داو جونز اخبار روز: زیمنس برای به دست آوردن Iberdrola است سهام خود را در Siemens Gamesa برای EUR1.1 میلیارد

Siemens AG گفت: اواخر روز سه شنبه که این امر به دست آوردن Iberdrola SA است سهام خود را در Siemens Gamesa انرژی های تجدید پذیر SA SGRE, +0.00% برای 1.1 میلیارد یورو ($1.22 میلیارد دلار).

مهندسی آلمانی کنگلومرا SIE +2.08% گفت: هیئت نظارت تایید خرید اسپانیایی ابزار IBE, +0.44% 8.1 درصد از سهام در قیمت EUR20 یک سهم.

زیمنس گفت: این امر انتقال سهام آن در آینده زیمنس انرژی واحد ترکیب آن با گاز و قدرت کسب و کار است که می تواند چرخید و ذکر شده است.

پس از کسب زیمنس انرژی برگزار خواهد شد حدود 67 درصد از حق رأی در زیمنس Gamesa–دو سوم اکثریت در این شرکت سالانه مجمع عمومی. هیچ اجباری تصاحب ارائه به شرکت زیمنس Gamesa خارجی سهامداران برنامه ریزی شده است, Siemens گفت.

“زیمنس Gamesa تجدید پذیر انرژی حیاتی بنای جدید زیمنس در سبد انرژی به منظور شکل انرژی لازم انتقال از معمولی به انرژی های تجدید پذیر” زیمنس ارشد اجرایی جو Kaeser گفت.

این شرکت گفت: تمام اختلافات حقوقی با Iberdrola خواهد حل و فصل شود و که آن را امضا توافق نامه همکاری با هر دو Iberdrola و زیمنس Gamesa باد-برق و پروژه های شبکه پشتیبانی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>