داو جونز اخبار روز: هشدار هشدار از coronavirus تاثیر به عنوان درآمد را از دست ندهید انتظارات

دانمارکی حمل و نقل لوله A. P. Moeller-ایلام به روز جمعه گفت که از آن ساخته شده ضعیف تر از حد انتظار سه ماهه چهارم درآمد و هشدار داد که این انتظار ضعیف شروع سال با دید محدود برای بقیه سال 2020 میان شیوع کروناویروس.

واکنش MAERSK.A +3.25% MAERSK.B +3.43% چرخش به طور غیر منتظره از دست دادن خالص در سه ماهه از 72 میلیون دلار از سود $46 میلیون در سال-دوره قبل از آن. یک FactSet تحلیلگر نظرسنجی تا به حال انتظار می رود سود خالص $343 میلیون. آن گفت که آن مالی هستند مادی نهفته اجرای IFRS 16 حسابداری استاندارد و 2019 آمار و ارقام نیست و قابل مقایسه با سال گذشته است.

دانی که از نظر شاخص تجارت جهانی دیدم درآمد سقوط 5.6 ٪ به $9.67 میلیارد دلار گم شده و انتظارات از $9.94 میلیارد به حمل و نقل آن واحد کاهش ظرفیت برای تنظیم به شرایط بازار است.

درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و amortisation برای سه ماهه در آمد در $1.46 میلیارد دلار در برابر انتظارات برای $1.53 میلیارد دلار است. به صورت کامل در سال Ebitda افزایش به $5.71 میلیارد جلسه شرکت راهنمایی های خود از بین $5.4 میلیارد دلار و 5.8 میلیارد دلار است.

شرکت حمل و نقل اصلی واحد دیدم درآمد سقوط به عنوان حجم کاهش یافته است 1.8% در حالی که نرخ حمل و نقل تضعیف 0.4%. عراقچی گفت: آن ادامه داد: برای کاهش هزینه های آن پایه در این واحد در حالی که کاهش قیمت سوخت نیز کمک به جبران برخی از ضعف است.

حجم ضربه شد و در شرق-غرب و شمال-جنوب راه میان ادامه رشد در ایالات متحده و در مقابل بارگذاری سفارشات در سه ماهه مشابه در سال گذشته جلوتر از پیش بینی تعرفه کاهش تقاضا در اروپا و ادامه داد: تقاضای ضعیف در آمریکای لاتین و تضعیف شرایط بازار در غرب و مرکز آسیا و اقیانوسیه.

عراقچی گفت: چشم انداز و راهنمایی برای سال 2020 منوط به افزايش ابهامات و نهفته فعلی شیوع کروناویروس (COVID-19) در چین است که به طور قابل توجهی کاهش دید در چه انتظار می رود در سال 2020 است.

“به عنوان کارخانه ها در چین بسته هستند بیشتر از حد معمول در ارتباط با سال نو چینی و به عنوان یک نتیجه از COVID-19 ما انتظار داریم ضعیف شروع به سال” این شرکت اعلام کرد.

آلی دوره رشد اصلی آن اقیانوس واحد است که انتظار در خط و یا کمی پایین تر از برآورد سال 2020 به طور متوسط رشد بازار از 1 درصد به 3 درصد است.

انباشته ناخالص capex برای 2020-2021 است که هنوز هم انتظار می رود به $3.0 میلیارد-$4.0 میلیارد دلار است.

المیادین اعلام کرد که بدون تغییر کامل-سال سود سهام از DKK150.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>