داو جونز فرو برای 2 روز coronavirus نگرانی

مقامات بهداشت هشدار داد پنج شنبه coronavirus احتمال گسترش در آمریکا

میانگین صنعتی داو جونز فرو دوم راست, روز, غلت بیش از 800 امتیاز به عنوان مقامات بهداشت هشدار داد رمان coronavirus به احتمال زیاد خواهد شد در سراسر جوامع در آمریکا

شاخص Dow و S&P 500 و Nasdaq افتاده بود در حدود 3% از طریق اوایل معاملات بعد از ظهر روز سه شنبه.

این ضرر و زیان شده اند گسترده شده است. American Express, Dow, Inc., ویزا بوئینگ و ایالات فناوری Corp. در میان بدترین وضعیت در روز سه شنبه همه در حال سقوط بیش از 3 درصد است.

شرکت های فن آوری از جمله اپل که تولید کالا در چین و تکیه می کنند که بازار برای فروش نیز رنج می برد. بخش سفر از جمله کروز اپراتورها و شرکت های هواپیمایی نیز در زمان ضربه.

شنبه زیان آمده پس از داو دچار بدترین حالت آن تنها-بعد ضرر و زیان در بیش از دو سال در روز دوشنبه کاهش بیش از 1 ، 000 امتیاز.

مقامات بهداشت هشدار داد آمریکایی ها در روز سه شنبه به آماده شدن برای “اختلال قابل توجهی” به زندگی خود را به عنوان یک نتیجه از این ویروس گفت: این ماده از اگر اما زمانی که گسترش آن در جوامع در آمریکا

تازه هشدارهای آمده است که این ویروس نیز به سرعت در حال گسترش در خارج از چین از جمله جوامع در ایتالیا و ایران و کره جنوبی.

یک تعداد انگشت شماری از ایالات متحده و شرکت های بین المللی در حال حاضر شروع به احساس مالی تاثیر شیوع است که خفه جهان و دومین اقتصاد است.

ABC News’ Rebecca Jarvis کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>