های بهداشتی.

سازمان بهداشت جهانی می گوید, آفریقای جنوبی بزرگترین اپیدمی اچ آی وی در جهان با بیش از 7 میلیون نفر با این بیماری است. برخی از 19 درصد از مردم در سراسر جهان با HIV زندگی می کنند در این کشور که همچنین دارای 15 درصد از عفونت های جدید.

کمیسیون توصیه کرده است که تحقیقات بیشتری باید انجام شود به چه گسترده عمل عقیم سازی اجباری زنان مبتلا به HIV ممکن است در جنوب آفریقا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>