داو کاهش مییابد نزدیک به 700 امتیاز به عنوان شماره جدید COVID-19 مورد افزایش

خبری که کشورهای در حال گزارش جدید افزایش موارد spooked سرمایه گذاران.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و نزدیک به 700 امتیاز و یا بیش از 2.6% به عنوان اخبار از یک مقدار قابل توجهی از جدید COVID-19 نفر در سراسر ایالات متحده به نظر می رسد که سرمایه گذاران spooked.

S&P 500 و Nasdaq نیز هر دو پایین حدود 2.5 درصد از ظهر.

فلوریدا گزارش بالاترین روز به روز افزایش coronavirus موارد در روز چهارشنبه افزایش بیش از 5,500 موارد در 24 ساعت گذشته آوردن آن ایالت در مجموع به 109,000.

در ضمن 26 متحده گزارش افزایش تعداد جدید COVID-19 موارد به عنوان شیوع در ایالات متحده با شدت گرفتن است. افزایش موارد تایید شده می آید به عنوان بسیاری از ایالت ها شروع به بازگشایی زیر همه گیر مرتبط با تعطیلی کسب و کار و گردهمایی های اجتماعی.

کاهش شدید بازارهای مالی در روز چهارشنبه نیز می آید بر روی پاشنه از یک تیره صندوق بین المللی پول چشم انداز اقتصادی منتشر شده در روز قبل از آن.

صندوق بین المللی پول پیش بینی رشد اقتصاد جهانی در سال 2020 به سقوط توسط 4.9% بیشتر از اولیه خود را پیش بینی. آن را پیش بینی کرد رشد اقتصادی در ایالات متحده به شاقول 8 درصد.

“این COVID-19 همه گیر شده بود و بیشتر تاثیر منفی بر فعالیت در نیمه اول سال 2020 نسبت به پیش بینی و بهبود است و پیش بینی می شود تدریجی تر از آنچه قبلا پیش بینی” اقتصاددانان نوشت در گزارش خود.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>