داو جونز اخبار روز: سوئدی فولادسازی SSAB نوسانات به بزرگتر-از-انتظار از دست دادن

استکهلم — سوئد فولادسازی SSAB AB روز سه شنبه گفت که این چرخش به سه ماهه چهارم از دست دادن خالص به عنوان یک ضعف بازار سهام تنظیمات در اروپا, در حالی که حملات در فنلاند و قیمت های پایین تر در خود آمریکا عملیات تمام وزن بر روی نتیجه.

شرکت SSAB.یک -1.73% ارسال شده از دست دادن خالص از 1.24 میلیارد کرون سوئدی, ($129.4 میلیون) از سود SEK695 میلیون سال قبل در خرید و فروش SEK16.97 میلیارد دلار از SEK19.25 میلیارد سال قبل.

تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet انتظار داشتند از دست دادن خالص از SEK458 میلیون در فروش SEK16.8 میلیارد دلار است.

“سهام تنظیمات توسط مشتریان در بازار اروپا در حال ارزیابی می شود و منظور ما مصرف بهبود یافته نسبت به پایان سه ماهه” گفت: اجرایی مارتین Lindqvist.

“انتظار این است که این منجر به افزایش حمل و نقل در طول سه ماهه اول سال 2020 است.”

در شمال امریکا تقاضا برای صفحه سنگین است و انتظار می رود با ثبات در طول سه ماهه اول سال 2020 است. در اروپا و اساسی تقاضا است انتظار می رود افزایش در حالی که تقاضای جهانی برای فولادهای استحکام بالا است که انتظار می رود به افزایش است.

محموله توسط SSAB آمریکا انتظار می رود به افزایش در مقایسه با سه ماهه چهارم در حالی که حجم در SSAB اروپا و SSAB فولادهای ویژه نیز انتظار می رود به افزایش از سه ماهه چهارم.

متوجه شدم قیمت ها دیده می شود بدون تغییر در SSAB آمریکا و تا حدودی پایین تر در SSAB اروپا و SSAB فولادهای ویژه در طول سه ماهه اول.

این شرکت خود را حفظ کامل-سال سود سهام در SEK1.50.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>