داو کاهش مییابد بیش از 2000 امتیاز بیش از coronavirus عدم غوطه وری قیمت نفت

بازارهای در حال teetering نزدیک به بازار خرس خاک.

Coronavirus نگرانی و تند فروش نفت خام ناشی از بازارهای ایالات متحده به ادامه سقوط ناگهانی با میانگین صنعتی داو جونز پایان روز دوشنبه جلسه معاملاتی پایین بیش از 2000 نقطه و یا 7.8%.

S&P 500 با کاهش 6.63 درصد و نزدک تضعیف 7.29% زمان معاملات بسته شده است.

بازار سقوط در اوایل معاملات مجبور موقت توقف تجارت. 15 دقیقه متوقف شد ناشی از یک مدار به صورت خودکار شکن مکانیزم ایمنی که لگد در را برای جلوگیری از سقوط آزاد پس از S&P 500 فرو برد بیش از 7 درصد در عرض چند دقیقه از بازار باز.

کاهش اخیر در بازارهای مطرح نگرانی در مورد رکود اقتصادی جهانی.

“تنها راه برای جلوگیری از یک رکود اقتصادی می توان سریع و بسیار تهاجمی سیاست های مالی پاسخ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” مودی سرمایه گذار خدمات اقتصاددان ارشد علامت زندی گفت: ABC News’ Rebecca Jarvis. “اما این بعید به نظر می رسد که دولت همچنان به طور قابل توجهی تطهیر به شدت از بحران است.”

روز دوشنبه بازار غوطه پس از اوپک مذاکرات fizzled بیش از آخر هفته و عربستان سعودی کاهش قیمت نفت باعث یک جنگ قیمت و ارسال متحده آمریکا قیمت نفت خام ياوه با بیش از 25 ٪ — برگرفته و حتی بیشتر اطمینان در میان سرمایه گذاران.

مودی سرمایه گذار خدمات نیز صادر شده تجدید نظر در گزارش چشم انداز اقتصادی دوشنبه هشدار داد که “رکود جهانی خطرات افزایش یافته است” و “چند مجهولی را به صورت بسیار غیر قابل پیش بینی محیط زیست است.”

“چندین گمنام از جمله آینده گسترش ویروس و عواقب اقتصادی. درجه ای از عدم قطعیت در اطراف ما پیش بینی است غیر منتظره ای بالا و به مراتب بیشتر در حالات شدید ممکن است” با توجه به مودی. آن اضافه شده است که بسیاری مالی عوامل می تواند “با گلوله برف زدن به عمیق تر اقتصادی انقباض.”

“این واقعیت که تمام اقتصادهای بزرگ و کوچک به طور همزمان رو این همان شوک منفی را تقویت رکود چرخه” تحلیلگران مودی نوشت.

در میان نوسانات بازار و عدم قطعیت بسیاری از تحلیلگران ترغیب سرمایه گذاران به تمرکز توجه خود را در دراز مدت.

“راهنمایی برای سرمایه گذاران بلند مدت دست نخورده باقی می ماند — عصبی نشوید. به عنوان عدم اطمینان همچنان ادامه دارد, بازار دیوانگی را ادامه خواهد داد و شاید برای هفته ها و شاید ماه ها” گرگ مک براید, تحلیلگر ارشد مالی در Bankrate گفت: در یک توجه داشته باشید. “اما در دراز مدت سرمایه گذاران باید فکر می کنم در شرایط سال یا چند دهه.”

“نامشخص اقتصادی تاثیر coronavirus همچنان به گرفتن بازارهای سهام و نرخ بهره تمام انداختن به شدت. بازارهای نفرت و عدم اطمینان وجود دارد این است که یک تن از آن در حال حاضر در بازی,” او اضافه شده است. “بازار به شدت سقوط, اما همچنین می تواند دوباره بجای اول برگشتن به سرعت. هیچ کس نمی داند وقتی که می آید و شما نمی خواهید به نشستن در حاشیه وقتی که اتفاق می افتد.”

دانیال ایوس مدیر عامل تحقیقات حقوق صاحبان سهام در Wedbush اوراق بهادار تصریح کرد که سرمایه گذاران باید “یک نفس عمیق” و تمرکز بر اهداف بلند مدت است.

“این صبح با بازارهای دیدن بهمن از فروش اعمال فشار و تحریک قطع کننده مدار ما تشویق سرمایه گذاران به یک نفس عمیق و تمرکز بر روی فن آوری برندگان برای 5-10 سال آینده از جمله اپل جلو و مرکز او گفت:” در یک توجه داشته باشید, مرجع خبر که فروش آیفون در چین کاهش یافت در ماه گذشته. “در حالی که این بسیار عصبی هم برای مصرف کنندگان و شرکت ها و سرمایه گذاران” او معتقد است که یک “شوک-رویداد” و تقاضا برای اپل در چین به زودی عادی.

عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید کاهش یافته و به یک بی سابقه ای کم از 0.408 درصد ممکن است سیگنال است که سرمایه گذاران در انتظار یک رکود است.

در میان بدترین نوازندگان دوشنبه شد داو Inc (که کاهش بیش از 21 درصد) شورون پارسیان (که کاهش بیش از 15%) و Caterpillar Inc (که ریختن بیش از 14٪). در همین حال تقاضا برای دارائی های از جمله طلا مشخصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>