ده ها تن از غیر نظامیان کشته شده در عربستان-امارات متحده عربی در حملات هوایی به رهبری در یمن

حوثی های یمن می گویند بیش از 30 غیرنظامی کشته شده اند در حملات هوایی انجام شده توسط عربستان سعودی-امارات متحده عربی-رهبری ائتلاف نظامی با سازمان ملل متحد تایید مرگ و میر آن را به عنوان شانس یک “تکان دهنده” عدم محافظت از این کشور جنگ زده را غیر مسلح جمعیت.

روز شنبه حملات هوایی در شمال al-Jawf استان آمد ساعت پس از حوثی ها در یمن گفت: آنها کشته شده عربستان جت جنگنده در همان منطقه با پیشرفته هوا به زمین موشک.

بیشتر:

“مقدماتی زمینه گزارش نشان می دهد که … به عنوان بسیاری از 31 شهروند غیرنظامی کشته شدند و 12 نفر دیگر مجروح در حملات که آمار al-Hayjah منطقه al-Maslub منطقه در al-Jawf استان” گفت: در بیانیه ای که از دفتر هماهنگ کننده مقیم سازمان ملل متحد بشردوستانه و هماهنگ کننده برای یمن.

در این بیانیه گفت: “شرکای بشردوستانه” مستقر واکنش سریع تیم به ارائه کمک های پزشکی به زخمی شدن بسیاری از آنها در حال انتقال به بیمارستان در al-Jawf, به عنوان به خوبی به عنوان پایتخت خبر داد.

‘غیر قابل توجیه فاجعه’

حوثی گفت: زنان و کودکان در میان کشته و زخمی در حملات هوایی در حالی که غربی مورد حمایت ائتلاف مبارزه با شورشیان اذعان کرد که “امکان وثیقه آسیب” را در یک “جستجو و نجات” در محل سقوط عربستان هواپیما.

یک بیانیه منتشر شده توسط خبرگزاری رسمی سعودی مطبوعاتی آژانس مشخص نیست سرنوشت خدمه از گردباد جت یا علت آن سقوط.

اظهار نظر در کشتار غیرنظامیان Lise گراند سازمان ملل متحد انسانی هماهنگ کننده برای یمن گفت: “ما به اشتراک عمیق و همدردی با خانواده های کشته شدگان و ما دعا می کنیم برای بازیابی سریع از هر کسی که مجروح شده است در این حملات وحشتناک.”

“بسیاری از مردم در حال کشته در یمن – آن را یک فاجعه و آن را غیر قابل توجیه. تحت قوانین بین المللی بشردوستانه احزاب که توسل به زور موظف به حفاظت از غیرنظامیان” گراند اضافه شده است.

پنج سال به این درگیری و belligerents هنوز هم عدم رعایت این مسئولیت است. این تکان دهنده است.”

Al Masloub district, al-Jawf province, Yemen - map

عربستان سعودی-امارات متحده عربی-رهبری ائتلاف نظامی مداخله در یمن درگیری در سال 2015 در حمایت از نیروهای وفادار به رئیس جمهور عبد Rabbu منصور هادی که مجبور شده بودند که توسط حوثی ها باشد.

کنفرانسlict کشته شدن ده ها هزار نفر از مردم که اکثر آنها را غیر نظامیان و ایجاد آنچه سازمان ملل جهان را بدترین بحران انسانی.

عربستان سعودی و امارات متحده عربی خریداری شده اند میلیاردها دلار ارزش سلاح از ایالات متحده و فرانسه و انگلستان با ائتلاف در مواجهه با انتقاد گسترده برای بالا تلفات افراد ملکی از آن برای بمباران.

پس از آن مداخله در این جنگ نزدیک به 20,500 حملات هوایی انجام شده در کشور با توجه به داده های جمع آوری شده توسط یمن اطلاعات پروژه است.

فرودگاه ها و بنادر و پل ها و جاده ها تمام شده است بارها و بارها حمله کردند. بنابراین هم باید مزارع و مدارس و نفت و گاز تاسیسات کارخانه ها و شرکت های خصوصی.

‘عاملان برگزار شد به حساب’

روز شنبه در حمله به شرح زیر قیام در جنگ در شمال یمن میان طرفین متخاصم که تهدید به بدتر شدن جنگ-کتک کشور بحران انسانی.

کمک های بین المللی گروه نجات کودکان را محکوم کرد حملات هوایی گفت: آنها نشان داد که جنگ در یمن شد “نه کاهش”.

“این آخرین حمله باید به فوریت و به طور مستقل مورد بررسی و عاملان برگزار شد به حساب” گفت: خاویر Joubert, موسسه خیریه کشور مدیر در یمن خواستار توقف فروش سلاح به طرفین متخاصم است.

“کسانی که همچنان به فروش سلاح به طرفین متخاصم باید متوجه باشید که با تامین سلاح برای این جنگ آنها کمک به ساخت جنایات مانند امروز همه بیش از حد معمول است.”

در ضمن, سقوط یک جت جنگنده را یک شکست برای یک ائتلاف نظامی شناخته شده برای آن برتری هوایی و نشان می دهد که حوثی ها به طور فزاینده ای قوی آرسنال.

Marwan Bishara, Al Jazeera ارشد تحلیلگر سیاسی گفت: این امر می تواند “بسیار مهم” توسعه در ایران طولانی مدت جنگ اگر تایید شد که حوثی ها در یمن را به ضرب گلوله کشته جت.

“اگر آنها را چنین قابلیت موشکی باتری و یا زمین به هوا ظرفیت در برابر عربستان نیروی هوایی است که در واقع یک تعویض بازی,” او گفت:.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>