داو جونز اخبار روز: رویال داچ شل کاهش سود قابل توجهی در سه ماهه چهارم

Royal Dutch Shell PLC کرد و گفت: سود قابل توجهی کاهش یافت و در سه ماهه چهارم سال 2019 وزن پایین تر متوجه نفت, گاز و گاز طبیعی مایع قیمت.

غول نفتی RDS.یک -0.34% RDS.ب -0.81% RDSA, -0.84% ROYAL, -1.39% گفت: سود برای سه ماه در خالص هزینه های جاری از منابع پایه و اساس–یک متریک شبیه به درآمد خالص که ایالات متحده شرکت نفت گزارش-$بود 871 میلیون دلار را از $7.33 میلیارد دلار است.

تنظیم CCS درآمد قابل انتساب به سهامداران–پوسته ترجیح متریک که مانع شناسایی موارد–$بود 2.9 میلیارد دلار را از $5.69 میلیارد دلار است. این شرکت مقصر ضعیف تر متوجه پالایش و شیمیایی حاشیه و همچنین منفی جنبش های معوق مالیاتی موقعیت.

سه ماهه سود خالص قابل انتساب به سهامداران کاهش یافت و به $965 میلیون, در مقایسه با $5.59 میلیارد دلار است. این بود که به خوبی در زیر $3.36 میلیارد دلار است که دو تحلیلگران در FactSet تا به حال برآورد شده است.

برای سه ماهه درآمد $بود 84.01 میلیارد و 18% از سال گذشته ،

این شرکت اعلام کرد که قصد خود را برای تکمیل 25 میلیارد دلار سهم بیع متقابل برنامه بدون تغییر است اما هشدار داد که با سرعت از بیع متقابل باقی مانده است موضوع را به ماکرو و همچنین بیشتر کاهش بدهی.

هیئت مدیره خود را حفظ سه ماهه سود سهام در $0.47.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>