داو جونز اخبار روز: Telefonica نوسانات به از دست دادن در سه ماهه چهارم

Telefonica SA روز پنجشنبه گفت که این چرخش به از دست دادن خالص در سه ماهه چهارم سال 2019 به عنوان شرکت خروج از برخی از بازارهای آمریکای لاتین و فروش 10 مراکز داده در زمان عوارض خود را.

اسپانیایی شرکت مخابرات TEF, -0.28% TEF, +0.14% ارسال شده از دست دادن خالص برای سه ماهه از 202 میلیون یورو ($218.1 میلیون دلار) در مقایسه با سود EUR610 میلیون نفر قبلی سه ماهه چهارم.

تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet انتظار سود خالص به در آمده و تقریبا EUR576 میلیون.

Telefonica گفت: درآمد برای دوره کاهش یافته است به EUR12.4 میلیارد دلار از EUR12.92 میلیارد برابر پیش بینی EUR12.38 میلیارد دلار با توجه به FactSet.

عامل درآمد قبل از استهلاک و استهلاک رز به EUR3.67 میلیارد دلار از EUR3.54 میلیارد دلار قبلی در سه ماهه چهارم, در حالی که سود عملیاتی کاهش یافت و به EUR914 میلیون از EUR1.07 میلیارد دلار برای همان دوره است.

Telefonica و گفت: پرداخت سود سهام از EUR0.40 هر سهم مشابه سال قبل است.

این شرکت گفت که انتظار دارد رشد پایدار در معیارهای اصلی برای سال 2020 است.

“عملیاتی spinoff [آمریکای لاتین واحد] Hispam باز خواهد شد فرصت برای متبلور ارزش و در نهایت ما در حال افزایش چابکی و بهره وری در تمام واحدهای” رئیس اجرایی خوزه ماریا آلوارز-پالت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>