داو جونز غرق بیش از 400 امتیاز در میان coronavirus عدم قطعیت

جهانی سهام تضعیف دوشنبه به عنوان coronavirus موارد شروع به پریدن کرد تا در سراسر جهان است.

میانگین صنعتی داو جونز پایین بود بیش از 400 امتیاز به عنوان تجارت آغاز شد و در روز دوشنبه به عنوان عدم قطعیت بیش از این گسترش coronavirus اتحاد لرزاند بازارهای جهانی است.

S&P 500 و Nasdaq نیز در زمان جست و خیز صبح روز دوشنبه پس از آنکه مقامات بیش از آخر هفته اعلام کرد یک پنجم موردی از این ویروس در ایالات متحده و بین المللی تلفات افزایش یافت.

“امیدوار است که این ویروس خواهد بود موجود شد له بیش از آخر هفته” رایان Detrick ارشد بازار استراتژیست برای LPL مالی گفت: در یک تفسیر شنبه. “اگر چه در طول تاریخ این بیماری شده اند فرصت خرید خط پایین این است که سرمایه گذاران در حال فروش اول و بعد سؤال رویکرد در حال حاضر.”

کاهش شدید در بازارهای کشیده شد پایین در قسمت توسط شرکت های هواپیمایی و شرکت های مسافرتی. هواپیمایی متحده منابع و خطوط هوایی دلتا سهام سقوط بیش از 4% صبح روز دوشنبه. سهام برای Wyndham مقصد و ماریوت بین المللی نیز کاهش 3 درصد است.

سهام برای شرکت های مصرف کننده با قرار گرفتن در معرض در چین مانند اپل و دیزنی و نایک نیز کمی کاهش یافت دوشنبه ،

“سرمایه گذاران در حال فروش اول و سوال بعد. اقتصاد چین — و احتمالا اقتصاد جهانی — را به یک ضربه در کوتاه مدت اجرا و قیمت های پایین تر هستند گویا در واکنش به گسترش روز افزون کرونا ویروس” کریس Zaccarelli ارشد سرمایه گذاری افسر در مستقل مشاور داد گفت: در یک تفسیر شنبه.

چگونه به سرعت یک واکسن را می توان توسعه یافته و چگونه به طور موثر دولت قادر خواهد بود برای جلوگیری از گسترش ویروس “تعیین خواهد کرد که چگونه بزرگ اقتصادی تاثیر خواهد بود” Zacarelli اضافه شده است.

“اما پس از آن موجود است و مردم با رفتن به سفر و هزینه های آنها را سابقا اقتصاد واکنش خواهد شد و بر این اساس; بازار را پیش بینی این و شروع به حرکت بالاتر دوباره خوبی در پیش است که پایین,” او اضافه شده به این بازار دوباره بجای اول برگشتن پس از شیوع سارس در سال 2003.

ABC News’ Rebecca Jarvis کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>